Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK ŘeznoviceVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:Makovický Petr
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Bílová Petra
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:36529:573TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíla Jindřich
Peterka Ondřej
 
 
Štofka Filip
Gajdoschík Adrián
 
 
-13-711-15 1301
2.Seďa Jakub
Novák David
 
 
Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
81-6-1093211
3.Jelínek StanislavŠtofka Filip-10107-10-62312
4.Peterka OndřejGajdoschík Adrián3-54-6-102313
5.Seďa JakubVašíček Jan-97-97-62314
6.Novák DavidKoníček Michal465  3024
7.Peterka OndřejŠtofka Filip-11-5-6  0325
8.Seďa JakubGajdoschík Adrián6-9-4-5 1326
9.Novák DavidVašíček Jan-1069-673236
10.Jelínek StanislavKoníček Michal11-6-4-7 1337
11.Seďa JakubŠtofka Filip-6-9-6  0338
12.Novák DavidGajdoschík Adrián18-88-163248
13.Jelínek StanislavVašíček Jan-85-9-6 1349
14.Bíla JindřichKoníček Michal-11-8-6  03410
15.Novák DavidŠtofka Filip88   20  
16.Jelínek StanislavGajdoschík Adrián         
17.Bíla JindřichVašíček Jan         
18.Seďa JakubKoníček Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Stanislav03Štofka Filip30
Peterka Ondřej02Gajdoschík Adrián21
Seďa Jakub03Vašíček Jan21
Novák David30Koníček Michal21
Bíla Jindřich01   
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota MikulčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Tuhý Roman
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Pilař Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16464:398KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
Ryšavý Michal
Kolařík Jan
 
 
5710  3010
2.Ondrovčák Miroslav
Vybíral Marek
 
 
Lamač Petr
Kurka Milan
 
 
497  3020
3.Forman LiborRyšavý Michal-9-106773230
4.Vybíral LukášLamač Petr-9-47793240
5.Ondrovčák MiroslavKolařík Jan7-6141 3150
6.Vybíral MarekHrdlička Petr6-9101 3160
7.Vybíral LukášRyšavý Michal-4-79-6 1361
8.Ondrovčák MiroslavLamač Petr-61072 3171
9.Vybíral MarekKolařík Jan-64109 3181
10.Forman LiborHrdlička Petr89-2-963291
11.Ondrovčák MiroslavRyšavý Michal-38-4-9 1392
12.Vybíral MarekKurka Milan375  30102
13.Forman LiborKolařík Jan         
14.Vybíral LukášHrdlička Petr         
15.Vybíral MarekRyšavý Michal         
16.Forman LiborKurka Milan         
17.Vybíral LukášKolařík Jan         
18.Ondrovčák MiroslavHrdlička Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Forman Libor20Ryšavý Michal21
Vybíral Lukáš11Lamač Petr02
Ondrovčák Miroslav21Kolařík Jan02
Vybíral Marek30Hrdlička Petr02
   Kurka Milan01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:Blatná Alena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37666:677nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sigmund Ivo
Ličbinský Roman
 
 
Sedlář Jakub
Vitula Josef
 
 
5-3116 3110
2.Šefr Filip
Vaculík Miloslav
 
 
Sedlář David
Antoš Jiří
 
 
-86-5-9 1311
3.Šefr FilipAntoš Jiří9-11-10-5 1312
4.Vaculík MiloslavSedlář David9-897 3122
5.Ličbinský RomanVitula Josef5-7-9-5 1323
6.Sigmund IvoSedlář Jakub-6745 3133
7.Vaculík MiloslavAntoš Jiří59-9-983243
8.Ličbinský RomanSedlář David-52-8-7 1344
9.Sigmund IvoVitula Josef6-8210 3154
10.Šefr FilipSedlář Jakub-2-10-0  0355
11.Ličbinský RomanAntoš Jiří9-1-11-8 1356
12.Sigmund IvoŽSedlář David88-10-12-92357
13.Šefr FilipVitula Josef10-10-5-10 1358
14.Vaculík MiloslavSedlář Jakub5-6-511103268
15.Sigmund IvoAntoš Jiří368  3078
16.Šefr FilipSedlář David-5-9-3  0379
17.Vaculík MiloslavVitula Josef-911-108143289
18.Ličbinský RomanSedlář Jakub696  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šefr Filip04Antoš Jiří22
Vaculík Miloslav40Sedlář David31
Ličbinský Roman13Vitula Josef22
Sigmund Ivo31Sedlář Jakub13
ŽK hráč Ivo Sigmund (MS) za kopání do ohrádek v zápase č. 12.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Ostrý Jan
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Konečná Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:31445:507TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Aleš
Zukal Adam
 
 
Hort Pavel
Chrást Roman
 
 
-99-7-3 1301
2.Veselý Lukáš
Svoboda Lukáš
 
 
Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
89-610 3111
3.Přikryl AlešChrást Roman-714-7-10 1312
4.Svoboda LukášHort Pavel-4-7-6  0313
5.Zukal AdamBabák Petr-6-7-8  0314
6.Veselý LukášPalbuchta Jiří867  3024
7.Svoboda LukášChrást Roman-3-2-10  0325
8.Zukal AdamHort Pavel9-410-4-82326
9.Veselý LukášBabák Petr454  3036
10.Přikryl AlešPalbuchta Jiří-8-6109-62337
11.Zukal AdamChrást Roman11-410-8-72338
12.Veselý LukášHort Pavel-8-77-9 1339
13.Přikryl AlešBabák Petr635  3049
14.Svoboda LukášPalbuchta Jiří-9-9-4  03410
15.Veselý LukášChrást Roman4-24  21  
16.Přikryl AlešHort Pavel         
17.Svoboda LukášBabák Petr         
18.Zukal AdamPalbuchta Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přikryl Aleš12Chrást Roman30
Svoboda Lukáš03Hort Pavel30
Zukal Adam03Babák Petr12
Veselý Lukáš21Palbuchta Jiří21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Kafka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:Kotil Miloslav
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Štrobl Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:21515:478TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malina Vítězslav
Stehlík Oldřich
 
 
Morávek Radim
Morávek Zdeněk
 
 
-3-7-8  0301
2.Bártík Tomáš
Novák Aleš
 
 
Prokeš Michal
Jamný Petr
 
 
8912  3011
3.Bártík TomášMorávek Radim424  3021
4.Malina VítězslavProkeš Michal-7-18753231
5.Stehlík OldřichMorávek Zdeněk-5-799-22332
6.Novák AlešJamný Petr889  3042
7.Malina VítězslavMorávek Radim-97-87-22343
8.Stehlík OldřichProkeš Michal-6998 3153
9.Novák AlešMorávek Zdeněk310-86 3163
10.Bártík TomášJamný PetrŽ-11-69983273
11.Stehlík OldřichMorávek RadimŽ-3-611883283
12.Novák AlešProkeš Michal9-9-9143293
13.Bártík TomášMorávek Zdeněk65-9-9632103
14.Malina VítězslavJamný Petr-49   11  
15.Novák AlešMorávek Radim         
16.Bártík TomášProkeš Michal         
17.Malina VítězslavMorávek Zdeněk         
18.Stehlík OldřichJamný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bártík Tomáš30Morávek Radim12
Malina Vítězslav11Prokeš Michal03
Stehlík Oldřich21Morávek Zdeněk12
Novák Aleš30Jamný Petr02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 StudenáRozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Maňhal Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:16545:409TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
Svoboda Petr
Podrazil David
 
 
585  3010
2.Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
Hromek Filip
Oleskevych Oleksandr
 
 
134-47 3120
3.Smola IgorOleskevych Oleksandr-86-8-3 1321
4.Mádr MiloslavHromek Filip754  3031
5.Doležal OndřejSvoboda Petr997  3041
6.Korbel Filip ml.Podrazil David391  3051
7.Mádr MiloslavOleskevych Oleksandr56-10-12-72352
8.Doležal OndřejHromek Filip-96-92-92353
9.Korbel Filip ml.Svoboda Petr932  3063
10.Smola IgorPodrazil David-7586 3173
11.Doležal OndřejOleskevych Oleksandr8-116-11-82374
12.Korbel Filip ml.Hromek Filip252  3084
13.Smola IgorSvoboda Petr867  3094
14.Mádr MiloslavPodrazil David-8-1099832104
15.Korbel Filip ml.Oleskevych Oleksandr-1111   11  
16.Smola IgorHromek Filip         
17.Mádr MiloslavSvoboda Petr         
18.Doležal OndřejPodrazil David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smola Igor21Oleskevych Oleksandr30
Mádr Miloslav21Hromek Filip12
Doležal Ondřej12Svoboda Petr03
Korbel Filip ml.30Podrazil David03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS