Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33679:653TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
Adámek Jiří
Klindera Antonín
 
 
4-4711 3110
2.Hlaváček Ivan
Mládek Bohuslav
 
 
Černý Ondřej
Jonák Přemysl
 
 
-4-10-10  0311
3.Mládek BohuslavČerný Ondřej-7-9-9  0312
4.Hlaváček IvanKlindera Antonín-8-94-6 1313
5.Knobloch MiroslavAdámek Jiří-9489 3123
6.Lexa KarelJonák Přemysl-6-310893233
7.Hlaváček IvanČerný Ondřej6-9-6593243
8.Knobloch MiroslavKlindera Antonín-71076 3153
9.Veselý FilipAdámek Jiří-66101 3163
10.Mládek BohuslavJonák Přemysl-1043-8-62364
11.Knobloch MiroslavČerný Ondřej599  3074
12.Veselý FilipKlindera Antonín11104  3084
13.Mládek BohuslavAdámek Jiří-57-79-82385
14.Hlaváček IvanJonák Přemysl-558-7-52386
15.Veselý FilipČerný Ondřej-11-108-5 1387
16.Mládek BohuslavKlindera Antonín8-9-9-4 1388
17.Hlaváček IvanAdámek Jiří7118  3098
18.Knobloch MiroslavJonák Přemysl9-969 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mládek Bohuslav04Černý Ondřej22
Hlaváček Ivan22Klindera Antonín22
Knobloch Miroslav40Adámek Jiří13
Lexa Karel10Jonák Přemysl22
Veselý Filip21   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
Rejent Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:31364:457TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Nagy Ondrej
 
 
Jelínek Tomáš
Moravec Lukáš
 
 
9-12-15-3 1301
2.Sejpka Ladislav
Rejent Martin
 
 
Fejks Michal
Szilágyi Tomáš
 
 
-3-8-9  0302
3.Dvořák PetrJelínek Tomáš8-12-15-8 1303
4.Nagy OndrejMoravec Lukáš-5978 3113
5.Sejpka LadislavFejks Michal6-6-4-8 1314
6.Rejent MartinSzilágyi Tomáš-7-988-22315
7.Nagy OndrejJelínek Tomáš-6-7-8  0316
8.Sejpka LadislavMoravec Lukáš-5-812-9 1317
9.Rejent MartinFejks Michal-6-5-7  0318
10.Dvořák PetrSzilágyi Tomáš6-46-9-52319
11.Sejpka LadislavJelínek Tomáš-4-911-9 13110
12.Rejent MartinMoravec Lukáš-7-9-10  03  
13.Dvořák PetrFejks Michal         
14.Nagy OndrejSzilágyi Tomáš         
15.Rejent MartinJelínek Tomáš         
16.Dvořák PetrMoravec Lukáš         
17.Nagy OndrejFejks Michal         
18.Sejpka LadislavSzilágyi Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Petr02Jelínek Tomáš30
Nagy Ondrej11Moravec Lukáš11
Sejpka Ladislav03Fejks Michal20
Rejent Martin02Szilágyi Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
Hedervári Robert
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:Drahota Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:10 TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahota Jiří
Slunéčko Jindřich
 
 
Stýblo Jaroslav
Laube David
 
 
     3010
2.Wavrečka Ronald
Hedervári Robert
 
 
Totzauer Karel
Hezina Jiří
 
 
     3020
3.Hedervári RobertHezina Jiří     3030
4.Wavrečka RonaldTotzauer Karel     3040
5.Slunéčko JindřichLaube David     3050
6.Drahota JiříStýblo Jaroslav     3060
7.Wavrečka RonaldHezina Jiří     3170
8.Slunéčko JindřichTotzauer Karel     2371
9.Drahota JiříLaube David     3081
10.Hedervári RobertStýblo Jaroslav     2382
11.Slunéčko JindřichHezina Jiří     3292
12.Boloňský AndrejTotzauer Karel     31102
13.Hedervári RobertLaube David         
14.Wavrečka RonaldStýblo Jaroslav         
15.Boloňský AndrejHezina Jiří         
16.Hedervári RobertTotzauer Karel         
17.Wavrečka RonaldLaube David         
18.Slunéčko JindřichStýblo Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hedervári Robert11Hezina Jiří03
Wavrečka Ronald20Totzauer Karel12
Slunéčko Jindřich21Laube David02
Drahota Jiří20Stýblo Jaroslav11
Boloňský Andrej10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:37 TJ Stadion Žižkov - Ulita D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vencálek Jiří
Krieger Karel
 
 
Baxa Karel
Dalešický Josef
 
 
     3010
2.Faistaver Patrik
Mikšátko Roman
 
 
Vokál Roman
Ťuík Jan
 
 
     0311
3.Faistaver PatrikBaxa Karel     3121
4.Vencálek JiříŤuík Jan     3131
5.Mikšátko RomanVokál Roman     0332
6.Žďárský ZdeněkDalešický Josef     1333
7.Vencálek JiříBaxa Karel     3043
8.Mikšátko RomanŤuík Jan     0344
9.Žďárský ZdeněkVokál Roman     3254
10.Faistaver PatrikDalešický Josef     3264
11.Mikšátko RomanBaxa Karel     0365
12.Žďárský ZdeněkŤuík Jan     3175
13.Faistaver PatrikVokál Roman     0376
14.Vencálek JiříDalešický Josef     3086
15.Žďárský ZdeněkBaxa Karel     2387
16.Faistaver PatrikŤuík Jan     0388
17.Vencálek JiříVokál Roman     0389
18.Krieger KarelDalešický Josef     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faistaver Patrik22Baxa Karel22
Vencálek Jiří31Ťuík Jan22
Mikšátko Roman03Vokál Roman31
Žďárský Zdeněk22Dalešický Josef22
Krieger Karel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
Makal František
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31659:615TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Makal František
 
 
Ezr František
Svoboda Maxim
 
 
3-934 3110
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Kozel Rudolf
Khozeuly Yedil
 
 
-8-7-9  0311
3.Táborský MichalEzr František-454-10-82312
4.Makal FrantišekSvoboda Maxim-8769 3122
5.Záhorský VladislavKhozeuly Yedil-87-8793232
6.Kolařík IvanKozel Rudolf-10-66-9 1333
7.Makal FrantišekEzr František9-67-2-32334
8.Záhorský VladislavSvoboda Maxim646  3044
9.Kolařík IvanKhozeuly Yedil-8-7-7  0345
10.Táborský MichalKozel Rudolf-21212-7-82346
11.Záhorský VladislavEzr František-8-789-82347
12.Kolařík IvanSvoboda Maxim87-87 3157
13.Táborský MichalKhozeuly Yedil778  3067
14.Makal FrantišekKozel Rudolf-6657 3177
15.Kolařík IvanEzr František-7-6-9  0378
16.Táborský MichalSvoboda Maxim4-789 3188
17.Makal FrantišekKhozeuly Yedil4611  3098
18.Záhorský VladislavKozel Rudolf1186  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Táborský Michal22Ezr František40
Makal František31Svoboda Maxim04
Záhorský Vladislav31Khozeuly Yedil13
Kolařík Ivan13Kozel Rudolf22



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
Maršíková Martina
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:Doležel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záběhlická ulice, Praha 10, Sportovní areál HAMRRozhodčí:Joska Tomáš
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:Šinákl Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8401:326SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Joska Tomáš
 
 
Kubáň Tomáš
Jursa David
 
 
69-54 3110
2.Doležel Vladimír
Šinákl Jan
 
 
Kučera Dušan
Klouček Martin
 
 
-16-8101183220
3.Doležel VladimírKlouček Martin968  3030
4.Maršíková MartinaKubáň Tomáš698  3040
5.Joska TomášJursa David37-47 3150
6.Šinákl JanKučera Dušan-101046 3160
7.Maršíková MartinaKlouček Martin7-81010 3170
8.Joska TomášKubáň Tomáš98-86 3180
9.Šinákl JanJursa David496  3090
10.Doležel VladimírKučera Dušan-310119 31100
11.Joska TomášKlouček Martin587  30  
12.Šinákl JanKubáň Tomáš         
13.Doležel VladimírJursa David         
14.Maršíková MartinaKučera Dušan         
15.Šinákl JanKlouček Martin         
16.Doležel VladimírKubáň Tomáš         
17.Maršíková MartinaJursa David         
18.Joska TomášKučera Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Doležel Vladimír20Klouček Martin02
Maršíková Martina20Kubáň Tomáš02
Joska Tomáš20Jursa David02
Šinákl Jan20Kučera Dušan02
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy