Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice DRozhodčí:Hedervári Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:12434:370TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahota Jiří
Wavrečka Ronald
 
 
Dufek Stanislav
Jiřička Miroslav
 
 
-5976 3110
2.Boloňský Andrej
Hedervári Robert
 
 
Zseller Jiří
Vanka Petr
 
 
10-10125 3120
3.Motlík PavelVanka Petr62-99 3130
4.Wavrečka RonaldZseller Jiří10-1079 3140
5.Boloňský AndrejJiřička Miroslav-9-6-6  0341
6.Drahota JiříDufek Stanislav710-7-973251
7.Wavrečka RonaldVanka Petr968  3061
8.Boloňský AndrejZseller Jiří-8877 3171
9.Drahota JiříJiřička Miroslav4-21111 3181
10.Motlík PavelDufek Stanislav978  3091
11.Boloňský AndrejVanka Petr613-96 31101
12.Hedervári RobertZseller Jiří6104  30  
13.Motlík PavelJiřička Miroslav         
14.Wavrečka RonaldDufek Stanislav         
15.Hedervári RobertVanka Petr         
16.Motlík PavelZseller Jiří         
17.Wavrečka RonaldJiřička Miroslav         
18.Boloňský AndrejDufek Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Motlík Pavel20Vanka Petr03
Wavrečka Ronald20Zseller Jiří02
Boloňský Andrej21Jiřička Miroslav11
Drahota Jiří20Dufek Stanislav02
střídání Drahota-Hedervári zápas č12 skončil dříve než zápas č 11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha DVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:37Konec
utkání
20:24Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:34417:482TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houček Jaroslav
Brýna Karel
 
 
Kňažík Ondřej
Litomiský Petr
 
 
-5-8-3  0301
2.Zahradník Václav
Mutl David
 
 
Černý Ondřej
Erben Michal
 
 
-957-983211
3.Houček JaroslavLitomiský Petr-8-584-82312
4.Mutl DavidKňažík Ondřej-10-7-3  0313
5.Brýna KarelČerný Ondřej-116-5-8 1314
6.Zahradník VáclavErben Michal-66-98-72315
7.Mutl DavidLitomiský Petr-7-11-9  0316
8.Brýna KarelKňažík Ondřej-5-7-9  0317
9.Zahradník VáclavČerný Ondřej4-14-7-7 1318
10.Houček JaroslavErben Michal9-7-116113228
11.Brýna KarelLitomiský Petr-9-74-7 1329
12.Zahradník VáclavKňažík Ondřej-5-127-6 13210
13.Houček JaroslavČerný Ondřej         
14.Mutl DavidErben Michal         
15.Zahradník VáclavLitomiský Petr         
16.Houček JaroslavKňažík Ondřej         
17.Mutl DavidČerný Ondřej         
18.Brýna KarelErben Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Houček Jaroslav11Litomiský Petr30
Mutl David02Kňažík Ondřej30
Brýna Karel03Černý Ondřej20
Zahradník Václav03Erben Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BVrchní
rozhodčí:
Klatovský Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34678:662nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studničný Jaromír
Klatovský Karel
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
-510-49-32301
2.Oppitz Karel
Hojovec Ondřej
 
 
Kolařík Ivan
Záhorský Vladislav
 
 
76-74 3111
3.Hojovec OndřejTáborský Michal-97711 3121
4.Klatovský KarelSkála Patrik-7-8-5  0322
5.Studničný JaromírZáhorský Vladislav-9-656-62323
6.Oppitz KarelKolařík Ivan-911121 3133
7.Klatovský KarelTáborský Michal-77-8-5 1334
8.Studničný JaromírSkála Patrik2-109-783244
9.Oppitz KarelZáhorský Vladislav936  3054
10.Hojovec OndřejKolařík Ivan106-98 3164
11.Studničný JaromírTáborský Michal6-8-4-8 1365
12.Oppitz KarelSkála Patrik4128  3075
13.Hojovec OndřejZáhorský Vladislav-99610 3185
14.Klatovský KarelKolařík Ivan10-910-11-42386
15.Oppitz KarelTáborský Michal-8-4-7  0387
16.Hojovec OndřejSkála Patrik675  3097
17.Klatovský KarelZáhorský Vladislav7-13-11-4 1398
18.Studničný JaromírKolařík Ivan4-8-128-12399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hojovec Ondřej40Táborský Michal31
Klatovský Karel04Skála Patrik13
Studničný Jaromír13Záhorský Vladislav22
Oppitz Karel31Kolařík Ivan22



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. EVrchní
rozhodčí:
Blaho Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13467:400TJ Sokol Petrovice I. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuttler Karel
Manko Viktor
 
 
Konopa Josef
Žďárský Zdeněk
 
 
466  3010
2.Michálek Vojtěch
Blaho Martin
 
 
Krieger Karel
Holštein Jaroslav
 
 
699  3020
3.Manko ViktorŽďárský Zdeněk10115  3030
4.Michálek VojtěchKonopa Josef11610  3040
5.Blaho MartinHolštein Jaroslav-3-77-6 1341
6.Lodek JanKrieger Karel-1013910 3151
7.Michálek VojtěchŽďárský Zdeněk11-37-10-122352
8.Blaho MartinKonopa Josef579  3062
9.Lodek JanHolštein Jaroslav789  3072
10.Manko ViktorKrieger Karel-53-10573282
11.Blaho MartinŽďárský Zdeněk-8-3-9  0383
12.Lodek JanKonopa Josef6-586 3193
13.Manko ViktorHolštein Jaroslav768  30103
14.Michálek VojtěchKrieger Karel         
15.Lodek JanŽďárský Zdeněk         
16.Manko ViktorKonopa Josef         
17.Michálek VojtěchHolštein Jaroslav         
18.Blaho MartinKrieger Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Manko Viktor30Žďárský Zdeněk21
Michálek Vojtěch11Konopa Josef03
Blaho Martin12Holštein Jaroslav12
Lodek Jan30Krieger Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KVrchní
rozhodčí:
Kaucký Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:15466:390SF SKK EL Niňo Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Patrik
Pastorek Lukáš
 
 
Vránová Helena
Stejskal Radek
 
 
-3-9810103210
2.Kořének František
Filípek Martin
 
 
Gargulák František
Hruban Vladimír
 
 
988  3020
3.Brož PatrikStejskal Radek-9-49883230
4.Filípek MartinVránová Helena129  3040
5.Kořének FrantišekGargulák František5-97-643250
6.Pastorek LukášHruban Vladimír2-59-7143260
7.Filípek MartinStejskal Radek6-8-10-9 1361
8.Kořének FrantišekVránová Helena27-73 3171
9.Pastorek LukášGargulák František51310  3081
10.Brož PatrikHruban Vladimír6-121010 3191
11.Kořének FrantišekStejskal Radek3-86-5932101
12.Pastorek LukášVránová Helena859  30  
13.Brož PatrikGargulák František         
14.Filípek MartinHruban Vladimír         
15.Pastorek LukášStejskal Radek         
16.Brož PatrikVránová Helena         
17.Filípek MartinGargulák František         
18.Kořének FrantišekHruban Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brož Patrik20Stejskal Radek12
Filípek Martin11Vránová Helena02
Kořének František30Gargulák František02
Pastorek Lukáš20Hruban Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
Ťuík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:30413:425TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ťuík Jan
Baxa Karel
 
 
Hanke Tomáš
Kučera Dušan
 
 
-9-8-1  0301
2.Dalešický Josef
Dalešický Tomáš
 
 

 
 
WO    3011
3.Baxa KarelHanke Tomáš9-8-6-6 1312
4.Ťuík JanKlouček Martin-2-786-102313
5.Dalešický TomášKučera Dušan-6-99-5 1314
6.Dalešický JosefKubáň TomášWO    3024
7.Ťuík JanHanke Tomáš16-7-6-8 1325
8.Dalešický TomášKlouček Martin-6-8-5  0326
9.Dalešický JosefKučera Dušan695  3036
10.Baxa KarelKubáň Tomáš-5-96-8 1337
11.Dalešický TomášHanke Tomáš8-5-4-8 1338
12.Dalešický JosefKlouček Martin162  3048
13.Baxa KarelKučera Dušan-9-1-1  0349
14.Ťuík JanKubáň Tomáš-11-10-9  03410
15.Dalešický JosefHanke Tomáš1029  30  
16.Baxa KarelKlouček Martin         
17.Ťuík JanKučera Dušan         
18.Dalešický TomášKubáň Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Baxa Karel03Hanke Tomáš30
Ťuík Jan03Klouček Martin21
Dalešický Tomáš03Kučera Dušan21
Dalešický Josef20Kubáň Tomáš20
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS