Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko DVrchní
rozhodčí:
Procházka Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Rájec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38 Rájec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávníčková Karla
Němec Josef
 
 
Sehnal Stanislav
Svoboda Jan
 
 
     1301
2.Procházka Ondřej
Žáček Bronislav
 
 
Koumar Jiří
Zouhar Michal
 
 
     2302
3.Němec JosefSvoboda Jan     0303
4.Žáček BronislavKoumar Jiří     0304
5.Trávníčková KarlaZouhar Michal     3214
6.Procházka OndřejSehnal Stanislav     2315
7.Němec JosefKoumar Jiří     3025
8.Žáček BronislavZouhar Michal     1326
9.Trávníčková KarlaSehnal Stanislav     3136
10.Procházka OndřejSvoboda Jan     3046
11.Němec JosefZouhar Michal     3056
12.Žáček BronislavSehnal Stanislav     0357
13.Trávníčková KarlaSvoboda Jan     1358
14.Procházka OndřejKoumar Jiří     3268
15.Němec JosefSehnal Stanislav     3078
16.Žáček BronislavSvoboda Jan     0379
17.Trávníčková KarlaKoumar Jiří     13710
18.Procházka OndřejZouhar Michal     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Němec Josef31Svoboda Jan31
Žáček Bronislav04Koumar Jiří22
Trávníčková Karla22Zouhar Michal22
Procházka Ondřej22Sehnal Stanislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ždárná AVrchní
rozhodčí:
Sekanina Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žďárná 289, víceúčelová hala ZŠ ŽďárnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Milan
Sýkora Josef
 
 
Bezděk Michal
Janáč Daniel
 
 
     3110
2.Pavlů Bedřich
Polívka Roman
 
 
Žáček Miroslav
Zouhar Ondřej
 
 
     3020
3.Pavlů BedřichZouhar Ondřej     0321
4.Sýkora JosefŽáček Miroslav     3231
5.Polívka RomanJanáč Daniel     3241
6.Richter MilanBezděk Michal     3151
7.Sýkora JosefZouhar Ondřej     1352
8.Polívka RomanŽáček Miroslav     1353
9.Richter MilanJanáč Daniel     3163
10.Pavlů BedřichBezděk Michal     2364
11.Polívka RomanZouhar Ondřej     2365
12.Richter MilanŽáček Miroslav     3275
13.Pavlů BedřichJanáč Daniel     3185
14.Sýkora JosefBezděk Michal     0386
15.Richter MilanZouhar Ondřej     3096
16.Pavlů BedřichŽáček Miroslav     1397
17.Sýkora JosefJanáč Daniel     2398
18.Polívka RomanBezděk Michal     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlů Bedřich13Zouhar Ondřej31
Sýkora Josef13Žáček Miroslav22
Polívka Roman13Janáč Daniel13
Richter Milan40Bezděk Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Suchý Petr
HOSTUJÍCÍ:Svitávka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:22 Boskovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Petr
Dokoupil Roman
 
 
Dušil Zdeněk
Dvořáček Stanislav
 
 
     3010
2.Zachoval Leoš
Horváth Tomáš
 
 
Fagulec Martin
Peterka David
 
 
     1311
3.Suchý PetrDušil Zdeněk     3021
4.Dokoupil RomanDvořáček Stanislav     3231
5.Zachoval LeošFagulec Martin     3041
6.Horváth TomášPeterka David     3251
7.Dokoupil RomanDušil Zdeněk     3061
8.Zachoval LeošDvořáček Stanislav     3171
9.Horváth TomášFagulec Martin     3081
10.Suchý PetrPeterka David     1382
11.Zachoval LeošKuběna Petr     3092
12.Horváth TomášDvořáček Stanislav     32102
13.Suchý PetrFagulec Martin     30112
14.Dokoupil RomanPeterka David     23113
15.Horváth TomášKuběna Petr     30123
16.Suchý PetrDvořáček Stanislav     30133
17.Dokoupil RomanFagulec Martin     23134
18.Zachoval LeošPeterka David     23135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suchý Petr31Dušil Zdeněk02
Dokoupil Roman22Dvořáček Stanislav04
Zachoval Leoš31Fagulec Martin13
Horváth Tomáš40Peterka David31
   Kuběna Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín AVrchní
rozhodčí:
Maresch Michal
HOSTUJÍCÍ:Rohozec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Křetín 157, 679 62Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:28 Křetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koudelka Ladislav ml.
Koudelka Petr
 
 
Kříž Radek
Kříž Zbyněk
 
 
     3010
2.Maresch Michal
Bačovský Filip
 
 
Suchomel Josef
Matoušek Petr
 
 
     0311
3.Koudelka Ladislav ml.Kříž Radek     3221
4.Maresch MichalKříž Zbyněk     3031
5.Koudelka PetrSuchomel Josef     1332
6.Bačovský FilipMatoušek Petr     3142
7.Maresch MichalKříž Radek     3052
8.Koudelka PetrKříž Zbyněk     3262
9.Bačovský FilipSuchomel Josef     0363
10.Koudelka Ladislav ml.Matoušek Petr     3073
11.Koudelka PetrKříž Radek     2374
12.Bačovský FilipKříž Zbyněk     0375
13.Koudelka Ladislav ml.Suchomel Josef     3085
14.Maresch MichalMatoušek Petr     3195
15.Bačovský FilipKříž Radek     32105
16.Koudelka Ladislav ml.Kříž Zbyněk     31115
17.Maresch MichalSuchomel Josef     32125
18.Koudelka PetrMatoušek Petr     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koudelka Ladislav ml.40Kříž Radek13
Maresch Michal40Kříž Zbyněk13
Koudelka Petr22Suchomel Josef22
Bačovský Filip22Matoušek Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Adamov AVrchní
rozhodčí:
Všianský Martin
HOSTUJÍCÍ:Brumov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 421/1, Adamov 67904, Vchod od parkoviště kryt CO, Teplota 18-23°CRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:24 Adamov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Masařík Radim
Dočkalová Gabriela
 
 
Dolníček Pavel
Tulis Radek ml.
 
 
     3010
2.Všianský Martin
Farkaš Michael
 
 
Musil Tomáš
Musil Antonín
 
 
     1311
3.Masařík RadimDolníček Pavel     3021
4.Farkaš MichaelTulis Radek ml.     0322
5.Všianský MartinMusil Tomáš     0323
6.Dočkalová GabrielaMusil Antonín     3133
7.Farkaš MichaelDolníček Pavel     3143
8.Všianský MartinTulis Radek ml.     3153
9.Dočkalová GabrielaMusil Tomáš     3063
10.Masařík RadimMusil Antonín     3273
11.Všianský MartinDolníček Pavel     2374
12.Dočkalová GabrielaTulis Radek ml.     3184
13.Masařík RadimMusil Tomáš     3194
14.Farkaš MichaelMusil Antonín     32104
15.Dočkalová GabrielaDolníček Pavel     30114
16.Masařík RadimTulis Radek ml.     31124
17.Farkaš MichaelMusil Tomáš     32134
18.Všianský MartinMusil Antonín     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Masařík Radim40Dolníček Pavel13
Farkaš Michael31Tulis Radek ml.13
Všianský Martin22Musil Tomáš13
Dočkalová Gabriela40Musil Antonín04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Voděrady AVrchní
rozhodčí:
Trčka Petr
HOSTUJÍCÍ:Zbraslavec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Voděrady 160 , 679 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:50 Zbraslavec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švancarová Veronika
Prokop Lubomír
 
 
Švancara Vladimír
Sekanina Jan
 
 
     1301
2.Trčka Petr
Švancara Radim
 
 
Křepela Zdeněk
Charvát Rudolf
 
 
     2302
3.Prokop LubomírKřepela Zdeněk     0303
4.Švancara RadimSekanina Jan     0304
5.Trčka PetrŠvancara Vladimír     1305
6.Švancarová VeronikaCharvát Rudolf     0306
7.Švancara RadimKřepela Zdeněk     3216
8.Trčka PetrSekanina Jan     2317
9.Švancarová VeronikaŠvancara Vladimír     1318
10.Prokop LubomírCharvát Rudolf     2319
11.Stejskal DavidKřepela Zdeněk     03110
12.Švancarová VeronikaSekanina Jan     13111
13.Prokop LubomírŠvancara Vladimír     03112
14.Švancara RadimCharvát Rudolf     32212
15.Švancarová VeronikaKřepela Zdeněk     13213
16.Prokop LubomírSekanina Jan     03214
17.Švancara RadimŠvancara Vladimír     03215
18.Stejskal DavidCharvát Rudolf     31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Prokop Lubomír04Křepela Zdeněk31
Švancara Radim22Sekanina Jan40
Trčka Petr02Švancara Vladimír40
Švancarová Veronika04Charvát Rudolf22
Stejskal David11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS