Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pečky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Třída Jana Švermy 255, 28911 Pečky, proti škole v PečkáchRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 18:45 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:41673:711TJ Lokomotiva Nymburk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hotovec Tomáš
Pavlů Luděk
 
 
Malý Libor
Eliška Radek
 
 
-9-11-8  0301
2.Nepovím František
Votava Martin
 
 
Eliška Roman
Stejskal Tomáš
 
 
7710  3011
3.Hotovec TomášEliška Roman-4-5-9  0312
4.Pavlů LuděkMalý Libor4-62-7-62313
5.Nepovím FrantišekEliška Radek3-79-6113223
6.Votava MartinStejskal Tomáš-7-9-6  0324
7.Pavlů LuděkEliška Roman8-78-8-62325
8.Nepovím FrantišekMalý Libor11-88-6-42326
9.Votava MartinEliška Radek68-7-6103236
10.Hotovec TomášStejskal Tomáš9-811-4-82337
11.Nepovím FrantišekEliška Roman-6-5-8  0338
12.Votava MartinMalý Libor-7555 3148
13.Hotovec TomášEliška Radek-6-798113258
14.Pavlů LuděkStejskal Tomáš-67-8-9 1359
15.Votava MartinSobotka Jiří5-688 3169
16.Hotovec TomášMalý Libor1068  3079
17.Pavlů LuděkEliška Radek10-13-134-1623710
18.Nepovím FrantišekStejskal Tomáš-10-7-10  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hotovec Tomáš22Eliška Roman30
Pavlů Luděk04Malý Libor22
Nepovím František13Eliška Radek13
Votava Martin31Stejskal Tomáš40
   Sobotka Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AFK Nymburk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Městec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nymburk ZŠ Letců RAF - sídliště, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:35649:666AFK Nymburk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skoba Rostislav
Krumpholc Antonín
 
 
Vaníček Martin
Dvořák Pavel
 
 
7-98-4103210
2.Kraus Josef
Kubálek Josef ml.
 
 
Plaček Jiří
Kubánek Josef
 
 
-512127 3120
3.Krumpholc AntonínKubánek Josef-5-7-8  0321
4.Skoba RostislavPlaček Jiří9-9-9-3 1322
5.Kraus JosefDvořák Pavel679  3032
6.Kubálek Josef ml.Vaníček Martin-3-7-7  0333
7.Skoba RostislavKubánek Josef-878-493243
8.Kraus JosefPlaček Jiří14-5-12-10 1344
9.Kubálek Josef ml.Dvořák Pavel876  3054
10.Krumpholc AntonínVaníček Martin-6-88753264
11.Kraus JosefKubánek Josef6-6-8483274
12.Kubálek Josef ml.Plaček Jiří-310-7-8 1375
13.Krumpholc AntonínDvořák Pavel-7-7-8  0376
14.Skoba RostislavVaníček Martin-86-71293286
15.Kubálek Josef ml.Kubánek Josef-10-79-4 1387
16.Krumpholc AntonínPlaček Jiří-99-10-9 1388
17.Skoba RostislavDvořák Pavel466  3098
18.Kraus JosefVaníček Martin4106  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krumpholc Antonín13Kubánek Josef22
Skoba Rostislav31Plaček Jiří40
Kraus Josef31Dvořák Pavel13
Kubálek Josef ml.13Vaníček Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:35666:666TJ Sokol Krchleby C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mucha Lubomír
Šimek Jiří
 
 
Miškovský Josef
Kulhánek Vladimír
 
 
-5-898-92301
2.Plachý Pavel
Mlejnek Antonín st.
 
 
Janda Martin
Paclt Milan
 
 
-9-10-9  0302
3.Mucha LubomírMiškovský Josef95-8-7-52303
4.Plachý PavelKulhánek Vladimír877  3013
5.Mlejnek Antonín st.Janda Martin-5-6-7  0314
6.Šimek JiříPaclt Milan868  3024
7.Plachý PavelMiškovský Josef678  3034
8.Mlejnek Antonín st.Kulhánek Vladimír-8-989-72335
9.Šimek JiříJanda Martin-6-88-8 1336
10.Mucha LubomírPaclt Milan8-8-88123246
11.Mlejnek Antonín st.Miškovský Josef-98-8-12 1347
12.Šimek JiříKulhánek Vladimír-8787 3157
13.Mucha LubomírJanda Martin878  3067
14.Plachý PavelPaclt Milan8-55-12-142368
15.Šimek JiříMiškovský Josef888  3078
16.Mucha LubomírKulhánek Vladimír-98-9773288
17.Plachý PavelJanda Martin8-7-8-7 1389
18.Mlejnek Antonín st.Paclt Milan-9-6-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mucha Lubomír31Miškovský Josef22
Plachý Pavel22Kulhánek Vladimír13
Mlejnek Antonín st.04Janda Martin31
Šimek Jiří31Paclt Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AFK Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:32Konec
utkání
20:31Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:21639:498TJ Sadská D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trejdl Dušan
Vydra Milan
 
 
Vejvoda Miroslav
Kubálek Josef st.
 
 
965  3010
2.Wagner Jaroslav ml.
Žežule Ondřej
 
 
Kopecký Daniel
Hradecký Petr
 
 
568  3020
3.Trejdl DušanHradecký Petr-6-99-10 1321
4.Žežule OndřejVejvoda Miroslav-4-8-6  0322
5.Wagner Jaroslav ml.Kubálek Josef st.8-78-583232
6.Vydra MilanKopecký Daniel467  3042
7.Žežule OndřejHradecký Petr8-86-693252
8.Wagner Jaroslav ml.Vejvoda Miroslav-49-9-8 1353
9.Vydra MilanKubálek Josef st.875  3063
10.Trejdl DušanKopecký Daniel-65116 3173
11.Wagner Jaroslav ml.Hradecký Petr4-3-10-8 1374
12.Vydra MilanVejvoda Miroslav887  3084
13.Trejdl DušanKubálek Josef st.365  3094
14.Žežule OndřejKopecký Daniel549  30104
15.Počarovský PavelHradecký Petr-5-562932114
16.Trejdl DušanVejvoda Miroslav53-5-10832124
17.Žežule OndřejKubálek Josef st.126  30134
18.Wagner Jaroslav ml.Kopecký DanielWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trejdl Dušan31Hradecký Petr22
Žežule Ondřej31Vejvoda Miroslav22
Wagner Jaroslav ml.12Kubálek Josef st.04
Vydra Milan30Kopecký Daniel03
Počarovský Pavel10   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Seletice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lysá nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Seletice 157, hřiště SeleticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30625:588TJ Seletice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudla Ladislav
Juvčenko Igor
 
 
Řezníček Michal
Brynych Jaroslav
 
 
63-118 3110
2.Šmelhaus Josef
Novák Lukáš
 
 
Novák Lukáš
Musil Filip
 
 
9-5-12-5 1311
3.Dudla LadislavŘezníček Michal479  3021
4.Juvčenko IgorBrynych Jaroslav8-469 3131
5.Šmelhaus JosefNovák Lukáš-4-6-6  0332
6.Plch DavidMusil Filip583  3042
7.Juvčenko IgorŘezníček Michal856  3052
8.Šmelhaus JosefBrynych Jaroslav3-76-8-92353
9.Plch DavidNovák Lukáš-6-4-8  0354
10.Dudla LadislavMusil Filip749  3064
11.Novák LukášŘezníček Michal-4-137-11 1365
12.Plch DavidBrynych Jaroslav37-7-883275
13.Dudla LadislavNovák Lukáš8-7-8-6 1376
14.Juvčenko IgorMusil Filip699  3086
15.Plch DavidŘezníček Michal993  3096
16.Dudla LadislavBrynych Jaroslav3-97-81332106
17.Juvčenko IgorNovák Lukáš-48-5-8 13107
18.Novák LukášMusil Filip-9-65-6 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dudla Ladislav31Řezníček Michal13
Juvčenko Igor31Brynych Jaroslav13
Šmelhaus Josef02Novák Lukáš40
Plch David31Musil Filip13
Novák Lukáš02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS