Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
Nesvačilová Petra
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Špicarová Ivana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:22 TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špicarová Ivana
Špicarová Veronika
 
 
Luňová Zuzana
Maršíková Martina
 
 
     0301
2.Špicarová IvanaMaršíková Martina     0302
3.Špicarová VeronikaRosová Kateřina     0303
4.Nesvačilová PetraLuňová Zuzana     0304
5.Špicarová VeronikaPražáková Šárka     3114
6.Špicarová IvanaLuňová Zuzana     2315
7.Nesvačilová PetraRosová Kateřina     3125
8.Špicarová VeronikaLuňová Zuzana     0326
9.Nesvačilová PetraPražáková Šárka     3136
10.Špicarová IvanaRosová Kateřina     3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Špicarová Ivana12Maršíková Martina10
Špicarová Veronika12Rosová Kateřina12
Nesvačilová Petra21Luňová Zuzana30
   Pražáková Šárka02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Adamčíková Dana
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:13396:315TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamčíková Dana
Stočesová Silvie
 
 
Chloupková Pavlína
Loukotová Regina
 
 
-11-78843210
2.Hummelová JarmilaCmíralová Natálie58-88 3120
3.Stočesová SilvieChloupková Pavlína8125  3030
4.Adamčíková DanaLoukotová Regina-7-9-7  0331
5.Stočesová SilvieCmíralová Natálie477  3041
6.Hummelová JarmilaLoukotová Regina-5886 3151
7.Adamčíková DanaChloupková Pavlína5-12-7633261
8.Stočesová SilvieLoukotová Regina-63-38103271
9.Adamčíková DanaCmíralová Natálie732  3081
10.Hummelová JarmilaChloupková Pavlína6-75-633291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hummelová Jarmila30Cmíralová Natálie03
Stočesová Silvie30Chloupková Pavlína03
Adamčíková Dana21Loukotová Regina12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice BVrchní
rozhodčí:
Šišková Gabriela
HOSTUJÍCÍ:TJ KošířeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:5 Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šišková Gabriela
Havlíková Jana
 
 
Füllsacková Barbora
Bulantová Pavla
 
 
     3110
2.Chocová AlenaNováková Hana     3020
3.Šišková GabrielaFüllsacková Barbora     3030
4.Havlíková JanaBulantová Pavla     3040
5.Šišková GabrielaNováková Hana     0341
6.Chocová AlenaBulantová Pavla     3051
7.Havlíková JanaFüllsacková Barbora     3061
8.Šišková GabrielaBulantová Pavla     3171
9.Havlíková JanaNováková Hana     3081
10.Chocová AlenaFüllsacková Barbora     3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chocová Alena30Nováková Hana12
Šišková Gabriela21Füllsacková Barbora03
Havlíková Jana30Bulantová Pavla03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:11420:348TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benedová Zuzana
Šimůnková Veronika
 
 
Merhautová Alena
Slatinská Nataša
 
 
109-58 3110
2.Lipovčanová HelenaVránová Helena-914-12943220
3.Šimůnková VeronikaMerhautová Alena9-68-883230
4.Benedová ZuzanaSlatinská Nataša7-9109 3140
5.Šimůnková VeronikaVránová Helena982  3050
6.Lipovčanová HelenaSlatinská Nataša489  3060
7.Benedová ZuzanaMerhautová Alena957  3070
8.Šimůnková VeronikaSlatinská Nataša10-774 3180
9.Benedová ZuzanaVránová Helena76-9-10-92381
10.Lipovčanová HelenaMerhautová Alena96-98 3191

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lipovčanová Helena30Vránová Helena12
Šimůnková Veronika30Merhautová Alena03
Benedová Zuzana21Slatinská Nataša03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Zýková Renata
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:26 Avia Čakovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zýková Renata
Závodská Katarína
 
 
Strnadová Karolína
Petříková Michaela
 
 
     1301
2.Zýková RenataDvořáková Anna     0302
3.Závodská KatarínaPetříková Michaela     1303
4.Klaková MichaelaStrnadová Karolína     3113
5.Závodská KatarínaDvořáková Anna     0314
6.Zýková RenataStrnadová Karolína     0315
7.Klaková MichaelaPetříková Michaela     3125
8.Závodská KatarínaStrnadová Karolína     1326
9.Klaková MichaelaDvořáková Anna     0327
10.Zýková RenataPetříková Michaela     1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zýková Renata03Dvořáková Anna30
Závodská Katarína03Petříková Michaela21
Klaková Michaela21Strnadová Karolína21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CVrchní
rozhodčí:
Kadavá Tereza
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:717:25 TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chýleová Eva
Maršíková Jitka
 
 
Scheubová Jana
Coubalová Martina
 
 
     3210
2.Chýleová EvaOpravilová Scheubová Lucie     3120
3.Maršíková JitkaScheubová Jana     2321
4.Kadavá TerezaCoubalová Martina     2322
5.Maršíková JitkaOpravilová Scheubová Lucie     3132
6.Chýleová EvaCoubalová Martina     1333
7.Kadavá TerezaScheubová Jana     1334
8.Maršíková JitkaCoubalová Martina     0335
9.Kadavá TerezaOpravilová Scheubová Lucie     1336
10.Chýleová EvaScheubová Jana     1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chýleová Eva12Opravilová Scheubová Lucie12
Maršíková Jitka12Scheubová Jana30
Kadavá Tereza03Coubalová Martina30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy