Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala ST, Vojtova 12Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2012 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32654:645TTC MS Brno F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blatná Alena
Šefr Filip
 
 
Grulich Zdeněk
Šturm Jan
 
 
11-10157 3110
2.Šmarda Vladislav
Toufar Jan
 
 
Klimeš René
Harašta Petr
 
 
4-8-7-5 1311
3.Šmarda VladislavKlimeš René-6-9-9  0312
4.Šefr FilipHarašta Petr9148  3022
5.Blatná AlenaGrulich Zdeněk-710-5-5 1323
6.Toufar JanŠturm Jan-566-993233
7.Šefr FilipKlimeš René-6-4-3  0334
8.Blatná AlenaHarašta Petr777  3044
9.Toufar JanGrulich Zdeněk8710  3054
10.Šmarda VladislavŠturm Jan312-9-753264
11.Blatná AlenaKlimeš René10-8-58-122365
12.Toufar JanHarašta Petr563  3075
13.Šmarda VladislavGrulich Zdeněk4-699 3185
14.Šefr FilipŠturm Jan598  3095
15.Toufar JanKlimeš René9-9-8-7 1396
16.Šmarda VladislavHarašta Petr-10-10-9  0397
17.Šefr FilipGrulich Zdeněk-67-4-10 1398
18.Blatná AlenaŠturm Jan-14-778932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmarda Vladislav22Klimeš René40
Šefr Filip22Harašta Petr13
Blatná Alena22Grulich Zdeněk22
Toufar Jan31Šturm Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 20/22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:44614:707Sokol Brno I D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zabloudil Antonín
Šibl Robert
 
 
Chládek Jan
Chládek Lukáš
 
 
10-7-8-8 1301
2.Hanák Jiří
Basovník Dalibor
 
 
Šiške Miloslav
Tesař Jiří
 
 
78-5-8-62302
3.Šibl RobertChládek Jan117-47 3112
4.Zabloudil AntonínChládek Lukáš-6-8-10  0313
5.Basovník DaliborŠiške Miloslav712-10-5-52314
6.Hanák JiříTesař Jiří107-158 3124
7.Zabloudil AntonínChládek Jan5-9-67-62325
8.Basovník DaliborChládek Lukáš-6-3-8  0326
9.Hanák JiříŠiške Miloslav-79-7-10 1327
10.Šibl RobertTesař Jiří1011-8-8-22328
11.Basovník DaliborChládek Jan-4-5-4  0329
12.Hanák JiříChládek Lukáš-7-6-8  03210
13.Šibl RobertŠiške Miloslav-91068 31310
14.Zabloudil AntonínBušek Vladimír-5-867732410
15.Hanák JiříChládek Jan5-9-7-6 13411
16.Šibl RobertChládek Lukáš8-4-11-8 13412
17.Zabloudil AntonínŠiške Miloslav847  30512
18.Basovník DaliborBušek Vladimír-6-8-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šibl Robert22Chládek Jan31
Zabloudil Antonín22Chládek Lukáš40
Basovník Dalibor04Šiške Miloslav22
Hanák Jiří13Tesař Jiří11
   Bušek Vladimír11



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST 1.patro, Tuřanka 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2012 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:29682:612SK Slatina E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juračka Petr
Budáč Jozef
 
 
Frydrýšek David
Ovesný František
 
 
8810  3010
2.Fila Martin
Sedláček Zdeněk
 
 
Pluhař Pavel
Studnica Michal
 
 
-45-8-9 1311
3.Juračka PetrFrydrýšek David-88-8683221
4.Fila MartinStudnica Michal710-88 3131
5.Budáč JozefPluhař Pavel-108-4-9 1332
6.Sedláček ZdeněkOvesný František789  3042
7.Fila MartinFrydrýšek David91010  3052
8.Budáč JozefStudnica Michal2-799 3162
9.Sedláček ZdeněkPluhař Pavel-9-8-6  0363
10.Juračka PetrOvesný František876  3073
11.Budáč JozefFrydrýšek David115-8-953283
12.Sedláček ZdeněkStudnica Michal-889-8-82384
13.Juračka PetrPluhař Pavel-87-10-10 1385
14.Fila MartinOvesný František3-865 3195
15.Sedláček ZdeněkFrydrýšek David-9-79-8 1396
16.Juračka PetrStudnica Michal44-85 31106
17.Fila MartinPluhař Pavel-9-887-123107
18.Budáč JozefOvesný František527  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juračka Petr31Frydrýšek David13
Fila Martin31Studnica Michal13
Budáč Jozef31Pluhař Pavel40
Sedláček Zdeněk13Ovesný František04



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Židenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Gajdošova 18/20Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:27632:568Sokol Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rotrekl David
Robek Petr
 
 
Tůma Pavel
Dufka Ámos
 
 
476  3010
2.Malina Jan
Zelený Petr
 
 
Plotěný Karel
Konečný Rostislav
 
 
-97-1012-92311
3.Malina JanTůma Pavel8-2-9-4 1312
4.Zelený PetrDufka Ámos-88-9-7 1313
5.Rotrekl DavidPlotěný Karel678  3023
6.Robek PetrKonečný Rostislav6-5710 3133
7.Zelený PetrTůma Pavel-6-2-5  0334
8.Rotrekl DavidDufka Ámos7810  3044
9.Robek PetrPlotěný Karel985  3054
10.Malina JanKonečný Rostislav86-96 3164
11.Rotrekl DavidTůma Pavel-88-9-5 1365
12.Robek PetrDufka Ámos-7-9-8  0366
13.Malina JanPlotěný Karel-82-4353276
14.Krejčí DaliborKonečný Rostislav566  3086
15.Robek PetrTůma Pavel87-89 3196
16.Malina JanDufka Ámos8-66-4-82397
17.Krejčí DaliborPlotěný Karel369  30107
18.Rotrekl DavidKonečný Rostislav5-965 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malina Jan22Tůma Pavel31
Zelený Petr02Dufka Ámos31
Rotrekl David31Plotěný Karel04
Robek Petr31Konečný Rostislav04
Krejčí Dalibor20   



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orlovna, Masarykovo nám. 2, ŠlapaniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2012 18:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:29682:589Orel Šlapanice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Miroslav
Jašek Jiří st.
 
 
Babušík Tomáš
Nguyen Ahn Tuan
 
 
655  3010
2.Hranička Jaroslav
Trávníček Dušan
 
 
Pavlíček Jan
Proks Ivo
 
 
4-8-107-92311
3.Jašek Jiří st.Pavlíček Jan-1196-8103221
4.Král MiroslavProks Ivo88-10-673231
5.Hranička JaroslavNguyen Ahn Tuan564  3041
6.Trávníček DušanHolub Michal-10-89-11 1342
7.Král MiroslavPavlíček Jan-8-6-7  0343
8.Hranička JaroslavProks Ivo-5-98-8 1344
9.Trávníček DušanNguyen Ahn Tuan58-97 3154
10.Jašek Jiří st.Holub Michal758  3064
11.Hranička JaroslavPavlíček Jan-88-5-7 1365
12.Trávníček DušanProks Ivo5-8-109-72366
13.Jašek Jiří st.Nguyen Ahn Tuan545  3076
14.Král MiroslavBabušík Tomáš48-107 3186
15.Trávníček DušanPavlíček Jan-10-5-9  0387
16.Jašek Jiří st.Proks Ivo7-758 3197
17.Král MiroslavNguyen Ahn Tuan5-1266 31107
18.Hranička JaroslavBabušík Tomáš738  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jašek Jiří st.40Pavlíček Jan31
Král Miroslav31Proks Ivo22
Hranička Jaroslav22Nguyen Ahn Tuan04
Trávníček Dušan13Holub Michal11
   Babušík Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Laštůvkova 77, BystrcRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:39635:647KST Oltec Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marada Tomáš
Čako Vladimír
 
 
Kolbaba Bohumír
Šmídek Roman
 
 
87-1712 3110
2.Pernička Pavel
Chlíbek David
 
 
Matějka Josef
Novotný Petr
 
 
-788-9-72311
3.Pernička PavelNovotný Petr-5-9-12  0312
4.Marada TomášKolbaba Bohumír-5-6-8  0313
5.Čako VladimírMatějka Josef-7-6-8  0314
6.Chlíbek DavidŠmídek Roman-5-86-6 1315
7.Marada TomášNovotný Petr-5-11-6  0316
8.Čako VladimírKolbaba Bohumír56-87 3126
9.Chlíbek DavidMatějka Josef-49-7-9 1327
10.Pernička PavelŠmídek Roman9-7610 3137
11.Čako VladimírNovotný Petr10-6-98-72338
12.Chlíbek DavidKolbaba Bohumír8510  3048
13.Weiser DanielMatějka Josef343  3058
14.Marada Tomᚊmídek Roman7-99-4-92359
15.Chlíbek DavidNovotný Petr-99-8-11 13510
16.Weiser DanielKolbaba BohumírWO    30610
17.Marada TomášMatějka Josef-11-4-16  03611
18.Čako VladimírŠmídek Roman8-99-8-823612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pernička Pavel11Novotný Petr40
Marada Tomáš04Kolbaba Bohumír12
Čako Vladimír13Matějka Josef31
Chlíbek David13Šmídek Roman31
Weiser Daniel10   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy