Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice EVrchní
rozhodčí:
Kašpar Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20 Avia Čakovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyskočil Michal
Jež Dominik
 
 
Luxemburk Jaroslav
Herrmann Vít
 
 
     3010
2.Toula Vladimír
Kašpar Ladislav
 
 

 
 
WO    3020
3.Toula VladimírHerrmann Vít     0321
4.Vyskočil MichalLuxemburk Jaroslav     3131
5.Kašpar LadislavPopelka Antonín     1332
6.Jež DominikWO    3042
7.Vyskočil MichalHerrmann Vít     3252
8.Kašpar LadislavLuxemburk Jaroslav     3162
9.Jež DominikPopelka Antonín     1363
10.Toula VladimírWO    3073
11.Kašpar LadislavHerrmann Vít     2374
12.Jež DominikLuxemburk Jaroslav     3284
13.Toula VladimírPopelka Antonín     3294
14.Vyskočil MichalWO    30104
15.Jež DominikHerrmann Vít         
16.Toula VladimírLuxemburk Jaroslav         
17.Vyskočil MichalPopelka Antonín         
18.Kašpar Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Toula Vladimír11Herrmann Vít21
Vyskočil Michal20Luxemburk Jaroslav03
Kašpar Ladislav12Popelka Antonín21
Jež Dominik11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha AVrchní
rozhodčí:
Zahradníček Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:18478:400TTC Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remunda Štěpán
Chlumský Petr
 
 
Kočvara Tomáš
Holub Martin
 
 
-9987 3110
2.Jelínek Tomáš
Zahradníček Jakub
 
 
Satorie Michal
Pacák Miroslav
 
 
-9-10-5  0311
3.Chlumský PetrSatorie Michal77-58 3121
4.Jelínek TomášPacák Miroslav-10-4-3  0322
5.Zahradníček JakubKočvara Tomáš5-7-10693232
6.Remunda ŠtěpánHolub Martin123-108 3142
7.Jelínek TomášSatorie Michal-8-7-9  0343
8.Zahradníček JakubPacák Miroslav-879-1043253
9.Remunda ŠtěpánKočvara Tomáš95-106 3163
10.Chlumský PetrHolub Martin8510  3073
11.Zahradníček JakubSatorie Michal899  3083
12.Remunda ŠtěpánPacák Miroslav-10791 3193
13.Chlumský PetrKočvara TomášWO    30103
14.Jelínek TomášHolub Martin         
15.Remunda ŠtěpánSatorie Michal         
16.Chlumský PetrPacák Miroslav         
17.Jelínek TomášKočvara Tomáš         
18.Zahradníček JakubHolub Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chlumský Petr20Satorie Michal12
Jelínek Tomáš02Pacák Miroslav12
Zahradníček Jakub30Kočvara Tomáš02
Remunda Štěpán30Holub Martin02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:Pastír Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:17 TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokš Vladimír
Tichý Dominik
 
 
Urban Pavel
Votípka Emanuel
 
 
     3110
2.Hruška Jan
Pastír Jiří
 
 
Ambrož Jiří
Seidl Josef
 
 
     3220
3.Hruška JanAmbrož Jiří     3130
4.Pastír JiříVotípka Emanuel     3240
5.Tichý DominikUrban Pavel     3150
6.Prokš VladimírSeidl Josef     3060
7.Pastír JiříAmbrož Jiří     1361
8.Tichý DominikVotípka Emanuel     0362
9.Prokš VladimírUrban Pavel     3072
10.Hruška JanSeidl Josef     3182
11.Tichý DominikAmbrož Jiří     3292
12.Prokš VladimírVotípka Emanuel     31102
13.Hruška JanUrban Pavel         
14.Pastír JiříSeidl Josef         
15.Prokš VladimírAmbrož Jiří         
16.Hruška JanVotípka Emanuel         
17.Pastír JiříUrban Pavel         
18.Tichý DominikSeidl Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hruška Jan20Ambrož Jiří12
Pastír Jiří11Votípka Emanuel12
Tichý Dominik21Urban Pavel02
Prokš Vladimír30Seidl Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:32456:508TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krameš Jan
Šobáň Radek
 
 
Bialas Filip
Marat Filip
 
 
989  3010
2.Blažek Jan
Jaroš Petr
 
 
Hampl Pavel
Akopyan Artur
 
 
7410  3020
3.Jaroš PetrBialas Filip-8-16-11  0321
4.Blažek JanHampl Pavel-5-5-7  0322
5.Šobáň RadekMarat Filip-6-1-8  0323
6.Krameš JanAkopyan Artur1510  3033
7.Blažek JanBialas Filip-12-11-8  0334
8.Šobáň RadekHampl Pavel-4-7-4  0335
9.Krameš JanMarat Filip-696-6-122336
10.Jaroš PetrAkopyan Artur9-3-9673246
11.Šobáň RadekBialas Filip-10-10-9  0347
12.Krameš JanHampl Pavel-5-938-72348
13.Jaroš PetrMarat Filip-67-8-3 1349
14.Blažek JanAkopyan Artur-148-96-623410
15.Krameš JanBialas Filip7-9107 31  
16.Jaroš PetrHampl Pavel         
17.Blažek JanMarat Filip         
18.Šobáň RadekAkopyan Artur         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jaroš Petr12Bialas Filip30
Blažek Jan03Hampl Pavel30
Šobáň Radek03Marat Filip30
Krameš Jan12Akopyan Artur12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DVrchní
rozhodčí:
Balcar Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov ARozhodčí:Bláha Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:Domnosil Tomáš
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Filip Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29623:582Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radouš Jaromír
Klouček Ondřej
 
 
Vřešťál Milan
Kanzelsberger Martin
 
 
5-555 3110
2.Balcar Zdeněk
Houška Jaroslav
 
 
Stejskal Tomáš
Meline Jéróme
 
 
-7-888-72311
3.Houška JaroslavVřešťál Milan-9888 3121
4.Klouček OndřejMeline Jéróme11-76-8-92322
5.Balcar ZdeněkKanzelsberger Martin-9-8-7  0323
6.Radouš JaromírStejskal Tomáš-9894 3133
7.Klouček OndřejVřešťál Milan-7-8-8  0334
8.Balcar ZdeněkMeline Jéróme1074  3044
9.Radouš JaromírKanzelsberger Martin665  3054
10.Houška JaroslavStejskal Tomáš-77-6-8 1355
11.Balcar ZdeněkVřešťál Milan5-688 3165
12.Radouš JaromírMeline Jéróme7-5-5-7 1366
13.Houška JaroslavKanzelsberger Martin7-95-853276
14.Klouček OndřejStejskal Tomáš9-8-9-6 1377
15.Radouš JaromírVřešťál Milan787  3087
16.Houška JaroslavMeline Jéróme-5-786103297
17.Klouček OndřejKanzelsberger Martin799  30107
18.Balcar ZdeněkStejskal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Houška Jaroslav31Vřešťál Milan13
Klouček Ondřej13Meline Jéróme22
Balcar Zdeněk21Kanzelsberger Martin13
Radouš Jaromír31Stejskal Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži (KS-2A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32620:611nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzal Petr
Červeňák Miroslav
 
 
Ducháček Josef
Beran Matěj
 
 
-93-7-8 1301
2.Pospíšil Jan
Raiser Dan
 
 
Korchak Oleksandr
Prokopenko Oleg
 
 
-12-3-9  0302
3.Raiser DanBeran Matěj-56-5-5 1303
4.Hanzal PetrDucháček Josef-11-13-6  0304
5.Pospíšil JanProkopenko Oleg897  3014
6.Červeňák MiroslavKorchak Oleksandr1157  3024
7.Hanzal PetrBeran Matěj-11-671253234
8.Pospíšil JanDucháček Josef-7-7-9  0335
9.Červeňák MiroslavProkopenko Oleg6710  3045
10.Raiser DanKorchak Oleksandr7128  3055
11.Pospíšil JanBeran Matěj-8-13-6  0356
12.Červeňák MiroslavDucháček Josef-49-67-82357
13.Raiser DanProkopenko Oleg1210-86 3167
14.Hanzal PetrKorchak Oleksandr-7334 3177
15.Červeňák MiroslavBeran Matěj6-8710 3187
16.Raiser DanDucháček Josef7-6-8-6 1388
17.Hanzal PetrProkopenko Oleg796  3098
18.Pospíšil JanKorchak Oleksandr-78-8-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Raiser Dan22Beran Matěj22
Hanzal Petr31Ducháček Josef40
Pospíšil Jan13Prokopenko Oleg04
Červeňák Miroslav31Korchak Oleksandr13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy