Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje CVrchní
rozhodčí:
Hořínek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:16507:407TJ Kyje C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rychtarik David
Navrátil Ladislav
 
 
Polášek Lukáš
Pocar Jan
 
 
8-93-773210
2.Hořínek Pavel
Jeřábek Michal
 
 
Jantačová Zuzana
Pospíšil Marek
 
 
866  3020
3.Jeřábek MichalPolášek Lukáš-986-8-92321
4.Navrátil LadislavPospíšil Marek-7104-6113231
5.Hořínek PavelPocar Jan964  3041
6.Rychtarik DavidJantačová Zuzana-5-75783251
7.Navrátil LadislavPolášek Lukáš6-89-10-92352
8.Hořínek PavelPospíšil Marek-101038 3162
9.Rychtarik DavidPocar Jan386  3072
10.Jeřábek MichalJantačová Zuzana-71064 3182
11.Hořínek PavelPolášek Lukáš-9354 3192
12.Rychtarik DavidPospíšil Marek-71099 31102
13.Jeřábek MichalPocar Jan-9847 31  
14.Navrátil LadislavJantačová Zuzana         
15.Rychtarik DavidPolášek Lukáš         
16.Jeřábek MichalPospíšil Marek         
17.Navrátil LadislavPocar Jan         
18.Hořínek PavelJantačová Zuzana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jeřábek Michal11Polášek Lukáš21
Navrátil Ladislav11Pospíšil Marek03
Hořínek Pavel30Pocar Jan02
Rychtarik David30Jantačová Zuzana02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
Šusta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2016 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:40625:670TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulc Lukáš
Šusta Petr
 
 
Trnka Josef
Neskusil Josef
 
 
9-1088 3110
2.Podrazil Vojtěch
Suk Matouš
 
 
Klouček Martin
Vrba Karel
 
 
56-4-893220
3.Podrazil VojtěchTrnka Josef-99-5883230
4.Suk MatoušNeskusil Josef49-7-9-52331
5.Rulc LukášVrba Karel-98-11563241
6.Šusta PetrKlouček Martin-6-5-5  0342
7.Suk MatoušTrnka Josef911-6-5-52343
8.Rulc LukášNeskusil Josef-94-9-9 1344
9.Šusta PetrVrba Karel976  3054
10.Podrazil VojtěchKlouček Martin-7-9-4  0355
11.Rulc LukášTrnka Josef-2-9-5  0356
12.Šusta PetrNeskusil Josef-8-99-6 1357
13.Podrazil VojtěchVrba Karel75-52 3167
14.Suk MatoušKlouček Martin-84-8-13 1368
15.Šusta PetrTrnka Josef-8-5-7  0369
16.Podrazil VojtěchNeskusil Josef4-7-10793279
17.Suk MatoušVrba Karel9711  3089
18.Rulc LukášKlouček Martin-4-5-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Podrazil Vojtěch31Trnka Josef31
Suk Matouš13Neskusil Josef31
Rulc Lukáš13Vrba Karel04
Šusta Petr13Klouček Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha NVrchní
rozhodčí:
Kaucký Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan SvobodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26598:566SF SKK EL Niňo Praha N

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastorek Lukáš
Luxemburk Filip
 
 
Barbora Jiří
Kreis Pavel
 
 
7-17-793210
2.Filípek Martin
Kořének František
 
 
Krupa Zdeněk
Hirják Zdeněk
 
 
8-5-7473220
3.Filípek MartinBarbora Jiří672  3030
4.Kořének FrantišekHirják Zdeněk-6-10-10  0331
5.Luxemburk FilipKreis Pavel-56-7-3 1332
6.Pastorek LukášKrupa Zdeněk-7-1315283242
7.Kořének FrantišekBarbora Jiří337  3052
8.Luxemburk FilipHirják Zdeněk8127  3062
9.Pastorek LukášKreis Pavel-48-13883272
10.Filípek MartinKrupa Zdeněk-127-10-5 1373
11.Luxemburk FilipBarbora Jiří9-5-128-62374
12.Pastorek LukášHirják Zdeněk1535  3084
13.Filípek MartinKreis Pavel12-9-5-8 1385
14.Kořének FrantišekKrupa Zdeněk-58-7873295
15.Pastorek LukášBarbora Jiří9-10127 31105
16.Filípek MartinHirják Zdeněk         
17.Kořének FrantišekKreis Pavel         
18.Luxemburk FilipKrupa Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Filípek Martin12Barbora Jiří13
Kořének František21Hirják Zdeněk12
Luxemburk Filip12Kreis Pavel21
Pastorek Lukáš40Krupa Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
Winter Daniel
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30 SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Václav
Syrovátková Marie
 
 
Kop František
Vobruba Aleš
 
 
     1301
2.Hroch Michal
Zelinka Mikuláš
 
 
Hrbek Ivan
Maršálek Petr
 
 
     1302
3.Pavlík VáclavKop František     0303
4.Syrovátková MarieHrbek Ivan     0304
5.Hroch MichalVobruba Aleš     0305
6.Milota MartinMaršálek Petr     1306
7.Syrovátková MarieKop František     0307
8.Hroch MichalHrbek Ivan     0308
9.Milota MartinVobruba Aleš     2309
10.Pavlík VáclavMaršálek Petr     23010
11.Hroch MichalKop František     03  
12.Milota MartinHrbek Ivan         
13.Pavlík VáclavVobruba Aleš         
14.Syrovátková MarieMaršálek Petr         
15.Milota MartinKop František         
16.Pavlík VáclavHrbek Ivan         
17.Syrovátková MarieVobruba Aleš         
18.Hroch MichalMaršálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlík Václav02Kop František20
Syrovátková Marie02Hrbek Ivan20
Hroch Michal02Vobruba Aleš20
Milota Martin02Maršálek Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
Fleissig Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:30 KK Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Jiří
Tvrdík Petr
 
 
Váňa Petr
Fiala Aleš
 
 
     3010
2.Fleissig Petr
Nebeský Jiří
 
 
Remunda Alexandros Matheos
Smíšek Jaroslav
 
 
     0311
3.Nebeský JiříFiala Aleš     1312
4.Bauer VáclavRemunda Alexandros Matheos     3022
5.Tvrdík PetrSmíšek Jaroslav     3032
6.Matoušek JiříVáňa Petr     3242
7.Bauer VáclavFiala Aleš     1343
8.Tvrdík PetrRemunda Alexandros Matheos     3053
9.Matoušek JiříSmíšek Jaroslav     3163
10.Nebeský JiříVáňa Petr     0364
11.Tvrdík PetrFiala Aleš     3174
12.Matoušek JiříRemunda Alexandros Matheos     3184
13.Nebeský JiříSmíšek Jaroslav     0385
14.Bauer VáclavVáňa Petr     3195
15.Matoušek JiříFiala Aleš     2396
16.Nebeský JiříRemunda Alexandros Matheos     0397
17.Bauer VáclavSmíšek Jaroslav     0398
18.Tvrdík PetrVáňa Petr     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nebeský Jiří04Fiala Aleš31
Bauer Václav22Remunda Alexandros Matheos13
Tvrdík Petr40Smíšek Jaroslav22
Matoušek Jiří31Váňa Petr13
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha CVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 336, Praha 1, uprostřed mostu LegiíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21532:454SK Start Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suková Helena
Hrazdira Adam
 
 
Perníkář Tomáš
Brůček František
 
 
-92-7-5 1301
2.Botek Radomír
Vystrčil Tomáš
 
 
Procházka Ivan st.
Rezek Jan st.
 
 
-9-69-9 1302
3.Suková HelenaBrůček František746  3012
4.Vystrčil TomášProcházka Ivan st.-6-89-8 1313
5.Hrazdira AdamRezek Jan st.474  3023
6.Botek RadomírPerníkář Tomáš1142  3033
7.Vystrčil TomášBrůček František14-58-673243
8.Hrazdira AdamProcházka Ivan st.7-9-9823253
9.Botek RadomírRezek Jan st.7-597 3163
10.Suková HelenaPerníkář Tomáš-9-8-8  0364
11.Hrazdira AdamBrůček František7-947 3174
12.Botek RadomírProcházka Ivan st.645  3084
13.Suková HelenaRezek Jan st.-38-13853294
14.Vystrčil TomášPerníkář Tomáš97-1010 31104
15.Botek RadomírBrůček František693  30  
16.Suková HelenaProcházka Ivan st.         
17.Vystrčil TomášRezek Jan st.         
18.Hrazdira AdamPerníkář Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Suková Helena21Brůček František03
Vystrčil Tomáš21Procházka Ivan st.12
Hrazdira Adam30Rezek Jan st.03
Botek Radomír30Perníkář Tomáš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy