Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 2LŽ 2018/19 sk.B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
Sázel Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Montas Hradec KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha Stodůlky, K Vidouli 710Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 04. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:16333:322Sokol Česká Skalice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špreňarová Miroslava
Měšťanová Petra
 
 
Smejkalová Blanka
Brandejsová Monika
 
 
974  3010
2.Špreňarová MiroslavaBrandejsová Monika-768-563220
3.Měšťanová PetraLangrová Dana107-119 3130
4.Hamzová KlárkaSmejkalová Blanka-7-3-6  0331
5.Měšťanová PetraBrandejsová Monika988  3041
6.Špreňarová MiroslavaSmejkalová Blanka-9-2-9  0342
7.Hamzová KlárkaLangrová Dana976  3052
8.Měšťanová PetraSmejkalová Blanka-129-8-4 1353
9.Hamzová KlárkaBrandejsová Monika-6-9-9  0354
10.Špreňarová MiroslavaLangrová Dana-16444 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Špreňarová Miroslava21Brandejsová Monika12
Měšťanová Petra21Langrová Dana03
Hamzová Klárka12Smejkalová Blanka30



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 2LŽ 2018/19 sk.B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Sázel Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha Stodůlky, K Vidouli 710Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 04. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:7266:206TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merhautová Alena
Slatinská Nataša
 
 
Nolová Markéta
Doutnáčová Jitka
 
 
866  3010
2.Vránová HelenaDoutnáčová Jitka77-6-4-62311
3.Merhautová AlenaNolová Markéta8611  3021
4.Slatinská NatašaKašubiaková Viktorie24-10-393231
5.Merhautová AlenaDoutnáčová Jitka76-510 3141
6.Vránová HelenaKašubiaková Viktorie-81037 3151
7.Slatinská NatašaKopecká Klára605  3061
8.Merhautová AlenaKašubiaková Viktorie         
9.Slatinská NatašaDoutnáčová Jitka         
10.Vránová HelenaKopecká Klára         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vránová Helena11Doutnáčová Jitka11
Merhautová Alena20Nolová Markéta01
Slatinská Nataša20Kašubiaková Viktorie02
   Kopecká Klára01

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS