Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BVrchní
rozhodčí:
Ambrož Adam
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:23585:502TJ Sokol Michle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Tichý Jiří
 
 
Kafuněk David
Janíček Petr
 
 
-8107-9-92301
2.Koděra Miloš
Ambrož Adam
 
 
Rybář Martin
Sladovník Daniel
 
 
-75-10-14 1302
3.Tichý JiříKuba Miloslav-117-7-9 1303
4.Ambrož AdamSladovník Daniel-85-6-7 1304
5.Hubinger LukášKafuněk David978  3014
6.Novotný PetrJaníček Petr467  3024
7.Ambrož AdamKuba Miloslav5-7-7-9 1325
8.Hubinger LukášSladovník Daniel-9-2-9  0326
9.Novotný PetrKafuněk David355  3036
10.Tichý JiříJaníček Petr-51096 3146
11.Hubinger LukášKuba Miloslav7-95-583256
12.Novotný PetrSladovník Daniel877  3066
13.Tichý JiříKafuněk David-96610 3176
14.Ambrož AdamJaníček Petr897  3086
15.Novotný PetrKuba Miloslav529  3096
16.Tichý JiříSladovník Daniel-91081 31106
17.Ambrož AdamKafuněk David         
18.Hubinger LukášJaníček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tichý Jiří31Kuba Miloslav22
Ambrož Adam12Sladovník Daniel22
Hubinger Lukáš21Kafuněk David03
Novotný Petr40Janíček Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
Tinkl Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26580:517TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejár Filip
Jírovec Martin
 
 
Vojtěch Radek
Slobodzian Adam
 
 
14-774 3110
2.Tinkl Pavel
Zubčák Patrik
 
 
Dušek Jan
Kadlec Tomáš
 
 
7-674 3120
3.Tinkl PavelSlobodzian Adam108-83 3130
4.Zubčák PatrikDušek Jan-7-86-7 1331
5.Jírovec MartinVojtěch Radek-712-3-10 1332
6.Olejár FilipKadlec Tomáš333  3042
7.Zubčák PatrikSlobodzian Adam-5-54-7 1343
8.Jírovec MartinDušek Jan3-7-6-7 1344
9.Olejár FilipVojtěch Radek18-38 3154
10.Tinkl PavelKadlec Tomáš758  3064
11.Jírovec MartinSlobodzian Adam-7-8-7  0365
12.Olejár FilipDušek Jan9114  3075
13.Tinkl PavelVojtěch Radek-413-10653285
14.Zubčák PatrikKadlec Tomáš5-8-10-7 1386
15.Olejár FilipSlobodzian Adam786  3096
16.Tinkl PavelDušek Jan-85-86832106
17.Zubčák PatrikVojtěch Radek         
18.Jírovec MartinKadlec Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tinkl Pavel40Slobodzian Adam22
Zubčák Patrik03Dušek Jan22
Jírovec Martin03Vojtěch Radek12
Olejár Filip40Kadlec Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:36550:580SF SKK EL Niňo Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Lukáš
Šenk Jakub
 
 
Plachý Ladislav
Remeš Zdeněk
 
 
-27116 3110
2.Lánský Jakub
Havazík Ondřej
 
 
Stach Matěj
Počta Tomáš
 
 
-4-44-9 1311
3.Šenk JakubStach Matěj9-9-88103221
4.Adam LukášPlachý Ladislav33-6-1253231
5.Havazík OndřejRemeš Zdeněk-39-8-9 1332
6.Lánský JakubPočta Tomáš48-8-7-82333
7.Adam LukášStach Matěj-46-3-9 1334
8.Havazík OndřejPlachý Ladislav-8-69-4 1335
9.Lánský JakubRemeš Zdeněk-1010310 3145
10.Šenk JakubPočta Tomáš827  3055
11.Havazík OndřejStach Matěj-715-5-7 1356
12.Lánský JakubPlachý Ladislav9-9-6-8 1357
13.Šenk JakubRemeš Zdeněk-33-95-72358
14.Adam LukášPočta Tomáš-84-9-6 1359
15.Lánský JakubStach Matěj-8-9-11  03510
16.Šenk JakubPlachý Ladislav-8-5-3  03  
17.Adam LukášRemeš Zdeněk         
18.Havazík OndřejPočta Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šenk Jakub21Stach Matěj31
Adam Lukáš12Plachý Ladislav21
Havazík Ondřej03Remeš Zdeněk21
Lánský Jakub13Počta Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha AVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:18519:457TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škarban Jan
Pašek Dominik
 
 
Brož Pavel
Růžička Filip
 
 
-9-7151233210
2.Šimůnek Ondřej
Šebl Jáchym
 
 
Kadavý Vladimír
Maršík Richard
 
 
-12710-4-102311
3.Škarban JanMaršík Richard-13-3-11  0312
4.Šimůnek OndřejBrož Pavel-684-5113222
5.Šebl JáchymKadavý Vladimír510-88 3132
6.Pašek DominikRůžička Filip-2773 3142
7.Šimůnek OndřejMaršík Richard-86-111173252
8.Šebl JáchymBrož Pavel7-8196 3162
9.Pašek DominikKadavý Vladimír87-108 3172
10.Škarban JanRůžička Filip934  3082
11.Šebl JáchymMaršík Richard6-86-453292
12.Pašek DominikBrož Pavel8412  30102
13.Škarban JanKadavý Vladimír         
14.Šimůnek OndřejRůžička Filip         
15.Pašek DominikMaršík Richard         
16.Škarban JanBrož Pavel         
17.Šimůnek OndřejKadavý Vladimír         
18.Šebl JáchymRůžička Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škarban Jan11Maršík Richard12
Šimůnek Ondřej20Brož Pavel03
Šebl Jáchym30Kadavý Vladimír02
Pašek Dominik30Růžička Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha EVrchní
rozhodčí:
Juhasz Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:42 TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Matěj
Dvořák Petr
 
 
Drechsler Petr
Tenglová Vendula
 
 
     3210
2.Juhasz Martin
Lamr Martin
 
 
Dlouhý Jiří
Hrbáček Milan
 
 
     2311
3.Fausek MatějTenglová Vendula     0312
4.Dvořák PetrDrechsler Petr     2313
5.Juhasz MartinDlouhý Jiří     3123
6.Lamr MartinHrbáček Milan     3133
7.Dvořák PetrTenglová Vendula     1334
8.Juhasz MartinDrechsler Petr     1335
9.Lamr MartinDlouhý Jiří     3045
10.Fausek MatějHrbáček Milan     3255
11.Juhasz MartinTenglová Vendula     0356
12.Lamr MartinDrechsler Petr     2357
13.Fausek MatějDlouhý Jiří     1358
14.Dvořák PetrHrbáček Milan     3268
15.Lamr MartinTenglová Vendula     1369
16.Fausek MatějDrechsler Petr     3279
17.Dvořák PetrDlouhý Jiří     3289
18.Juhasz MartinHrbáček Milan     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fausek Matěj22Tenglová Vendula40
Dvořák Petr22Drechsler Petr31
Juhasz Martin13Dlouhý Jiří13
Lamr Martin22Hrbáček Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice B ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Novotný Petr
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:32601:620Avia Čakovice B ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Martin
Suchomel Tomáš
 
 
Gaydoš Vít
Kubát Jan ml.
 
 
-4-8-10  0301
2.Novotný Petr
Melichar Jiří
 
 
Martiška Jan
Kohlmannová Aneta
 
 
1088  3011
3.Suchomel TomášKubát Jan ml.-129-5-4 1312
4.Melichar JiříGaydoš Vít-797-473222
5.Hrdý MartinMartiška Jan-8-58493232
6.Novotný PetrKohlmannová Aneta10713  3042
7.Melichar JiříKubát Jan ml.-3-6-8  0343
8.Hrdý MartinGaydoš Vít-88-88103253
9.Novotný PetrMartiška Jan3-10108 3163
10.Suchomel TomášKohlmannová Aneta-10888 3173
11.Hrdý MartinKubát Jan ml.-5-5-5  0374
12.Novotný PetrGaydoš Vít-9996 3184
13.Suchomel TomášMartiška Jan-6-8-9  0385
14.Melichar JiříKohlmannová Aneta3-987 3195
15.Novotný PetrKubát Jan ml.-12-59-7 1396
16.Suchomel TomášGaydoš Vít-9-76-8 1397
17.Melichar JiříMartiška Jan59-68 31107
18.Hrdý MartinKohlmannová Aneta         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suchomel Tomáš13Kubát Jan ml.40
Melichar Jiří31Gaydoš Vít13
Hrdý Martin21Martiška Jan13
Novotný Petr31Kohlmannová Aneta03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy