Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
Veselý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC FrýdlantRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01Rozhodčí:Novák Josef
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Orság Erik
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:32386:465TTC Frýdlant

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležel Tomáš
Vítek Pavel
 
 
Tobola Petr
Kotek Dominik
 
 
9-8-10-9 1301
2.Krejčiřík David
Závada Adam
 
 
Maršálek Vladimír
Kaloč Svatopluk
 
 
-73-8-7 1302
3.Krejčiřík DavidMaršálek Vladimír9-9-2-5 1303
4.Doležel TomášKaloč Svatopluk-5-59-6 1304
5.Závada AdamTobola Petr-4-87-5 1305
6.Vítek PavelKotek Dominik6-10-107-72306
7.Doležel TomášMaršálek Vladimír-10-5-10  0307
8.Závada AdamKaloč Svatopluk-910-108-92308
9.Vítek PavelTobola Petr89-5-733218
10.Krejčiřík DavidKotek Dominik11-4-88-72319
11.Závada AdamMaršálek Vladimír-5-9-6  03110
12.Vítek PavelKaloč Svatopluk         
13.Krejčiřík DavidTobola Petr         
14.Doležel TomášKotek Dominik         
15.Vítek PavelMaršálek Vladimír         
16.Krejčiřík DavidKaloč Svatopluk         
17.Doležel TomášTobola Petr         
18.Závada AdamKotek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčiřík David02Maršálek Vladimír30
Doležel Tomáš02Kaloč Svatopluk20
Závada Adam03Tobola Petr11
Vítek Pavel11Kotek Dominik20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s.Vrchní
rozhodčí:
Uher Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Vsetín z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51Rozhodčí:Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Plhák Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36626:639nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
Cvečko Daniel
Černohorský Tomáš
 
 
659  3010
2.Dorňák Zdeněk
Jahůdka Petr
 
 
Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
-3-6-4  0311
3.Dorňák ZdeněkSagáčik Štefan-6-6-7  0312
4.Křen LuborSlováček Libor-385-9-52313
5.Jahůdka PetrCvečko Daniel-31096 3123
6.Bojko KarelČernohorský Tomáš945  3033
7.Křen LuborSagáčik Štefan8-7-4-10 1334
8.Jahůdka PetrSlováček Libor-9-8-7  0335
9.Bojko KarelCvečko Daniel2-6-6783245
10.Dorňák ZdeněkČernohorský Tomáš-98-8763255
11.Jahůdka PetrSagáčik Štefan7-10-19-92356
12.Bojko KarelSlováček Libor744  3066
13.Dorňák ZdeněkCvečko Daniel6-6-12-4 1367
14.Křen LuborČernohorský Tomáš-7-8-8  0368
15.Bojko KarelSagáčik Štefan-86-46103278
16.Dorňák ZdeněkSlováček Libor7-67-993288
17.Křen LuborCvečko Daniel7-93-5-62389
18.Jahůdka PetrČernohorský Tomáš6810  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dorňák Zdeněk22Sagáčik Štefan31
Křen Lubor04Slováček Libor22
Jahůdka Petr22Cvečko Daniel22
Bojko Karel40Černohorský Tomáš13
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc-NeředínVrchní
rozhodčí:
Plachý Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:Běhal Milan
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:31683:638T. J. Sokol Olomouc-Neředín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valošek Jan
Kovačik Jakub
 
 
Velebil Lukáš
Mikeska Jakub
 
 
511-6-8-162301
2.Pospíšil Jaroslav
Dočkal Tomáš
 
 
Bugaj Pavel
Cabiš Michal
 
 
10-10-4663211
3.Pospíšil JaroslavVelebil Lukáš-57-5-6 1312
4.Dočkal TomášBugaj Pavel-3-491-62313
5.Valošek JanCabiš Michal665  3023
6.Kovačik JakubMikeska Jakub-8-34893233
7.Dočkal TomášVelebil Lukáš-853-9-32334
8.Valošek JanBugaj Pavel696  3044
9.Kovačik JakubCabiš Michal9-16-108-62345
10.Pospíšil JaroslavMikeska Jakub-7867 3155
11.Valošek JanVelebil Lukáš943  3065
12.Kovačik JakubBugaj Pavel834  3075
13.Pospíšil JaroslavCabiš Michal877  3085
14.Dočkal TomášMikeska Jakub9-583 3195
15.Kovačik JakubVelebil Lukáš-5-1110-7 1396
16.Pospíšil JaroslavBugaj Pavel-76-85-92397
17.Dočkal TomášCabiš Michal-9-6-3  0398
18.Valošek JanMikeska Jakub910-36 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Jaroslav22Velebil Lukáš31
Dočkal Tomáš13Bugaj Pavel22
Valošek Jan40Cabiš Michal22
Kovačik Jakub22Mikeska Jakub04
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Král Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552Rozhodčí:Topič Petr
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Utíkal Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:34526:532TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Filip
Konečný Lukáš
 
 
Vybíral Filip
Krupník Jan
 
 
-8624 3110
2.Mergenthal Otmar
Plšek Josef
 
 
Kadlec Vít
Szwarc Matěj
 
 
-74-14-12 1311
3.Král FilipKadlec Vít-58-7-9 1312
4.Plšek JosefVybíral Filip-7-4-9  0313
5.Mergenthal OtmarKrupník Jan9-797 3123
6.Konečný LukášSzwarc Matěj7-8-107-72324
7.Plšek JosefKadlec Vít-6-6-9  0325
8.Mergenthal OtmarVybíral Filip-7-75-6 1326
9.Konečný LukášKrupník Jan887  3036
10.Král FilipSzwarc Matěj-10-106-9 1337
11.Mergenthal OtmarKadlec Vít6-89-12123247
12.Konečný LukášVybíral Filip-8-9-11  0348
13.Král FilipKrupník Jan166  3058
14.Plšek JosefSzwarc Matěj-8-8-9  0359
15.Konečný LukášKadlec Vít5-7-9-8 13510
16.Král FilipVybíral Filip-79   11  
17.Plšek JosefKrupník Jan         
18.Mergenthal OtmarSzwarc Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Filip12Kadlec Vít31
Plšek Josef03Vybíral Filip30
Mergenthal Otmar21Krupník Jan03
Konečný Lukáš13Szwarc Matěj30
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov AVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:21532:454SK Přerov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Harenčák Jakub
Olejník Jakub
 
 
Vrtal Oldřich
Kavala Filip
 
 
-94-7793210
2.Vlach Martin
Skalský Ondřej
 
 
Štůsek David
Skalický Jiří
 
 
-710-4-6 1311
3.Olejník JakubŠtůsek David67-6-6-92312
4.Harenčák JakubVrtal Oldřich564  3022
5.Vlach MartinSkalický Jiří-969-783232
6.Skalský OndřejKavala Filip9610  3042
7.Harenčák JakubŠtůsek David6102  3052
8.Vlach MartinVrtal Oldřich69-8-1043262
9.Skalský OndřejSkalický Jiří10-99-1083272
10.Olejník JakubKavala Filip-21124 3182
11.Vlach MartinŠtůsek David-8-9-7  0383
12.Skalský OndřejVrtal Oldřich7-1194 3193
13.Olejník JakubSkalický Jiří-10-943432103
14.Harenčák JakubKavala Filip         
15.Skalský OndřejŠtůsek David         
16.Olejník JakubVrtal Oldřich         
17.Harenčák JakubSkalický Jiří         
18.Vlach MartinKavala Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Olejník Jakub21Štůsek David21
Harenčák Jakub20Vrtal Oldřich03
Vlach Martin21Skalický Jiří03
Skalský Ondřej30Kavala Filip02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC BolaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30260:414TTC Bolatice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Siebert Karel
Wollný Michal
 
 
WO    0301
2.Maděrka Svatopluk
Galanda Tomáš
 
 
Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
9-9-49-102302
3.Zlámal JaromírSiebert Karel4117  3012
4.Wollný MichalWO    0313
5.Galanda TomášBurdík Vítězslav109-6-9-62314
6.Maděrka SvatoplukHarazim Zdeněk-9-49-3 1315
7.Siebert KarelWO    0316
8.Galanda TomášWollný Michal-12-6-6  0317
9.Maděrka SvatoplukBurdík Vítězslav-710-10-9 1318
10.Zlámal JaromírHarazim Zdeněk-6-6-10  0319
11.Galanda TomášSiebert Karel-8-9-8  03110
12.Maděrka SvatoplukWollný Michal-9    01  
13.Zlámal JaromírBurdík Vítězslav         
14.Harazim Zdeněk         
15.Maděrka SvatoplukSiebert Karel         
16.Zlámal JaromírWollný Michal         
17.Burdík Vítězslav         
18.Galanda TomášHarazim Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zlámal Jaromír11Siebert Karel11
Galanda Tomáš03Wollný Michal10
Maděrka Svatopluk02Burdík Vítězslav20
   Harazim Zdeněk20
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS