Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BVrchní
rozhodčí:
Studničný Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:30 Slovan KST Bohnice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studničný Jaromír
Hrabálek Petr
 
 
Cihlář Matěj
Komín Ondřej
 
 
     0301
2.Koťátko Pravoslav
Oppitz Karel
 
 
Pinkas Jan
Čáha Jiří
 
 
     3011
3.Studničný JaromírCihlář Matěj     1312
4.Hrabálek PetrPinkas Jan     2313
5.Oppitz KarelKomín Ondřej     1314
6.Koťátko PravoslavČáha Jiří     2315
7.Hrabálek PetrCihlář Matěj     0316
8.Oppitz KarelPinkas Jan     0317
9.Koťátko PravoslavKomín Ondřej     2318
10.Studničný JaromírČáha Jiří     2319
11.Oppitz KarelCihlář Matěj     13110
12.Koťátko PravoslavPinkas Jan         
13.Studničný JaromírKomín Ondřej         
14.Hrabálek PetrČáha Jiří         
15.Koťátko PravoslavCihlář Matěj         
16.Studničný JaromírPinkas Jan         
17.Hrabálek PetrKomín Ondřej         
18.Oppitz KarelČáha Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Studničný Jaromír02Cihlář Matěj30
Hrabálek Petr02Pinkas Jan20
Oppitz Karel03Komín Ondřej20
Koťátko Pravoslav02Čáha Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely AVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:30 TJ Sokol Kbely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
Svobodová Nikola
Provazník Lukáš
 
 
     3110
2.Poluk Alexandr
Kučera Dušan
 
 
Lüder Jan
Karpíšek Ondřej
 
 
     2311
3.Hrdý JiříSvobodová Nikola     3021
4.Poluk AlexandrLüder Jan     0322
5.Kučera DušanProvazník Lukáš     3032
6.Svoboda VladimírKarpíšek Ondřej     3042
7.Poluk AlexandrSvobodová Nikola     3252
8.Kučera DušanLüder Jan     1353
9.Svoboda VladimírProvazník Lukáš     3263
10.Hrdý JiříKarpíšek Ondřej     0364
11.Kučera DušanSvobodová Nikola     1365
12.Svoboda VladimírLüder Jan     3175
13.Hrdý JiříProvazník Lukáš     3285
14.Poluk AlexandrKarpíšek Ondřej     1386
15.Svoboda VladimírSvobodová Nikola     3096
16.Hrdý JiříLüder Jan     0397
17.Poluk AlexandrProvazník Lukáš     31107
18.Kučera DušanKarpíšek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdý Jiří22Svobodová Nikola13
Poluk Alexandr22Lüder Jan31
Kučera Dušan12Provazník Lukáš04
Svoboda Vladimír40Karpíšek Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
Gebauer René
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ERozhodčí:Boloňský Andrej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1015:31 TJ Lokomotiva Vršovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodička Šimon
Gebauer René
 
 
Nágr Pavel
Vu Duy Tiep
 
 
     2301
2.Hedervári Robert
Špicarová Ivana
 
 
Středa Martin
Pína Jan
 
 
     0302
3.Gebauer RenéVu Duy Tiep     1303
4.Špicarová IvanaPína Jan     2304
5.Vodička ŠimonNágr Pavel     2305
6.Boloňský AndrejStředa Martin     2306
7.Špicarová IvanaVu Duy Tiep     0307
8.Vodička ŠimonPína Jan     3117
9.Boloňský AndrejNágr Pavel     0318
10.Gebauer RenéStředa Martin     1319
11.Vodička ŠimonVu Duy Tiep     23110
12.Boloňský AndrejPína Jan         
13.Gebauer RenéNágr Pavel         
14.Špicarová IvanaStředa Martin         
15.Boloňský AndrejVu Duy Tiep         
16.Gebauer RenéPína Jan         
17.Špicarová IvanaNágr Pavel         
18.Vodička ŠimonStředa Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gebauer René02Vu Duy Tiep30
Špicarová Ivana02Pína Jan11
Vodička Šimon12Nágr Pavel20
Boloňský Andrej02Středa Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
Jágr Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1022:34484:552SK Dolní Měcholupy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoš Daniel
Konopásek Luboš
 
 
Mára Karel
Kohout Pavel
 
 
-10-479-62301
2.Jágr Martin
Celler Jiří
 
 
Vojta Martin
Vojta Libor
 
 
96-8-3-12302
3.Jágr MartinMára Karel-8118-673212
4.Konopásek LubošKohout Pavel-89-8-9 1313
5.Svatoš DanielVojta Martin579  3023
6.Celler JiříVojta Libor-6-86-9 1324
7.Konopásek LubošMára Karel-7-4910103234
8.Svatoš DanielKohout Pavel7-6-6-8 1335
9.Celler JiříVojta Martin7-7-9-9 1336
10.Jágr MartinVojta Libor-878-6-92337
11.Svatoš DanielMára Karel-8-4-10  0338
12.Celler JiříKohout Pavel-3-119-6 1339
13.Jágr MartinVojta Martin5-6-78-1023310
14.Konopásek LubošVojta Libor         
15.Celler JiříMára Karel         
16.Jágr MartinKohout Pavel         
17.Konopásek LubošVojta Martin         
18.Svatoš DanielVojta Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jágr Martin12Mára Karel12
Konopásek Luboš11Kohout Pavel30
Svatoš Daniel12Vojta Martin21
Celler Jiří03Vojta Libor20



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JVrchní
rozhodčí:
Korchak Oleksandr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:28647:579SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Náhlik Pavol
Khalaila Adam
 
 
Treybal Václav
Elčkner Miroslav ml.
 
 
0-534 3110
2.Kubelka Martin
Korchak Oleksandr
 
 
Ruml Jiří
Hladík Petr
 
 
8-89-6-92311
3.Korchak OleksandrHladík Petr-3-5-9  0312
4.Khalaila AdamElčkner Miroslav ml.-9104-10-82313
5.Kubelka MartinRuml Jiří7118  3023
6.Náhlik PavolTreybal Václav7-7111 3133
7.Khalaila AdamHladík Petr987  3043
8.Kubelka MartinElčkner Miroslav ml.-7-7-6  0344
9.Náhlik PavolRuml Jiří-89131 3154
10.Korchak OleksandrTreybal Václav666  3064
11.Kubelka MartinHladík Petr2-96-6-82365
12.Náhlik PavolElčkner Miroslav ml.-9934 3175
13.Korchak OleksandrRuml Jiří5-9-4-8 1376
14.Khalaila AdamTreybal Václav-9598 3186
15.Náhlik PavolHladík Petr-8109-5-72387
16.Korchak OleksandrElčkner Miroslav ml.10-711-983297
17.Khalaila AdamRuml Jiří698  30107
18.Kubelka MartinTreybal Václav6    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Korchak Oleksandr22Hladík Petr31
Khalaila Adam31Elčkner Miroslav ml.22
Kubelka Martin12Ruml Jiří13
Náhlik Pavol31Treybal Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Marek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30301:419SK Start Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skoupý Libor
Hájek Bedřich
 
 
Adášek Jan
Bajtler Martin
 
 
-4-7-5  0301
2.Bednář Petr
Marek Jaroslav
 
 
Kala Petr
Havel Jiří
 
 
6109  3011
3.Skoupý LiborKala Petr-8-7-6  0312
4.Marek JaroslavAdášek Jan-6-6-2  0313
5.Hájek BedřichHavel Jiří-3-8-5  0314
6.Bednář PetrBajtler Martin10-6-8-9 1315
7.Marek JaroslavKala Petr-6-6-8  0316
8.Hájek BedřichAdášek Jan-410-215-52317
9.Bednář PetrHavel Jiří-10-710-9 1318
10.Skoupý LiborBajtler Martin-898-10-62319
11.Hájek BedřichKala Petr-8-5-8  03110
12.Bednář PetrAdášek Jan8-10-96-423  
13.Skoupý LiborHavel Jiří         
14.Marek JaroslavBajtler Martin         
15.Bednář PetrKala Petr         
16.Skoupý LiborAdášek Jan         
17.Marek JaroslavHavel Jiří         
18.Hájek BedřichBajtler Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skoupý Libor02Kala Petr30
Marek Jaroslav02Adášek Jan20
Hájek Bedřich03Havel Jiří20
Bednář Petr02Bajtler Martin20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy