Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o II.ligu sk.C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LanškrounVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Staré MěstoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 05. 2019 14:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:66:19180:263TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilarová Lucie
Kuncová Lucie
 
 
Brázdová Marie
Křivánková Dana
 
 
-6-6-8  0301
2.Najmanová MarkétaŠenková Kateřina-4-98-5 1302
3.Šilarová LucieKřivánková Dana-8-7-3  0303
4.Kuncová LucieBrázdová Marie-8-2-3  0304
5.Šilarová LucieŠenková Kateřina9-5-12-6 1305
6.Najmanová MarkétaBrázdová Marie8-389 3115
7.Kuncová LucieKřivánková Dana-7-69-6 1316
8.Šilarová LucieBrázdová Marie-3-2-2  03  
9.Kuncová LucieŠenková Kateřina         
10.Najmanová MarkétaKřivánková Dana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Najmanová Markéta11Šenková Kateřina20
Šilarová Lucie02Křivánková Dana20
Kuncová Lucie02Brázdová Marie11



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o II.ligu sk.C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Staré MěstoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 05. 2019 14:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:418:12263:224SKST Mart Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šprtová Karolína
Látalová Lucie
 
 
Palkovská Ivana
Parmová Jana
 
 
-3-6-9  0301
2.Dohnálková NatálieParmová Jana1176  3011
3.Šprtová KarolínaParmová Daniela211  3021
4.Látalová LuciePalkovská Ivana-3-3-6  0322
5.Šprtová KarolínaParmová Jana1117  3032
6.Dohnálková NatáliePalkovská Ivana-3-8-1  0333
7.Látalová LucieParmová Daniela452  3043
8.Šprtová KarolínaPalkovská Ivana-6-4-8  0344
9.Látalová LucieParmová Jana1076  3054
10.Dohnálková NatálieParmová Daniela335  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dohnálková Natálie21Parmová Jana03
Šprtová Karolína21Parmová Daniela03
Látalová Lucie21Palkovská Ivana30

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy