Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:21644:447TJ Sokol Kobylí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otáhal Jan
Studýnka Antonín
 
 
Patka Jiří
 
 
WO    3010
2.Soukal Jiří ml.
Novák Jiří st.
 
 
Libenský Svatoslav
Rišnovský Robert
 
 
9-999 3120
3.Otáhal JanLibenský Svatoslav948  3030
4.Studýnka AntonínRišnovský Robert-1010-89-62331
5.Novák Jiří st.Patka Jiří10-926 3141
6.Soukal Jiří ml.WO    3051
7.Studýnka AntonínLibenský Svatoslav768  3061
8.Novák Jiří st.Rišnovský Robert4-7710 3171
9.Soukal Jiří ml.Patka Jiří-107105 3181
10.Otáhal JanWO    3091
11.Novák Jiří st.Libenský Svatoslav-5-3-5  0392
12.Soukal Jiří ml.Rišnovský Robert88-10-8-82393
13.Otáhal JanPatka Jiří7-10-68532103
14.Kubík JosefWO    30113
15.Soukal Jiří ml.Libenský Svatoslav-8-99-6 13114
16.Otáhal JanRišnovský Robert-10-8-1  03115
17.Kubík JosefPatka Jiří386  30125
18.Novák Jiří st.WO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Otáhal Jan21Libenský Svatoslav22
Studýnka Antonín11Rišnovský Robert31
Novák Jiří st.21Patka Jiří04
Soukal Jiří ml.12   
Kubík Josef10   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké NěmčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2012 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:22700:564TJ Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Daniel
Smetana Jaroslav
 
 
Juras Oldřich
Hejmala Karel
 
 
1098  3010
2.Hruška Jaroslav st.
Frömmel Zdeněk
 
 
Dostál Ladislav
Hruška Vlastimil
 
 
-8968 3120
3.Hruška Jaroslav st.Hruška Vlastimil6-896 3130
4.Smetana JaroslavHejmala Karel8810  3040
5.Sýkora DanielJuras Oldřich565  3050
6.Frömmel ZdeněkDostál Ladislav-7-8-11  0351
7.Smetana JaroslavHruška Vlastimil7119  3061
8.Sýkora DanielHejmala Karel865  3071
9.Frömmel ZdeněkJuras Oldřich67-8-983281
10.Hruška Jaroslav st.Dostál Ladislav-438-6-82382
11.Sýkora DanielHruška Vlastimil-73510 3192
12.Frömmel ZdeněkHejmala Karel78-99 31102
13.Hruška Jaroslav st.Juras Oldřich676  30112
14.Smetana JaroslavDostál Ladislav-103-88832122
15.Frömmel ZdeněkHruška Vlastimil-89-68-823123
16.Hruška Jaroslav st.Hejmala Karel6-7-8-9 13124
17.Smetana JaroslavJuras Oldřich-83-10101132134
18.Sýkora DanielDostál LadislavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hruška Jaroslav st.22Hruška Vlastimil13
Smetana Jaroslav40Hejmala Karel13
Sýkora Daniel30Juras Oldřich04
Frömmel Zdeněk22Dostál Ladislav21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2012 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:24649:466MSK Břeclav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vališ Dominik
Cerovská Nikol
 
 
Charoušek Richard
Smutek Květoslav
 
 
WO    3010
2.Morc Dominik
Vacek Jan
 
 
Šmíd Zdeněk
Smutek Pavel
 
 
-9-5-11  0311
3.Morc DominikCharoušek Richard7-889 3121
4.Cerovská NikolSmutek Pavel71-108 3131
5.Vacek JanŠmíd Zdeněk79-8-863241
6.Vališ DominikSmutek KvětoslavWO    3051
7.Cerovská NikolCharoušek Richard-8-128-8 1352
8.Vacek JanSmutek Pavel-8839 3162
9.Vališ DominikŠmíd Zdeněk10-5710 3172
10.Morc DominikSmutek KvětoslavWO    3082
11.Vacek JanCharoušek Richard7156  3092
12.Vališ DominikSmutek Pavel-97-65-92393
13.Morc DominikŠmíd Zdeněk69-6-9-92394
14.Cerovská NikolSmutek KvětoslavWO    30104
15.Vališ DominikCharoušek Richard1076  30114
16.Morc DominikSmutek Pavel-5-5-5  03115
17.Cerovská NikolŠmíd Zdeněk-9-7-10  03116
18.Vacek JanSmutek KvětoslavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Morc Dominik12Charoušek Richard13
Cerovská Nikol12Smutek Pavel22
Vacek Jan30Šmíd Zdeněk22
Vališ Dominik21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Boleradice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BrumoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2012 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31605:519TJ Sokol Brumovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prachař Štěpán
Galousek Ivo
 
 
Novotňák František ml.
Pregrt Jiří
 
 
7-898 3110
2.Kunický Antonín
Fidor Marek
 
 
Hos Tomáš
Vojtěšek Tomáš
 
 
66-4-8-52311
3.Prachař ŠtěpánVojtěšek Tomáš-9-6811103221
4.Galousek IvoHos Tomáš747  3031
5.Jakubčík FrantišekPregrt Jiří-6-6-7  0332
6.Fidor MarekNovotňák František ml.-9-5-6  0333
7.Galousek IvoVojtěšek Tomáš234  3043
8.Jakubčík FrantišekHos Tomáš-56-84-82344
9.Fidor MarekPregrt Jiří7-5-8-9 1345
10.Prachař ŠtěpánNovotňák František ml.-6-5-6  0346
11.Jakubčík FrantišekVojtěšek TomášWO    3056
12.Fidor MarekHos Tomáš25-86 3166
13.Prachař ŠtěpánPregrt Jiří-9-65-9 1367
14.Galousek IvoNovotňák František ml.-10494 3177
15.Fidor MarekVojtěšek TomášWO    3087
16.Prachař ŠtěpánHos Tomáš-710-6853297
17.Galousek IvoPregrt Jiří334  30107
18.Jakubčík FrantišekNovotňák František ml.-1-5-5  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prachař Štěpán22Vojtěšek Tomáš02
Galousek Ivo40Hos Tomáš13
Jakubčík František03Pregrt Jiří31
Fidor Marek12Novotňák František ml.31
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Perná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Perná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům PernáRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2012 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:28691:622TJ Sokol Perná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký Jan
Bačovský David
 
 
Kolínek Zdeněk
Kvěch Jan
 
 
979  3010
2.Čulen Vlastimil
Kolínek Vladimír
 
 
Matula Arnošt
Smejkal Oldřich
 
 
-8875 3120
3.Čulen VlastimilMatula Arnošt8-9108 3130
4.Kolínek VladimírKolínek Zdeněk477  3040
5.Bačovský DavidKvěch Jan8-9-7-10 1341
6.Kopecký JanSmejkal Oldřich7-1294 3151
7.Kolínek VladimírMatula Arnošt467  3061
8.Bačovský DavidKolínek Zdeněk-16-6-6  0362
9.Kopecký JanKvěch Jan-98-8-10 1363
10.Čulen VlastimilSmejkal Oldřich-1045-833273
11.Bačovský DavidMatula Arnošt8-7-9-1 1374
12.Kopecký JanKolínek Zdeněk-7-6-5  0375
13.Čulen VlastimilKvěch Jan98-88 3185
14.Kolínek VladimírSmejkal Oldřich5125  3095
15.Kopecký JanMatula Arnošt12-98-9-72396
16.Čulen VlastimilKolínek Zdeněk88-7-12632106
17.Kolínek VladimírKvěch Jan694  30116
18.Bačovský DavidSmejkal Oldřich-569-111132126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čulen Vlastimil40Matula Arnošt22
Kolínek Vladimír40Kolínek Zdeněk22
Bačovský David13Kvěch Jan22
Kopecký Jan13Smejkal Oldřich04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:31726:676TJ Sokol Němčičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalášek Jiří
Sláma Adam
 
 
Sirbu Jan
Strouhal Jaroslav
 
 
5-59-783210
2.Levčík Miroslav
Ulica Jaromír
 
 
Lukša Břetislav
Novosad Jiří
 
 
-5210-8-72311
3.Sláma AdamVaculík František6-87-7-62312
4.Šalášek JiříLukša Břetislav913-109 3122
5.Ulica JaromírNovosad Jiří9-836 3132
6.Levčík MiroslavSirbu Jan2-57-963242
7.Šalášek JiříVaculík František-89-62-122343
8.Ulica JaromírLukša Břetislav8-7-8993253
9.Levčík MiroslavNovosad Jiří-7877 3163
10.Sláma AdamSirbu Jan-6-3-6  0364
11.Ulica JaromírVaculík František788  3074
12.Levčík MiroslavLukša Břetislav9-798 3184
13.Sláma AdamNovosad Jiří71210  3094
14.Šalášek JiříSirbu Jan77-8-9-102395
15.Levčík MiroslavVaculík František-87-9-10 1396
16.Sláma AdamLukša Břetislav8910  30106
17.Šalášek JiříStrouhal Jaroslav758  30116
18.Ulica JaromírSirbu Jan7-86-8-723117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sláma Adam22Vaculík František31
Šalášek Jiří22Lukša Břetislav04
Ulica Jaromír31Novosad Jiří03
Levčík Miroslav31Sirbu Jan31
   Strouhal Jaroslav01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy