Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovRozhodčí:Bednářová Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Rusnáková Markéta
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:23592:537SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volný Karel
Rusnák Aleš
 
 
Musil David
Horák Aleš
 
 
1049  3010
2.Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
Macela Petr
Kolůch Jaroslav
 
 
-71058 3120
3.Volný KarelMacela Petr-710-10-9 1321
4.Rusnák AlešKolůch Jaroslav-6-4-9  0322
5.Mynář VojtěchMusil David476  3032
6.Bako RadimHorák Aleš-89-8783242
7.Rusnák AlešMacela Petr-96-67-42343
8.Mynář VojtěchKolůch Jaroslav979  3053
9.Bako RadimMusil David-7784 3163
10.Volný KarelHorák Aleš9-7-6-11 1364
11.Mynář VojtěchMacela Petr5-12-95-12365
12.Bako RadimKolůch Jaroslav888  3075
13.Volný KarelMusil David10-876 3185
14.Rusnák AlešHorák Aleš9-87-4-92386
15.Bako RadimMacela Petr769  3096
16.Volný KarelKolůch Jaroslav1055  30106
17.Gorecki JanMusil David         
18.Mynář VojtěchHorák Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Volný Karel22Macela Petr31
Rusnák Aleš03Kolůch Jaroslav13
Mynář Vojtěch21Musil David03
Bako Radim40Horák Aleš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Janásková Iva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36651:674nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štalzer Adam
Vybíral Filip
 
 
Chrást Roman
Vaculík Miloslav
 
 
-8-56-5 1301
2.Černocký Dominik
Karczmarczyk Michal
 
 
Šenkapoul Petr
Štofka Filip
 
 
-5-8-6  0302
3.Štalzer AdamChrást Roman-6-6-2  0303
4.Černocký DominikŠenkapoul Petr9-8-10-9 1304
5.Vybíral FilipVaculík Miloslav511-105 3114
6.Karczmarczyk MichalŠtofka Filip-3-13-9  0315
7.Černocký DominikChrást Roman-6-961073225
8.Vybíral FilipŠenkapoul Petr-6-2-9  0326
9.Karczmarczyk MichalVaculík Miloslav768  3036
10.Štalzer AdamŠtofka Filip13610  3046
11.Karásek KarelChrást Roman89-95 3156
12.Karczmarczyk MichalŠenkapoul Petr5-699 3166
13.Štalzer AdamVaculík Miloslav-1010-8893276
14.Černocký DominikŠtofka Filip-98-810103286
15.Karczmarczyk MichalChrást Roman86-5-9-72387
16.Štalzer AdamŠenkapoul Petr11-5-10-9 1388
17.Černocký DominikVaculík Miloslav1075  3098
18.Karásek KarelŠtofka Filip67-10-7-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štalzer Adam22Chrást Roman22
Černocký Dominik31Šenkapoul Petr31
Vybíral Filip11Vaculík Miloslav04
Karczmarczyk Michal22Štofka Filip22
Karásek Karel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BVrchní
rozhodčí:
Juřík Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35516:560TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Miroslav
Melek Milan
 
 
Pavlík Tibor
Kratochvíl Tomáš
 
 
27-6-663210
2.Gráf Jiří
Růžička Filip
 
 
Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
107-10-4-42311
3.Růžička FilipPavlík Tibor-8-6-9  0312
4.Melek MilanKowal René6-97-293222
5.Gráf JiříKratochvíl Michal1399  3032
6.Zajíc MiroslavKratochvíl Tomáš107-94 3142
7.Melek MilanPavlík Tibor-6-10-3  0343
8.Gráf JiříKowal René-10-7-9  0344
9.Zajíc MiroslavKratochvíl Michal8-10-48-82345
10.Růžička FilipKratochvíl Tomáš-72-28-72346
11.Gráf JiříPavlík Tibor-8-8-8  0347
12.Zajíc MiroslavKowal René375  3057
13.Růžička FilipKratochvíl Michal8-5-87-72358
14.Melek MilanKratochvíl Tomáš5-8-13-8 1359
15.Zajíc MiroslavPavlík Tibor-5-5-7  03510
16.Růžička FilipKowal René9    10  
17.Melek MilanKratochvíl Michal         
18.Gráf JiříKratochvíl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Filip03Pavlík Tibor40
Melek Milan12Kowal René12
Gráf Jiří12Kratochvíl Michal21
Zajíc Miroslav22Kratochvíl Tomáš21
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:Ostrý Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Konečná Tereza
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34511:527KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Lukáš
Přikryl Aleš
 
 
Bělík Šimon
Dufek Jan
 
 
-79-7-6 1301
2.Dudík Luboš
Polívka Ondřej
 
 
Dorňák Zdeněk
Smoček Libor
 
 
-4-6-10  0302
3.Polívka OndřejSmoček Libor-8-6-11  0303
4.Dudík LubošDorňák Zdeněk-9695 3113
5.Veselý LukášBělík Šimon-8-8-5  0314
6.Přikryl AlešDufek Jan5-943 3124
7.Dudík LubošSmoček Libor143  3034
8.Veselý LukášDorňák Zdeněk-9945 3144
9.Přikryl AlešBělík Šimon-913-711-72345
10.Polívka OndřejDufek Jan-5-4-3  0346
11.Veselý LukášSmoček Libor7-105-7-92347
12.Přikryl AlešDorňák Zdeněk-9-669-72348
13.Polívka OndřejBělík Šimon-118-7-7 1349
14.Dudík LubošDufek Jan-8759 3159
15.Přikryl AlešSmoček Libor-9-7-7  03510
16.Polívka OndřejDorňák Zdeněk         
17.Dudík LubošBělík Šimon         
18.Veselý LukášDufek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polívka Ondřej03Smoček Libor31
Dudík Luboš30Dorňák Zdeněk12
Veselý Lukáš12Bělík Šimon30
Přikryl Aleš13Dufek Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST JeseníkRozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Blucha Tomáš
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37700:691nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Revay Radomír
Sikora Filip
 
 
Rybár Petr
Matějíček Miloš
 
 
9-69-8-92301
2.Novotný Jiří
Sikora Radek
 
 
Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
911-6-10-32302
3.Novotný JiříRybár Petr-46-8-7 1303
4.Sikora FilipTomica Daniel698  3013
5.Sikora RadekMatějíček Martin-7-311953223
6.Revay RadomírMatějíček Miloš106-124 3133
7.Sikora FilipRybár Petr6-7-10943243
8.Sikora RadekTomica Daniel-6-115-6 1344
9.Revay RadomírMatějíček Martin-6-98-10 1345
10.Novotný JiříMatějíček Miloš9-7-8953255
11.Sikora RadekRybár Petr-88-8-9 1356
12.Revay RadomírTomica Daniel558  3066
13.Novotný JiříMatějíček Martin-6-7-6  0367
14.Sikora FilipMatějíček Miloš678  3077
15.Revay RadomírRybár Petr-86811 3187
16.Novotný JiříTomica Daniel911-9-12-112388
17.Sikora FilipMatějíček Martin-9-9-6  0389
18.Sikora RadekMatějíček Miloš2-55-853299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Jiří13Rybár Petr22
Sikora Filip31Tomica Daniel22
Sikora Radek22Matějíček Martin31
Revay Radomír31Matějíček Miloš04
ZAHOZENÍ RAKETY SIKORA RADEK



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Merenda Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czRozhodčí:Michálek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí:Blažek Alois
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:25583:531ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
Hrunka Jakub
Hušek Adam
 
 
4710  3010
2.Ondryáš Daniel
Záškodný Marek
 
 
Brát Karel ml.
Koubek Vojtěch
 
 
122-109 3120
3.Polášek RadovanBrát Karel ml.-116-6-8 1321
4.Masnica MichalKoubek Vojtěch86-96 3131
5.Záškodný MarekHrunka Jakub-9-7-10  0332
6.Ondryáš DanielHušek Adam9-794 3142
7.Masnica MichalBrát Karel ml.610-89 3152
8.Záškodný MarekKoubek Vojtěch7-6-13-8 1353
9.Ondryáš DanielHrunka Jakub-8887 3163
10.Polášek RadovanHušek Adam-68-86-62364
11.Záškodný MarekBrát Karel ml.-6-8-9  0365
12.Ondryáš DanielKoubek Vojtěch-846-963275
13.Polášek RadovanHrunka Jakub5-49-873285
14.Masnica MichalHušek Adam6129  3095
15.Ondryáš DanielBrát Karel ml.99-95 31105
16.Polášek RadovanKoubek Vojtěch9-9   11  
17.Masnica MichalHrunka Jakub         
18.Záškodný MarekHušek Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Radovan12Brát Karel ml.22
Masnica Michal30Koubek Vojtěch12
Záškodný Marek03Hrunka Jakub12
Ondryáš Daniel40Hušek Adam12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS