Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 3 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:ZŠ Lužiny 06Vrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC KlánoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:29:6143:118ZŠ Lužiny 06

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rek Martin AdamPavlíček Matyáš437  3010
2.Rein TomášJandus Martin-7-13-8  0311
3.Ohera RichardGarček Tomáš-7-4-4  0312
4.Rek Martin AdamJandus Martin8810  3022
5.Rein TomášPavlíček Matyáš620  3032

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rek Martin Adam20Pavlíček Matyáš02
Rein Tomáš11Jandus Martin11
Ohera Richard01Garček Tomáš10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 3 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:SK DDM Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:945:100SK DDM Kotlářka Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rek Dominik LukášKopecký Michael-4-1-6  0301
2.Gräf AdamŠíp Martin-2-5-5  0302
3.Nádvorník VáclavLuxemburk Filip-8-10-4  0303
4.Rek Dominik Lukᚊíp Martin-0-511-3 13  
5.Gräf AdamKopecký Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rek Dominik Lukáš01Kopecký Michael10
Gräf Adam01Šíp Martin10
Nádvorník Václav01Luxemburk Filip10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 3 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:0102:55AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sochor DavidZacharda Jáchym168  3010
2.Podrazil VáclavRemunda Alexandros Matheos374  3020
3.Jungwirthová AndreaOšmera Jan6812  3030
4.Sochor DavidRemunda Alexandros Matheos625  30  
5.Podrazil VáclavZacharda Jáchym         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Sochor David10Zacharda Jáchym01
Podrazil Václav10Remunda Alexandros Matheos01
Jungwirthová Andrea10Ošmera Jan01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy