Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. AVrchní
rozhodčí:
Matoušek Jan
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice C ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:33490:558Avia Čakovice C ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Milan
Hozman Bohumil
 
 
Nejedlý Pavel
Šimáček Milan
 
 
-6-108-9 1301
2.Sedláček Vladimír
Matoušek Jan
 
 
Melichar Jiří
Novotná Markéta
 
 
-9-511-7 1302
3.Matoušek JanMelichar Jiří-7-7-6  0303
4.Sedláček VladimírŠimáček Milan1043  3013
5.Hozman BohumilNejedlý Pavel-98-8-9 1314
6.Pecka MilanNovotná Markéta-9811-6-32315
7.Sedláček VladimírMelichar Jiří-511-91183225
8.Hozman BohumilŠimáček Milan-109-1-11 1326
9.Pecka MilanNejedlý Pavel597  3036
10.Matoušek JanNovotná Markéta-7-8-8  0337
11.Hozman BohumilMelichar Jiří-8-5-5  0338
12.Pecka MilanŠimáček Milan9108  3048
13.Matoušek JanNejedlý Pavel7-6135 3158
14.Sedláček VladimírNovotná Markéta-178-1WO 1359
15.Pecka MilanMelichar Jiří-7-7-9  03510
16.Matoušek JanŠimáček Milan         
17.Sedláček VladimírNejedlý Pavel         
18.Hozman BohumilNovotná Markéta         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matoušek Jan12Melichar Jiří31
Sedláček Vladimír21Šimáček Milan12
Hozman Bohumil03Nejedlý Pavel12
Pecka Milan22Novotná Markéta30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:27623:596AC Sparta Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Abdullin Denis
Schmidtmayer František
 
 
Vomlel Lukáš
Radouš Jaromír
 
 
-7-4-8  0301
2.Červenka Jan
Kočí Štěpán
 
 
Houška Jaroslav
Mirovský Ondřej
 
 
-1410-98113211
3.Červenka JanRadouš Jaromír399  3021
4.Kočí ŠtěpánVomlel Lukáš49-610 3131
5.Schmidtmayer FrantišekMirovský Ondřej-77-8-7 1332
6.Abdullin DenisHouška Jaroslav977  3042
7.Kočí ŠtěpánRadouš Jaromír-3-118-4 1343
8.Schmidtmayer FrantišekVomlel Lukáš67-67 3153
9.Abdullin DenisMirovský Ondřej8-910-9-102354
10.Červenka JanHouška Jaroslav987  3064
11.Schmidtmayer FrantišekRadouš Jaromír8-8-48-102365
12.Abdullin DenisVomlel Lukáš85-118 3175
13.Červenka JanMirovský Ondřej-3-7910-92376
14.Kočí ŠtěpánHouška Jaroslav6-3-5693286
15.Abdullin DenisRadouš Jaromír10-10-6833296
16.Červenka JanVomlel Lukáš457  30106
17.Kočí ŠtěpánMirovský Ondřej         
18.Schmidtmayer FrantišekHouška Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Červenka Jan31Radouš Jaromír22
Kočí Štěpán21Vomlel Lukáš04
Schmidtmayer František12Mirovský Ondřej30
Abdullin Denis31Houška Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha AVrchní
rozhodčí:
Kubera František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:Kubera František
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:34578:574TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačinetz Alan
Mazánek Jiří
 
 
Hruška Jan
Budík Bohuslav ml.
 
 
6-9-12-7 1301
2.Kubera František
Řepík Jaroslav
 
 
Kára Petr
Hrbáček Milan
 
 
866  3011
3.Kubera FrantišekBudík Bohuslav ml.-8-797-62312
4.Mazánek JiříHrbáček Milan3-9-6-8 1313
5.Kačinetz AlanHruška Jan-911-94-92314
6.Řepík JaroslavKára Petr810-7-8-92315
7.Mazánek JiříBudík Bohuslav ml.-10-5-6  0316
8.Kačinetz AlanHrbáček Milan-9-9-6  0317
9.Řepík JaroslavHruška Jan-7758 3127
10.Kubera FrantišekKára Petr8-77-8-92328
11.Kačinetz AlanBudík Bohuslav ml.-6-9-4  0329
12.Řepík JaroslavHrbáček Milan-11474 3139
13.Kubera FrantišekHruška Jan-68105 3149
14.Mazánek JiříKára Petr-71059 3159
15.Řepík JaroslavBudík Bohuslav ml.748  3069
16.Kubera FrantišekHrbáček Milan-8-8-7  03610
17.Mazánek JiříHruška Jan         
18.Kačinetz AlanKára Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubera František13Budík Bohuslav ml.31
Mazánek Jiří12Hrbáček Milan31
Kačinetz Alan03Hruška Jan12
Řepík Jaroslav31Kára Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha FVrchní
rozhodčí:
Šedivý Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37622:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bialas Filip
Daníček Adam
 
 
Mráz Jiří
Zunt Zdeněk
 
 
-9-6-6  0301
2.Růžička Jakub
Kadlec Tomáš
 
 
Krameš Jan
Krameš Jan
 
 
-9329 3111
3.Růžička JakubKrameš Jan-6-8-4  0312
4.Daníček AdamMráz Jiří-36-9833222
5.Bialas FilipZunt Zdeněk-713410 3132
6.Kadlec TomášKrameš Jan7811  3042
7.Daníček AdamKrameš Jan-6-5-4  0343
8.Bialas FilipMráz Jiří-8-5-14  0344
9.Kadlec TomášZunt Zdeněk7-898 3154
10.Růžička JakubKrameš Jan-6-4-11  0355
11.Bialas FilipKrameš Jan-11-2-4  0356
12.Kadlec TomášMráz Jiří-915-9883266
13.Růžička JakubZunt Zdeněk-79811 3176
14.Daníček AdamKrameš Jan-7105-1-72377
15.Kadlec TomášKrameš Jan710-8-8-62378
16.Růžička JakubMráz Jiří-1-67-8 1379
17.Daníček AdamZunt Zdeněk666  3089
18.Bialas FilipKrameš Jan-995-1293299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Jakub13Krameš Jan40
Daníček Adam22Mráz Jiří22
Bialas Filip22Zunt Zdeněk04
Kadlec Tomáš31Krameš Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
Sedlář Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:38649:683nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Lukáš
Tůma Ladislav
 
 
Hubinger Lukáš
Pištora Josef
 
 
-9-99-6 1301
2.Sedlář Jan
Zapletal Jan
 
 
Haralík Stanislav
Veselý Vojtěch
 
 
-6-5-9  0302
3.Král LukášVeselý Vojtěch-8-78-9 1303
4.Sedlář JanHaralík Stanislav-99-9-8 1304
5.Tůma LadislavHubinger Lukáš7-78-8-102305
6.Zapletal JanPištora Josef-831010 3115
7.Sedlář JanVeselý Vojtěch-8-613-10 1316
8.Tůma LadislavHaralík Stanislav6-75-1183226
9.Zapletal JanHubinger Lukáš7810  3036
10.Král LukášPištora Josef-6-8-7  0337
11.Tůma LadislavVeselý Vojtěch-879-783247
12.Zapletal JanHaralík Stanislav7-2-9653257
13.Král LukášHubinger Lukáš989  3067
14.Sedlář JanPištora Josef-6-4-7  0368
15.Zapletal JanVeselý Vojtěch955  3078
16.Král LukášHaralík Stanislav7-59-10123288
17.Sedlář JanHubinger Lukáš-7-312663298
18.Tůma LadislavPištora Josef-7-6-2  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Král Lukáš22Veselý Vojtěch22
Sedlář Jan13Haralík Stanislav13
Tůma Ladislav22Hubinger Lukáš13
Zapletal Jan40Pištora Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha AVrchní
rozhodčí:
Toman Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Pevný hrací den - Pá 18:15, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové (popř. bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť ), v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám (vpravo za skleněnými dveřmi). Doporučený příchod do šaten cca 17:50, vstup do herny od 18:00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:37751:720nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rucký Přemysl
Toman Vojtěch
 
 
Suvorov Maxim
Navrátil Jiří
 
 
5116  3010
2.Musil Michal
Šmatlák Jiří
 
 
Kubát Petr
Beran Matěj
 
 
-8-796-82311
3.Rucký PřemyslKubát Petr1213-114 3121
4.Šmatlák JiříSuvorov Maxim54-98 3131
5.Toman VojtěchBeran Matěj-667-8-92332
6.Musil MichalNavrátil Jiří5-10-71193242
7.Šmatlák JiříKubát Petr-1074-1293252
8.Toman VojtěchSuvorov Maxim-9-8-4  0353
9.Musil MichalBeran Matěj-10877 3163
10.Rucký PřemyslNavrátil Jiří-5-9139-72364
11.Toman VojtěchKubát Petr5-95-10103274
12.Musil MichalSuvorov Maxim10-6-10-9 1375
13.Rucký PřemyslBeran Matěj89-7-5-42376
14.Šmatlák JiříNavrátil Jiří6710  3086
15.Musil MichalKubát Petr69-8-6-72387
16.Rucký PřemyslSuvorov Maxim7-912-6-72388
17.Šmatlák JiříBeran Matěj3-737 3198
18.Toman VojtěchNavrátil Jiří-6-7-10  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rucký Přemysl13Kubát Petr13
Šmatlák Jiří40Suvorov Maxim31
Toman Vojtěch13Beran Matěj22
Musil Michal22Navrátil Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy