Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HrádekVrchní
rozhodčí:
Matoušová Jana
HOSTUJÍCÍ:VS TáborRozhodčí:Chmelenský Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 8.května 270 , 338 42 Hrádek u Rokycan, Kulturní dům, vchod od Policie ČRRozhodčí:Valdhans Miloslav
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:12334:277TJ Hrádek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušová Aneta
Polcarová Anežka
 
 
Vaverová Hana
Stuchlíková Eva
 
 
559  3010
2.Matoušová AnetaStuchlíková Eva-9-7-9  0311
3.Janečková JaroslavaVaverová Hana8109  3021
4.Polcarová AnežkaLemberková Martina518  3031
5.Janečková JaroslavaStuchlíková Eva-9-4-8  0332
6.Matoušová AnetaLemberková Martina785  3042
7.Polcarová AnežkaVaverová Hana975  3052
8.Janečková JaroslavaLemberková Martina-69-2-9 1353
9.Polcarová AnežkaStuchlíková Eva4-738 3163
10.Matoušová AnetaVaverová Hana105-11-933273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matoušová Aneta21Stuchlíková Eva21
Janečková Jaroslava12Vaverová Hana03
Polcarová Anežka30Lemberková Martina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Čáha Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bohnice, Na Pískovně 2, Praha 8Rozhodčí:Komín Ondřej
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:10Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:18335:359Slovan KST Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schoberová Martina
Šimůnková Veronika
 
 
Klempířová Jiřina
Dvořáková Lenka
 
 
-9-4-11  0301
2.Schoberová MartinaKlempířová Jiřina-76-8993211
3.Cimrmanová EliškaPospíšilová Carmen-37-5-6 1312
4.Šimůnková VeronikaDvořáková Lenka4145  3022
5.Cimrmanová EliškaKlempířová Jiřina-37-1-2 1323
6.Schoberová MartinaDvořáková Lenka688  3033
7.Šimůnková VeronikaPospíšilová Carmen9-47-7103243
8.Cimrmanová EliškaDvořáková Lenka-8-4-12  0344
9.Šimůnková VeronikaKlempířová Jiřina789  3054
10.Schoberová MartinaPospíšilová Carmen58-8-6103264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Schoberová Martina30Klempířová Jiřina12
Cimrmanová Eliška03Pospíšilová Carmen12
Šimůnková Veronika30Dvořáková Lenka12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BranikVrchní
rozhodčí:
Císař I
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:Vožeh Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Hummelová Jarmila
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:19281:312SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomanová Jana
Černá Martina
 
 
Sommerová Helena
Kohlmannová Aneta
 
 
-9126-7-62301
2.Ulihrachová JitkaKohlmannová Aneta-9-7-5  0302
3.Černá MartinaCmíralová Natálie262  3012
4.Suchomanová JanaSommerová Helena-5-2-5  0313
5.Černá MartinaKohlmannová Aneta-7-54-6 1314
6.Ulihrachová JitkaSommerová Helena-1-2-2  0315
7.Suchomanová JanaCmíralová Natálie5-6910 3125
8.Černá MartinaSommerová Helena6-5-5-7 1326
9.Suchomanová JanaKohlmannová Aneta894  3036
10.Ulihrachová JitkaCmíralová Natálie794  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ulihrachová Jitka12Kohlmannová Aneta21
Černá Martina12Cmíralová Natálie03
Suchomanová Jana21Sommerová Helena30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu KlatovyRozhodčí:Franc Štěpán
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Smutná Daniela
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:97:27254:330Klub stolního tenisu Klatovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holubová Klaudie
Severová Michaela
 
 
Marešová Zdeňka
Marešová Zdeňka ml.
 
 
9-8-6-6 1301
2.Vyletová HelenaMarešová Zdeňka-8-6-3  0302
3.Holubová KlaudieMarešová Zdeňka ml.-88-5-5 1303
4.Severová MichaelaHnojská Andrea-4-8-7  0304
5.Holubová KlaudieMarešová Zdeňka-4-6-6  0305
6.Vyletová HelenaHnojská Andrea-6-3-5  0306
7.Severová MichaelaMarešová Zdeňka ml.-5-75-5 1307
8.Holubová KlaudieHnojská Andrea-7-11-9  0308
9.Severová MichaelaMarešová ZdeňkaWO    3018
10.Vyletová HelenaMarešová Zdeňka ml.-9-86-12 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vyletová Helena03Marešová Zdeňka20
Holubová Klaudie03Marešová Zdeňka ml.30
Severová Michaela02Hnojská Andrea30
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS