Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 4 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:ZŠ Lužiny AVrchní
rozhodčí:
Petra Polednová
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:32:990:120TTC Elizza Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zacharda JáchymKadlec Vít-98-9-3 1301
2.Rek Martin AdamBenák Vít-813-8-8 1302
3.Hudák TomášBenák Jan-8-5-6  0303
4.Zacharda JáchymBenák Vít         
5.Rek Martin AdamKadlec Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Zacharda Jáchym01Kadlec Vít10
Rek Martin Adam01Benák Vít10
Hudák Tomáš01Benák Jan10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 4 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha AVrchní
rozhodčí:
Petra Polednová
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:110:5148:138SK DDM Kotlářka Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopecký MichaelHofman Jan910-127 3110
2.Šíp MartinPodrazil Václav9-6-1-7 1311
3.Gajda JonášMelíšek Ondřej925  3021
4.Kopecký MichaelPodrazil Václav-109910 3131
5.Šíp MartinHofman Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kopecký Michael20Hofman Jan01
Šíp Martin01Podrazil Václav11
Gajda Jonáš10Melíšek Ondřej01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 4 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Petra Polednová
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:310:11182:187TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remunda Alexandros MatheosNádvorník Václav8-8-2893210
2.Rochowanski JanBrada Lukáš-7-69-7 1311
3.Lamoš VítězslavGräf Adam834  3021
4.Remunda Alexandros MatheosBrada Lukáš1-5-5-8 1322
5.Rochowanski JanNádvorník Václav-88-88-82323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Remunda Alexandros Matheos11Nádvorník Václav11
Rochowanski Jan02Brada Lukáš20
Lamoš Vítězslav10Gräf Adam01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy