Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice GVrchní
rozhodčí:
Šrámek Daniel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15474:361TJ AVIA Čakovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňásek Jiří ml.
Šrámek Daniel
 
 
Ezr Petr
Ezr František
 
 
-867-8-72301
2.Němický Jiří
Říha Karel
 
 
Kotrč Michal
Šrytr Petr
 
 
358  3011
3.Němický JiříKotrč Michal810-7-6143221
4.Říha KarelEzr František-788-953231
5.Vaňásek Jiří ml.Ezr Petr8-349 3141
6.Šrámek DanielŠrytr Petr-10867 3151
7.Říha KarelKotrč Michal113-69 3161
8.Vaňásek Jiří ml.Ezr FrantišekWO    3071
9.Šrámek DanielEzr Petr-5-2-10  0372
10.Němický JiříŠrytr Petr837  3082
11.Vaňásek Jiří ml.Kotrč Michal115-14-883292
12.Šrámek DanielEzr FrantišekWO    30102
13.Němický JiříEzr Petr-6-5-10  03  
14.Říha KarelŠrytr Petr         
15.Šrámek DanielKotrč Michal         
16.Němický JiříEzr František         
17.Říha KarelEzr Petr         
18.Vaňásek Jiří ml.Šrytr Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němický Jiří20Kotrč Michal03
Říha Karel20Ezr František01
Vaňásek Jiří ml.20Ezr Petr11
Šrámek Daniel11Šrytr Petr02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov DVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28625:600TJ Sokol Žižkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olach Miloslav
Elčkner Miroslav
 
 
Bednárik Martin
Bartoňová Tereza
 
 
878  3010
2.Fusová Anička
Čermák Jiří
 
 
Chaloupek Petr
Kadavý Ondřej
 
 
-8965 3120
3.Elčkner MiroslavChaloupek Petr-12-698-82321
4.Čermák JiříBartoňová Tereza-910-5-11 1322
5.Olach MiloslavKadavý Ondřej-59-4933232
6.Fusová AničkaBednárik Martin66-78 3142
7.Čermák JiříChaloupek Petr-99-87-42343
8.Olach MiloslavBartoňová Tereza-8-7-4  0344
9.Fusová AničkaKadavý Ondřej13-94-12123254
10.Elčkner MiroslavBednárik Martin8-898 3164
11.Olach MiloslavChaloupek Petr-7-8-5  0365
12.Fusová AničkaBartoňová Tereza3117  3075
13.Elčkner MiroslavKadavý Ondřej-12687 3185
14.Čermák JiříBednárik Martin-8-910-9 1386
15.Fusová AničkaChaloupek Petr1087  3096
16.Elčkner MiroslavBartoňová Tereza-889-7632106
17.Čermák JiříKadavý Ondřej-9-9-10  03  
18.Olach MiloslavBednárik Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Elčkner Miroslav31Chaloupek Petr31
Čermák Jiří03Bartoňová Tereza22
Olach Miloslav12Kadavý Ondřej03
Fusová Anička40Bednárik Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha CVrchní
rozhodčí:
Bláha Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15483:393TJ Orion Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Jaroslav
Huleš Jiří
 
 
Dvořák Petr
Nagy Ondrej
 
 
23-99 3110
2.Svatoň Petr
Jirák Jiří
 
 
Rezek Jan st.
Perníkář Tomáš
 
 
-8-974-82311
3.Bláha JaroslavNagy Ondrej855  3021
4.Svatoň PetrDvořák Petr10-368 3131
5.Jirák JiříRezek Jan st.11-95-643241
6.Huleš JiříPerníkář Tomáš678  3051
7.Svatoň PetrNagy Ondrej-3108-9-42352
8.Jirák JiříDvořák Petr-4-6-6  0353
9.Huleš JiříRezek Jan st.1376  3063
10.Bláha JaroslavPerníkář Tomáš958  3073
11.Dušek ZdeněkNagy Ondrej-9-86763283
12.Huleš JiříDvořák Petr953  3093
13.Bláha JaroslavRezek Jan st.576  30103
14.Svatoň PetrPerníkář Tomáš         
15.Huleš JiříNagy Ondrej         
16.Bláha JaroslavDvořák Petr         
17.Svatoň PetrRezek Jan st.         
18.Dušek ZdeněkPerníkář Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Jaroslav30Nagy Ondrej12
Svatoň Petr11Dvořák Petr12
Jirák Jiří11Rezek Jan st.03
Huleš Jiří30Perníkář Tomáš02
Dušek Zdeněk10   
Střídání v zápase



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
Winter Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28610:588VŠSK MFF Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
Hložek Vojtěch
Ruml Jiří
 
 
-11734 3110
2.Winter Daniel
Patho Róbert
 
 
Petira Martin
Zimmel Václav
 
 
1-7-410113220
3.Helisová KateřinaPetira Martin-53-6-4 1321
4.Patho GabrielRuml Jiří84-109 3131
5.Patho RóbertZimmel Václav8-8-9-4 1332
6.Winter DanielHložek Vojtěch5-877 3142
7.Patho GabrielPetira Martin-9-9-8  0343
8.Patho RóbertRuml Jiří811-6-7-62344
9.Winter DanielZimmel Václav910-910 3154
10.Helisová KateřinaHložek Vojtěch7815  3064
11.Patho RóbertPetira Martin-8899 3174
12.Winter DanielRuml Jiří-6-7-1  0375
13.Helisová KateřinaZimmel Václav-33-5283285
14.Patho GabrielHložek Vojtěch-4-498-142386
15.Winter DanielPetira Martin1369  3096
16.Helisová KateřinaRuml Jiří7-1564 31106
17.Patho GabrielZimmel Václav-4-4-5  03  
18.Patho RóbertHložek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Helisová Kateřina31Petira Martin22
Patho Gabriel12Ruml Jiří22
Patho Róbert12Zimmel Václav12
Winter Daniel31Hložek Vojtěch12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác EVrchní
rozhodčí:
Holub Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha CRozhodčí:Holub Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:Holub Martin
Datum dle rozpisu26. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Holub Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10441:334TJ Pankrác E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holub Martin
Pastír Jiří
 
 
Haba Martin
Filip Miroslav
 
 
7-787 3110
2.Peštuka Zdeněk
Pejchal Vlastimil
 
 
Moravec Lukáš
Fejks Michal
 
 
67-7-953220
3.Pastír JiříFilip Miroslav346  3030
4.Pejchal VlastimilMoravec Lukáš-5-36-4 1331
5.Holub MartinFejks Michal129-911 3141
6.Peštuka ZdeněkHaba Martin184  3051
7.Pejchal VlastimilFilip Miroslav759  3061
8.Holub MartinMoravec Lukáš-72-612-92362
9.Peštuka ZdeněkFejks Michal968  3072
10.Pastír JiříHaba Martin564  3082
11.Holub MartinFilip Miroslav673  3092
12.Peštuka ZdeněkMoravec Lukáš12109  30102
13.Pastír JiříFejks Michal67-168 31  
14.Pejchal VlastimilHaba Martin         
15.Peštuka ZdeněkFilip Miroslav         
16.Pastír JiříMoravec Lukáš         
17.Pejchal VlastimilFejks Michal         
18.Holub MartinHaba Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pastír Jiří20Filip Miroslav03
Pejchal Vlastimil11Moravec Lukáš21
Holub Martin21Fejks Michal02
Peštuka Zdeněk30Haba Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha CVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 366, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:34564:574SK Slivenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suková Helena
Roubalová Alice
 
 
Šimánek Lubomír
Kop František
 
 
-8483 3110
2.Botek Radomír
Potůček Václav
 
 
Jůzek Karel
Třesohlavý Josef
 
 
752  3020
3.Botek RadomírTřesohlavý Josef12-8-6-9 1321
4.Bajtler MartinJůzek Karel6610  3031
5.Suková HelenaKop František-7-11-3  0332
6.Potůček VáclavŠimánek Lubomír-6747 3142
7.Bajtler MartinTřesohlavý Josef5-6-6-9 1343
8.Suková HelenaJůzek Karel-4-7-3  0344
9.Potůček VáclavKop František-6-4-4  0345
10.Botek RadomírŠimánek Lubomír9103  3055
11.Suková HelenaTřesohlavý Josef9-5-8-11 1356
12.Potůček VáclavJůzek Karel122-4-3-92357
13.Botek RadomírKop František684  3067
14.Bajtler MartinŠimánek Lubomír11-98-963277
15.Potůček VáclavTřesohlavý Josef-7-8-8  0378
16.Botek RadomírJůzek Karel-97-7-4 1379
17.Bajtler MartinKop František-8-959-1023710
18.Suková HelenaŠimánek Lubomír6-112-111032  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Botek Radomír22Třesohlavý Josef40
Bajtler Martin22Jůzek Karel31
Suková Helena03Kop František31
Potůček Václav13Šimánek Lubomír03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy