Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí BVrchní
rozhodčí:
Fibichr Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:ST AMON KunoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:15Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33664:654KST Dolní Němčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fibichr Zdeněk
Daněk Pavel
 
 
Šašinka Radek
Chvíla Pavel
 
 
-6-974-22301
2.Kučera Ondřej
Čaník Tomáš
 
 
Mořický Tomáš
Oharek Libor
 
 
99-11-9-62302
3.Fibichr ZdeněkŠašinka Radek5-59-6-62303
4.Kučera OndřejMořický Tomáš-5-9-9  0304
5.Čaník TomášOharek Libor610-8-863214
6.Daněk PavelAutrata Vít6711  3024
7.Kučera OndřejŠašinka Radek-5-412813234
8.Čaník TomášMořický Tomáš-7-9-5  0335
9.Daněk PavelOharek Libor10106  3045
10.Fibichr ZdeněkAutrata Vít9-8-8-9 1346
11.Čaník Tomᚊašinka Radek113-6-283256
12.Daněk PavelMořický Tomáš383  3066
13.Fibichr ZdeněkOharek Libor-6-8-6  0367
14.Kučera OndřejAutrata Vít8-992 3177
15.Daněk PavelŠašinka Radek578  3087
16.Fibichr ZdeněkMořický Tomáš-314912 3197
17.Kučera OndřejOharek Libor7-9-11-7 1398
18.Čaník TomášAutrata Vít9-788 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fibichr Zdeněk13Šašinka Radek13
Kučera Ondřej22Mořický Tomáš22
Čaník Tomáš31Oharek Libor22
Daněk Pavel40Autrata Vít13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec BVrchní
rozhodčí:
Karal Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Spartak HulínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35562:576SK Spartak Hulín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karal Miroslav
Jániš Pavel
 
 
Tůma Tomáš
Klusák Tomáš
 
 
-98-91-72301
2.Oharek David
Vykoukal Martin
 
 
Hrdina Jan
Miklík Martin
 
 
-6957 3111
3.Vykoukal MartinTůma Tomáš-9-8-9  0312
4.Oharek DavidKlusák Tomáš-2-4-8  0313
5.Karal MiroslavHrdina Jan-5-9-7  0314
6.Jániš PavelMiklík Martin816  3024
7.Oharek DavidTůma Tomáš-86-7673234
8.Karal MiroslavKlusák Tomáš12-108-5-52335
9.Jániš PavelHrdina Jan4-95-4-62336
10.Vykoukal MartinMiklík Martin3-84-893246
11.Karal MiroslavTůma Tomáš1049  3056
12.Jániš PavelKlusák Tomáš-2-7-9  0357
13.Vykoukal MartinHrdina Jan-8-8-12  0358
14.Oharek DavidMiklík Martin10611  3068
15.Jániš PavelTůma Tomáš-98-8-9 1369
16.Vykoukal MartinKlusák Tomáš9-811-7-723610
17.Oharek DavidHrdina Jan-11-88  12  
18.Karal MiroslavMiklík Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vykoukal Martin13Tůma Tomáš22
Oharek David21Klusák Tomáš40
Karal Miroslav12Hrdina Jan30
Jániš Pavel13Miklík Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra OtrokoviceVrchní
rozhodčí:
Janečka Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ FryštákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu BaťovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:14453:399TJ Jiskra Otrokovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Odstrčil Karel
Piňko Roman
 
 
Fišer Roman
Barbořík Ivan
 
 
966  3010
2.Polanský Pavel
Janečka Tomáš
 
 
Hrdlička Martin
Hrdlička Michal
 
 
8-56-9123220
3.Janečka TomášBarbořík Ivan7-8115 3130
4.Polanský PavelHrdlička Michal-6-598103240
5.Piňko RomanHrdlička Martin-65-89-82341
6.Odstrčil KarelFišer Roman1068  3051
7.Polanský PavelBarbořík Ivan867  3061
8.Piňko RomanHrdlička Michal-6878 3171
9.Odstrčil KarelHrdlička Martin6-698 3181
10.Janečka TomášFišer Roman7-58-693291
11.Piňko RomanBarbořík Ivan3-7-861032101
12.Odstrčil KarelHrdlička Michal58   20  
13.Janečka TomášHrdlička Martin         
14.Polanský PavelFišer Roman         
15.Odstrčil KarelBarbořík Ivan         
16.Janečka TomášHrdlička Michal         
17.Polanský PavelHrdlička Martin         
18.Piňko RomanFišer Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janečka Tomáš20Barbořík Ivan03
Polanský Pavel20Hrdlička Michal02
Piňko Roman21Hrdlička Martin11
Odstrčil Karel20Fišer Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bystřice pod HostýnemVrchní
rozhodčí:
Urbiš Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ HolešovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1357,Bystřice pod Hostýnem 76861, sportovní areál V ZahájenémRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:37577:617TJ Holešov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřala Lukáš
Kvasnička Jiří
 
 
Klůj Bronislav
Posolda Karel
 
 
-6-898-112301
2.Havránek Ondřej
Urbiš Jan
 
 
Hasala Petr
Sekanina Karel
 
 
-3-9-3  0302
3.Kvasnička JiříPosolda Karel-86-9-5 1303
4.Urbiš JanKlůj Bronislav-76-9-5 1304
5.Havránek OndřejSekanina Karel-2-95-4 1305
6.Nevřala LukášHasala Petr5-659 3115
7.Urbiš JanPosolda Karel7-9-91643225
8.Havránek OndřejKlůj Bronislav-9-88-8 1326
9.Nevřala LukášSekanina Karel-8-7-9  0327
10.Kvasnička JiříHasala Petr10-912-5-42328
11.Havránek OndřejPosolda Karel6-983 3138
12.Nevřala LukášKlůj Bronislav-81076 3148
13.Kvasnička JiříSekanina Karel-12-1210-9 1349
14.Urbiš JanHasala Petr712-6-673259
15.Nevřala LukášPosolda Karel8-11-76-623510
16.Kvasnička JiříKlůj Bronislav         
17.Urbiš JanSekanina Karel         
18.Havránek OndřejHasala Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kvasnička Jiří03Posolda Karel22
Urbiš Jan21Klůj Bronislav21
Havránek Ondřej12Sekanina Karel30
Nevřala Lukáš22Hasala Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
Hladil Radek
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:27591:546TJ DDM Valašské Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuběna Stanislav
Čevela Martin
 
 
Orlovský Karel
Kubeš Dušan
 
 
-5-6-11  0301
2.Hladil Radek
Vlček Radim
 
 
Ježek Jan
Jančář Luděk
 
 
94-68 3111
3.Čevela MartinOrlovský Karel-2-12-8  0312
4.Hladil RadekKubeš Dušan9-6-8-8 1313
5.Vlček RadimJežek Jan98-64 3123
6.Kuběna StanislavJančář Luděk567  3033
7.Hladil RadekOrlovský Karel-8-9-6  0334
8.Vlček RadimKubeš Dušan-9499 3144
9.Kuběna StanislavJežek Jan88-118 3154
10.Čevela MartinJančář Luděk5416  3064
11.Vlček RadimOrlovský Karel-89-5883274
12.Kuběna StanislavKubeš Dušan45-7-773284
13.Čevela MartinJežek Jan-10-9710-112385
14.Hladil RadekJančář Luděk826  3095
15.Kuběna StanislavOrlovský Karel5-7-5-10 1396
16.Čevela MartinKubeš Dušan610-83 31106
17.Hladil RadekJežek Jan         
18.Vlček RadimJančář Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čevela Martin22Orlovský Karel31
Hladil Radek12Kubeš Dušan13
Vlček Radim30Ježek Jan12
Kuběna Stanislav31Jančář Luděk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ NivniceVrchní
rozhodčí:
Výmola Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Orel ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st. tenisu NivniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:33535:558Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žmolík Pavel
Žmolík Lukáš
 
 
Závada Adam
Krejčiřík David
 
 
-83-4-6 1301
2.Smetana Marcel
Beníček Martin
 
 
Polák Petr
Klímek Zdeněk
 
 
-8-4-8  0302
3.Smetana MarcelZávada Adam8-91210 3112
4.Beníček MartinPolák Petr-7-6-2  0313
5.Žmolík PavelKrejčiřík David1187  3023
6.Žmolík LukášKlímek Zdeněk-97-9-4 1324
7.Beníček MartinZávada Adam-7-8-9  0325
8.Žmolík PavelPolák Petr-7-7-6  0326
9.Žmolík LukášKrejčiřík David684  3036
10.Smetana MarcelKlímek Zdeněk11-829 3146
11.Žmolík PavelZávada Adam-6-98-9 1347
12.Žmolík LukášPolák Petr7-7-6-7 1348
13.Smetana MarcelVítek Pavel828  3058
14.Beníček MartinKlímek Zdeněk778  3068
15.Žmolík LukášZávada Adam-6-7-5  0369
16.Smetana MarcelPolák Petr-68215 3179
17.Beníček MartinVítek Pavel1-8-88-423710
18.Žmolík PavelKlímek Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smetana Marcel40Závada Adam31
Beníček Martin13Polák Petr31
Žmolík Pavel12Krejčiřík David02
Žmolík Lukáš13Klímek Zdeněk12
   Vítek Pavel11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy