Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
Mládek Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan SvobodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34678:611nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jiří
Doan Manh Hung
 
 
Čížek Václav
Kreis Pavel
 
 
9-9-9-6 1301
2.Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 
Barbora Jiří
Krupa Zdeněk
 
 
714-81 3111
3.Pestr LuděkKreis Pavel3-910-593221
4.Mládek BohuslavBarbora Jiří6911  3031
5.Dušek JiříČížek Václav-8-55-9 1332
6.Doan Manh HungKrupa Zdeněk566  3042
7.Mládek BohuslavKreis Pavel-10-14-6 1343
8.Dušek JiříBarbora Jiří-7555 3153
9.Doan Manh HungČížek Václav367  3063
10.Pestr LuděkKrupa Zdeněk-10-647-92364
11.Dušek JiříKreis Pavel-64-7-11 1365
12.Doan Manh HungBarbora Jiří35-125 3175
13.Pestr LuděkČížek Václav8-896 3185
14.Mládek BohuslavKrupa Zdeněk-7-13-5  0386
15.Doan Manh HungKreis Pavel6-553 3196
16.Pestr LuděkBarbora Jiří-9-61-9 1397
17.Mládek BohuslavČížek Václav-99-7-10 1398
18.Dušek JiříKrupa Zdeněk5-89-7-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pestr Luděk22Kreis Pavel22
Mládek Bohuslav13Barbora Jiří13
Dušek Jiří13Čížek Václav22
Doan Manh Hung40Krupa Zdeněk31
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha EVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:32Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:40685:701nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Aleš
Bárta Vít
 
 
Vokál Jan
Koutník Roman
 
 
-59-7-9 1301
2.Smíšek Jaroslav
Haba Martin
 
 
Najbertová Lucie
Krieger Jan
 
 
-81157 3111
3.Smíšek JaroslavVokál Jan-711-5-4 1312
4.Haba MartinKrieger Jan-676-743222
5.Bárta VítKoutník Roman2-11105 3132
6.Fiala AlešNajbertová Lucie-3-9-10  0333
7.Haba MartinVokál Jan-10-510-10 1334
8.Bárta VítKrieger Jan93-11-8123244
9.Fiala AlešKoutník Roman95-96 3154
10.Smíšek JaroslavNajbertová Lucie8-9-6873264
11.Bárta VítVokál Jan-8-6-3  0365
12.Fiala AlešKrieger Jan510-85 3175
13.Smíšek JaroslavKoutník Roman-67-9-7 1376
14.Haba MartinNajbertová Lucie108-59 3186
15.Fiala AlešVokál Jan-9-9-6  0387
16.Smíšek JaroslavKrieger Jan-376-9-72388
17.Haba MartinKoutník Roman9-9-87-42389
18.Bárta VítNajbertová Lucie-86-6563299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smíšek Jaroslav13Vokál Jan40
Haba Martin22Krieger Jan13
Bárta Vít31Koutník Roman22
Fiala Aleš22Najbertová Lucie13



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10411:310TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Zvolánek Václav
Zábranský Josef
 
 
785  3010
2.Samohejl Erich
Mikšátko Roman
 
 
Margaritov Dimitr
Zücker Robert
 
 
783  3020
3.Pavlíček LadislavZvolánek Václav4-4-7663230
4.Mikšátko RomanZábranský Josef495  3040
5.Samohejl ErichZücker Robert-9-108993250
6.Hajný JosefMargaritov Dimitr468  3060
7.Mikšátko RomanZvolánek Václav-96-8-4 1361
8.Samohejl ErichZábranský Josef4710  3071
9.Hajný JosefZücker Robert437  3081
10.Pavlíček LadislavMargaritov Dimitr4-5125 3191
11.Samohejl ErichZvolánek Václav-47-68632101
12.Hajný JosefZábranský Josef-6-6   02  
13.Pavlíček LadislavZücker Robert         
14.Mikšátko RomanMargaritov Dimitr         
15.Hajný JosefZvolánek Václav         
16.Pavlíček LadislavZábranský Josef         
17.Mikšátko RomanZücker Robert         
18.Samohejl ErichMargaritov Dimitr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlíček Ladislav20Zvolánek Václav12
Mikšátko Roman11Zábranský Josef02
Samohejl Erich30Zücker Robert02
Hajný Josef20Margaritov Dimitr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
Rezek Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:33470:519TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan st.
Perníkář Tomáš
 
 
Trnka Miloš
Rychtarik David
 
 
-4-7-10  0301
2.Rezek Jan st.
Rezek Jan ml.
 
 
Hořínek Pavel
Jeřábek Michal
 
 
-5-89-7 1302
3.Rezek Jan ml.Trnka Miloš-9-2-4  0303
4.Procházka Ivan st.Rychtarik David-8-5-6  0304
5.Rezek Jan st.Hořínek Pavel-9-7-6  0305
6.Perníkář TomášJeřábek Michal-1041210 3115
7.Procházka Ivan st.Trnka Miloš-6-9-8  0316
8.Rezek Jan st.Rychtarik David952  3026
9.Perníkář TomášHořínek Pavel-810-14653236
10.Rezek Jan ml.Jeřábek Michal8-8-102-62337
11.Rezek Jan st.Trnka Miloš1197  3047
12.Perníkář TomášRychtarik David-8411-8-42348
13.Rezek Jan ml.Hořínek Pavel8-6-11-4 1349
14.Procházka Ivan st.Jeřábek Michal-994-5-1023410
15.Perníkář TomášTrnka Miloš-8-8-9  03  
16.Rezek Jan ml.Rychtarik David         
17.Procházka Ivan st.Hořínek Pavel         
18.Rezek Jan st.Jeřábek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rezek Jan ml.03Trnka Miloš21
Procházka Ivan st.03Rychtarik David21
Rezek Jan st.21Hořínek Pavel21
Perníkář Tomáš21Jeřábek Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov FVrchní
rozhodčí:
Doležal Karel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:21504:451TJ Střížkov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejný Jakub
Novák Luboš
 
 
Vícha Matěj
Nogoev Zholdoshbek
 
 
1087  3010
2.Runštuk Tomáš
Kušta Petr
 
 
Slepička David
Niederle Jiří
 
 
55-55 3120
3.Runštuk TomášVícha Matěj-1-9-8  0321
4.Kušta PetrNogoev Zholdoshbek-88-5-6 1322
5.Novák LubošSlepička David-6-7-7  0323
6.Hejný JakubNiederle Jiří563  3033
7.Kušta PetrVícha Matěj2-4-10-8 1334
8.Novák LubošNogoev Zholdoshbek9-1187 3144
9.Hejný JakubSlepička David-7496 3154
10.Runštuk TomášNiederle Jiří755  3064
11.Novák LubošVícha Matěj-7787 3174
12.Hejný JakubNogoev Zholdoshbek785  3084
13.Runštuk TomášSlepička David-2-68-5 1385
14.Kušta PetrNiederle Jiří668  3095
15.Hejný JakubVícha Matěj-117-77732105
16.Runštuk TomášNogoev Zholdoshbek-5-6-5  03  
17.Kušta PetrSlepička David         
18.Novák LubošNiederle Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Runštuk Tomáš12Vícha Matěj22
Kušta Petr12Nogoev Zholdoshbek12
Novák Luboš21Slepička David21
Hejný Jakub40Niederle Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:34439:506AC Sparta Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Marek
Chvátal Zdeněk
 
 
Vacek Bohumil
Jedlička Jan
 
 
8-987 3110
2.Pilný Pavel
Chaloupek Petr
 
 
Kleinander Michal
Šálek Pavel
 
 
656  3020
3.Chaloupek PetrJedlička Jan-5-6-9  0321
4.Novotný MarekŠálek Pavel-8-8-5  0322
5.Pilný PavelKleinander Michal5-8-710-102323
6.Chvátal ZdeněkVacek Bohumil-5-95-3 1324
7.Novotný MarekJedlička Jan-7-9-8  0325
8.Pilný PavelŠálek Pavel-71079 3135
9.Chvátal ZdeněkKleinander Michal-5-76-7 1336
10.Chaloupek PetrVacek Bohumil-9-99173246
11.Pilný PavelJedlička Jan5-4-38-12347
12.Chvátal ZdeněkŠálek Pavel-6-7-7  0348
13.Chaloupek PetrKleinander Michal-7-89-9 1349
14.Novotný MarekVacek Bohumil-7-5-4  03410
15.Chvátal ZdeněkJedlička Jan         
16.Chaloupek PetrŠálek Pavel         
17.Novotný MarekKleinander Michal         
18.Pilný PavelVacek Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chaloupek Petr12Jedlička Jan30
Novotný Marek03Šálek Pavel21
Pilný Pavel12Kleinander Michal30
Chvátal Zdeněk03Vacek Bohumil21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS