Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy o 9. místo Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní sál JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:48460:685TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrenica Ondřej
Smíšek Libor
 
 
Polášek Patrik
Straka Dominik
 
 
-7-8-2  0301
2.Svoboda Zdeněk
Klimešová Marie
 
 
Průdek Daniel
Pluháček Radek
 
 
-4-4-9  0302
3.Smíšek LiborPolášek Patrik-8-7-8  0303
4.Mrenica OndřejStraka Dominik-17-3-8  0304
5.Svoboda ZdeněkPrůdek Daniel7-10-3-3 1305
6.Klimešová MariePluháček Radek-3-2-6  0306
7.Mrenica OndřejPolášek Patrik-15-37-11 1307
8.Svoboda ZdeněkStraka Dominik-687-0103217
9.Klimešová MariePrůdek Daniel-4-2-7  0318
10.Smíšek LiborPluháček Radek9-1-4-14 1319
11.Svoboda ZdeněkPolášek Patrik-0-2-3  03110
12.Klimešová MarieStraka Dominik10107  30210
13.Smíšek LiborPrůdek Daniel-48-79932310
14.Mrenica OndřejPluháček Radek-4-5-2  03311
15.Klimešová MariePolášek Patrik95-9-41032411
16.Smíšek LiborStraka Dominik-10-7-7  03412
17.Mrenica OndřejPrůdek Daniel-11-5-5  03413
18.Tomolová AnnaPluháček Radek7-4-7-5 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smíšek Libor13Polášek Patrik31
Mrenica Ondřej04Straka Dominik22
Svoboda Zdeněk12Průdek Daniel31
Klimešová Marie22Pluháček Radek40
Tomolová Anna01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy o 9. místo Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37631:662Moravan Lednice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morc Dominik
Fabikovič Daniel
 
 
Měřínský Jiří
Gregor Miroslav
 
 
-5-59293210
2.Bruckner Tomáš
Krejčiřík Stanislav
 
 
Kružík Leoš
Kružík David
 
 
1081  3020
3.Babič PetrMěřínský Jiří-3-4-3  0321
4.Fabikovič DanielGregor Miroslav8-5-9673231
5.Bruckner TomášKružík David-109-9693241
6.Krejčiřík StanislavKružík Leoš873  3051
7.Fabikovič DanielMěřínský Jiří6-10-87-122352
8.Bruckner TomášGregor Miroslav-6-769-92353
9.Krejčiřík StanislavKružík David5-9104 3163
10.Babič PetrKružík Leoš-8-6-3  0364
11.Bruckner TomášMěřínský Jiří11-5-7-6 1365
12.Krejčiřík StanislavGregor Miroslav6813  3075
13.Babič PetrKružík David-3-8-10  0376
14.Fabikovič DanielKružík Leoš649  3086
15.Krejčiřík StanislavMěřínský Jiří-68-4-5 1387
16.Babič PetrGregor Miroslav-9-7-10  0388
17.Fabikovič DanielKružík David-5613-8-32389
18.Bruckner TomášKružík Leoš5-710-7-323810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Babič Petr04Měřínský Jiří40
Fabikovič Daniel22Gregor Miroslav22
Bruckner Tomáš13Kružík David22
Krejčiřík Stanislav31Kružík Leoš22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy o 9. místo Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ, Horní 566, RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:13656:415TJ Sokol Rakvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Jaroslav
Straka Daniel
 
 
Dohnálek Luděk
Janoušek Tomáš
 
 
973  3010
2.Mikulica Miroslav
Straka Vlastimil
 
 
Blažek David
Blažek Petr
 
 
547  3020
3.Straka DanielJanoušek Tomáš12-10-1010103230
4.Vala JaroslavDohnálek Luděk112  3040
5.Straka VlastimilBlažek Petr65-105 3150
6.Mikulica MiroslavBlažek David353  3060
7.Vala JaroslavJanoušek Tomáš161  3070
8.Straka VlastimilDohnálek Luděk558  3080
9.Mikulica MiroslavBlažek Petr345  3090
10.Straka DanielBlažek David-4-9-7  0391
11.Straka VlastimilJanoušek Tomáš337  30101
12.Mikulica MiroslavDohnálek Luděk451  30111
13.Straka DanielBlažek Petr-7-108-3 13112
14.Vala JaroslavBlažek David756  30122
15.Mikulica MiroslavJanoušek Tomáš162  30132
16.Straka DanielDohnálek Luděk7-108-3832142
17.Vala JaroslavBlažek Petr10-12-1051532152
18.Straka VlastimilBlažek David277  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Straka Daniel22Janoušek Tomáš04
Vala Jaroslav40Dohnálek Luděk04
Straka Vlastimil40Blažek Petr13
Mikulica Miroslav40Blažek David13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy o 9. místo Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Uherčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala UherčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1219:39462:557Orel Šitbořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hančkr Karel
Fojtík Miloš
 
 
Halas Pavel st.
Slavík Jakub
 
 
-9-5-3  0301
2.Dolíhal Zdeněk
Fridrich Luděk
 
 
Vokál Radek
Hanák František
 
 
-5-6-6  0302
3.Hančkr KarelVokál Radek-9-7-7  0303
4.Fojtík MilošSlavík Jakub67-104 3113
5.Dolíhal ZdeněkHanák František-9-8-5  0314
6.Fridrich LuděkSlavík Ondřej4-749 3124
7.Fojtík MilošVokál Radek-9-10-8  0325
8.Dolíhal ZdeněkSlavík Jakub-5-612-7 1326
9.Fridrich LuděkHanák František-3-6-8  0327
10.Hančkr KarelSlavík Ondřej268  3037
11.Dolíhal ZdeněkVokál Radek-4-7-7  0338
12.Fridrich LuděkSlavík Jakub588  3048
13.Hančkr KarelHanák František495  3058
14.Fojtík MilošSlavík Ondřej7-989 3168
15.Fridrich LuděkVokál Radek-5-6-4  0369
16.Hančkr KarelHalas Pavel st.-6-2-3  03610
17.Fojtík MilošHanák František-5-8-10  03611
18.Dolíhal ZdeněkSlavík Ondřej-5-8-3  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hančkr Karel22Vokál Radek40
Fojtík Miloš22Slavík Jakub12
Dolíhal Zdeněk04Hanák František31
Fridrich Luděk22Slavík Ondřej13
   Halas Pavel st.10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy o 9. místo Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:37566:637nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Jakub
Halámek Radek
 
 
Patka Jiří
Slabyhoudek Václav
 
 
-3-3-6  0301
2.Halámek Zdeněk
Krajča Miroslav
 
 
Vlach Radomír
Vlach Petr
 
 
443  3011
3.Halámek RadekPatka Jiří-6-5-4  0312
4.Halámek JakubVlach Radomír-8711-6-122313
5.Krajča MiroslavVlach Petr-8107-1343223
6.Halámek ZdeněkSlabyhoudek Václav-98-8763233
7.Halámek JakubPatka Jiří-6-6-8  0334
8.Krajča MiroslavVlach Radomír899  3044
9.Halámek ZdeněkVlach Petr-6-11-6  0345
10.Halámek RadekSlabyhoudek Václav-3-7-3  0346
11.Krajča MiroslavPatka Jiří-68-4633256
12.Halámek ZdeněkNováček Jaroslav87-9-893266
13.Halámek RadekVlach Petr-3-7-2  0367
14.Halámek JakubSlabyhoudek Václav-667-893277
15.Halámek ZdeněkPatka Jiří698  3087
16.Halámek RadekNováček Jaroslav-3-5-2  0388
17.Halámek JakubVlach Petr-710-6-6 1389
18.Krajča MiroslavSlabyhoudek Václav9127  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halámek Radek04Patka Jiří22
Halámek Jakub13Vlach Radomír11
Krajča Miroslav40Vlach Petr31
Halámek Zdeněk31Slabyhoudek Václav13
   Nováček Jaroslav11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy