Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice HVrchní
rozhodčí:
Bednárik Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:34Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:32 TTC Klánovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handl Erich
Bednárik Martin
 
 
Verner Pavel
Kratochvíl Karel
 
 
     3210
2.Kouba Jan
Chaloupek Petr
 
 
Nový Pavel
Hrdlic Roman
 
 
     2311
3.Chaloupek PetrVerner Pavel     1312
4.Handl ErichKratochvíl Karel     1313
5.Čáha JiříHrdlic Roman     1314
6.Kouba JanNový Pavel     0315
7.Handl ErichVerner Pavel     1316
8.Čáha JiříKratochvíl Karel     0317
9.Bednárik MartinHrdlic Roman     2318
10.Chaloupek PetrNový Pavel     0319
11.Čáha JiříVerner Pavel     13110
12.Bednárik MartinKratochvíl Karel         
13.Chaloupek PetrHrdlic Roman         
14.Handl ErichNový Pavel         
15.Bednárik MartinVerner Pavel         
16.Chaloupek PetrKratochvíl Karel         
17.Handl ErichHrdlic Roman         
18.Čáha JiříNový Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chaloupek Petr02Verner Pavel30
Handl Erich02Kratochvíl Karel20
Čáha Jiří03Hrdlic Roman20
Kouba Jan01Nový Pavel20
Bednárik Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LVrchní
rozhodčí:
Šrytr Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:35501:602nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Miroslav
Kubelka Martin
 
 
Hartmann Miroslav
Přeučil Jiří
 
 
789  3010
2.Šrytr Petr
Němec Filip
 
 
Třesohlavý Josef
Jůzek Karel
 
 
WO    0311
3.Novotný MiroslavJůzek Karel-12-117413221
4.Šrytr PetrTřesohlavý Josef9-203-8-42322
5.Kubelka MartinHartmann Miroslav-9798 3132
6.Němec FilipPřeučil JiříWO    0333
7.Šrytr PetrJůzek Karel-9-5-5  0334
8.Kubelka MartinTřesohlavý Josef26-87 3144
9.Němec FilipHartmann MiroslavWO    0345
10.Novotný MiroslavPřeučil Jiří-10346 3155
11.Kubelka MartinJůzek Karel7412  3065
12.Němec FilipTřesohlavý JosefWO    0366
13.Novotný MiroslavHartmann Miroslav-7-65-4 1367
14.Šrytr PetrPřeučil Jiří876  3077
15.Němec FilipJůzek KarelWO    0378
16.Novotný MiroslavTřesohlavý Josef-6-41-6 1379
17.Šrytr PetrHartmann Miroslav-10810-793289
18.Kubelka MartinPřeučil Jiří-5796 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotný Miroslav22Jůzek Karel12
Šrytr Petr22Třesohlavý Josef21
Kubelka Martin40Hartmann Miroslav12
   Přeučil Jiří03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov DVrchní
rozhodčí:
Elčkner Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:40 TJ Sokol Břevnov Hradčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Traxler Jan
Lokaj Jan
 
 
Kliner Jiří
Pleticha Jaroslav
 
 
     0301
2.Fusová Anička
Elčkner Miroslav
 
 
Červenka Boris
Holub Roman
 
 
     3211
3.Elčkner MiroslavPleticha Jaroslav     0312
4.Fusová AničkaHolub Roman     3022
5.Traxler JanPtáček Jan     1323
6.Lokaj JanKliner Jiří     3233
7.Fusová AničkaPleticha Jaroslav     0334
8.Traxler JanHolub Roman     0335
9.Lokaj JanPtáček Jan     3245
10.Elčkner MiroslavKliner Jiří     3255
11.Traxler JanPleticha Jaroslav     1356
12.Lokaj JanHolub Roman     1357
13.Elčkner MiroslavPtáček Jan     3267
14.Fusová AničkaKliner Jiří     2368
15.Lokaj JanPleticha Jaroslav     0369
16.Elčkner MiroslavHolub Roman     13610
17.Fusová AničkaPtáček Jan     23  
18.Traxler JanKliner Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Elčkner Miroslav22Pleticha Jaroslav40
Fusová Anička12Holub Roman31
Traxler Jan03Ptáček Jan12
Lokaj Jan22Kliner Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. EVrchní
rozhodčí:
Sutnar Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:28644:595TJ Sokol Petrovice I. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaho Martin
Michálek Vojtěch
 
 
Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
-999-6-72301
2.Hájek Karel
Sutnar Bohuslav
 
 
Zelinka Mikuláš
Patho Róbert
 
 
-9-63-6 1302
3.Michálek VojtěchHelisová Kateřina-812-8993212
4.Blaho MartinPatho Gabriel-6922 3122
5.Sutnar BohuslavZelinka Mikuláš9-4-77-82323
6.Hájek KarelPatho Róbert10-117-873233
7.Blaho MartinHelisová Kateřina14-11-68-62334
8.Sutnar BohuslavPatho Gabriel9-7-8453244
9.Hájek KarelZelinka Mikuláš869  3054
10.Michálek VojtěchPatho Róbert8-11-101093264
11.Sutnar BohuslavHelisová Kateřina-7-4-5  0365
12.Hájek KarelPatho Gabriel582  3075
13.Michálek VojtěchZelinka Mikuláš1068  3085
14.Blaho MartinPatho Róbert-66-9-12 1386
15.Hájek KarelHelisová Kateřina886  3096
16.Michálek VojtěchPatho Gabriel-10267 31106
17.Blaho MartinZelinka Mikuláš         
18.Sutnar BohuslavPatho Róbert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Michálek Vojtěch40Helisová Kateřina22
Blaho Martin12Patho Gabriel04
Sutnar Bohuslav12Zelinka Mikuláš12
Hájek Karel40Patho Róbert12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
Pocz Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:30630:619nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pocz Štefan
Jirků Jaromír
 
 
Bauer Radek
Siblík Michal
 
 
9-886 3110
2.Pocz Tomáš
Martykiewiecz Dušan
 
 
Holub Martin
Pejchal Vlastimil
 
 
-1163-9-72311
3.Jirků JaromírHolub Martin-929-4-62312
4.Pocz ŠtefanPejchal Vlastimil-8-6-2  0313
5.Martykiewiecz DušanBauer Radek-87-108103223
6.Pocz TomášSiblík Michal878  3033
7.Pocz ŠtefanHolub Martin887  3043
8.Martykiewiecz DušanPejchal Vlastimil13-7-10-10 1344
9.Pocz TomášBauer Radek11-9-89-82345
10.Jirků JaromírSiblík Michal-5-4-8  0346
11.Martykiewiecz DušanHolub Martin7812  3056
12.Pocz TomášPejchal Vlastimil-6-67-6 1357
13.Jirků JaromírBauer Radek935  3067
14.Pocz ŠtefanSiblík Michal779  3077
15.Pocz TomášHolub Martin998  3087
16.Jirků JaromírPejchal Vlastimil-68-7-5 1388
17.Pocz ŠtefanBauer Radek-8-75-5 1389
18.Martykiewiecz DušanSiblík Michal798  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirků Jaromír13Holub Martin13
Pocz Štefan22Pejchal Vlastimil40
Martykiewiecz Dušan31Bauer Radek22
Pocz Tomáš22Siblík Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha CVrchní
rozhodčí:
Krejsa Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Pevný hrací den - Pá 18:15, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové (popř. bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť ), v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám (vpravo za skleněnými dveřmi). Doporučený příchod do šaten cca 17:50, vstup do herny od 18:00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:15 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:25551:495TJ Orion Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubec Vladimír
Novák Jan
 
 
Hlaváček Petr
Strudl Jiří
 
 
823  3010
2.Krejsa Josef
Svatoň Petr
 
 
Nosál Martin
Zimmel Václav
 
 
-7879 3120
3.Svatoň PetrZimmel Václav-7-7-5  0321
4.Krejsa JosefNosál Martin9-3-7-5 1322
5.Jirák JiříHlaváček Petr7-1128 3132
6.Hrubec VladimírStrudl Jiří748  3042
7.Krejsa JosefZimmel Václav-8-7-5  0343
8.Jirák JiříNosál Martin9-8-8-8 1344
9.Hrubec VladimírHlaváček Petr1825  3054
10.Svatoň PetrStrudl Jiří367  3064
11.Jirák JiříZimmel Václav-109-5-4 1365
12.Hrubec VladimírNosál Martin-6-5-12  0366
13.Svatoň PetrHlaváček Petr4124  3076
14.Krejsa JosefStrudl Jiří858  3086
15.Hrubec VladimírZimmel Václav62-79 3196
16.Svatoň PetrNosál Martin-5-7-8  0397
17.Krejsa JosefHlaváček Petr-11832 31107
18.Jirák JiříStrudl Jiří457  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svatoň Petr22Zimmel Václav31
Krejsa Josef22Nosál Martin40
Jirák Jiří12Hlaváček Petr04
Hrubec Vladimír31Strudl Jiří03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy