Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlVrchní
rozhodčí:
Jirsa Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CRozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Syrová Vlasta
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:34587:625SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Jiří
Mynář Vojtěch
 
 
Brychta Edo
Melek Milan
 
 
9-1058 3110
2.Šesták Radek
Táborský Jiří
 
 
Hasil Tomáš
Zajíc Miroslav
 
 
-8-68-13 1311
3.Dostál JiříHasil Tomáš-5-5-1  0312
4.Táborský JiříZajíc Miroslav-7498 3122
5.Mynář VojtěchMelek Milan-1111-412143232
6.Šesták RadekBrychta Edo869  3042
7.Táborský JiříHasil Tomáš-87-2-5 1343
8.Mynář VojtěchZajíc Miroslav-8-6-9  0344
9.Šesták RadekMelek Milan2188  3054
10.Dostál JiříBrychta Edo868  3064
11.Mynář VojtěchHasil Tomáš-7-21-9  0365
12.Šesták RadekZajíc Miroslav8-6-4-8 1366
13.Dostál JiříMelek Milan-67-6-6 1367
14.Táborský JiříBrychta Edo757  3077
15.Šesták RadekHasil Tomáš3-99-9-32378
16.Dostál JiříZajíc Miroslav-7-6-7  0379
17.Táborský JiříMelek Milan6-11-810-723710
18.Mynář VojtěchBrychta Edo108   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dostál Jiří13Hasil Tomáš40
Táborský Jiří22Zajíc Miroslav31
Mynář Vojtěch12Melek Milan22
Šesták Radek22Brychta Edo03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouVrchní
rozhodčí:
Veselská Zdeňka
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:Veselský Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, Žďár nad Sázavou, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:Kreisler Tomáš
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18571:460TJ Žďár nad Sázavou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
Brhel Tomáš
Lamač Petr
 
 
57-1012 3110
2.Jírek Jan
Palát Petr
 
 
Novák David
Brhel Richard
 
 
-10979 3120
3.Pluhař JanBrhel Richard-9-91011-102321
4.Palát PetrNovák David6-6-105-52322
5.Veselský RomanBrhel Tomáš1-17-11433232
6.Jírek JanLamač Petr9512  3042
7.Palát PetrBrhel Richard-108-7-7 1343
8.Veselský RomanNovák David477  3053
9.Jírek JanBrhel Tomáš3107  3063
10.Pluhař JanLamač Petr-8643 3173
11.Veselský RomanBrhel Richard-7-108-8 1374
12.Jírek JanNovák David4-7117 3184
13.Pluhař JanBrhel Tomáš356  3094
14.Palát PetrLamač Petr1198  30104
15.Jírek JanBrhel Richard         
16.Pluhař JanNovák David         
17.Palát PetrBrhel Tomáš         
18.Veselský RomanLamač Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pluhař Jan21Brhel Richard30
Palát Petr12Novák David12
Veselský Roman21Brhel Tomáš03
Jírek Jan30Lamač Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mračková Veronika
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceRozhodčí:Mastný Tomáš st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:Maňhal Jan st.
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:11423:309TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Filip ml.
Mádr Miloslav
 
 
Ryšavý Michal
Kolařík Jan
 
 
71-12-8103210
2.Smola Igor
Doležal Ondřej
 
 
Kurka Milan
Hrdlička Petr
 
 
653  3020
3.Mádr MiloslavRyšavý Michal59-46 3130
4.Smola IgorKolařík Jan-8-991203240
5.Doležal OndřejHrdlička Petr-9718 3150
6.Korbel Filip ml.Kurka Milan824  3060
7.Smola IgorRyšavý Michal-5912-693270
8.Doležal OndřejKolařík Jan8-95-1083280
9.Korbel Filip ml.Hrdlička Petr-6476 3190
10.Mádr MiloslavKurka Milan526  30100
11.Doležal OndřejRyšavý Michal         
12.Korbel Filip ml.Kolařík Jan         
13.Mádr MiloslavHrdlička Petr         
14.Smola IgorKurka Milan         
15.Korbel Filip ml.Ryšavý Michal         
16.Mádr MiloslavKolařík Jan         
17.Smola IgorHrdlička Petr         
18.Doležal OndřejKurka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mádr Miloslav20Ryšavý Michal02
Smola Igor20Kolařík Jan02
Doležal Ondřej20Hrdlička Petr02
Korbel Filip ml.20Kurka Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Kafka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VracovRozhodčí:Štrobl Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3296,Havlíčkův Brod, Herna ARozhodčí:Křehlík Vladimír
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16487:397TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Stehlík Oldřich
 
 
Kouřil Vít
Masařík Lukáš
 
 
8-9-7723210
2.Bárta Daniel
Jadrný Šimon
 
 
Vašíček Pavel
Trcala Michal
 
 
5-658 3120
3.Novák AlešTrcala Michal796  3030
4.Jadrný ŠimonVašíček Pavel7104  3040
5.Bártík TomášKouřil Vít-4-1-6  0341
6.Bárta DanielMasařík Lukáš-14648 3151
7.Jadrný ŠimonTrcala Michal68-11-1173261
8.Stehlík OldřichVašíček Pavel69-8-9-72362
9.Bárta DanielKouřil Vít547  3072
10.Novák AlešMasařík Lukáš-11-109643282
11.Stehlík OldřichTrcala Michal-9755 3192
12.Bárta DanielVašíček Pavel910-105 31102
13.Novák AlešKouřil Přemysl         
14.Jadrný ŠimonMasařík Lukáš         
15.Bárta DanielTrcala Michal         
16.Novák AlešVašíček Pavel         
17.Jadrný ŠimonKouřil Přemysl         
18.Stehlík OldřichMasařík Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Aleš20Trcala Michal03
Jadrný Šimon20Vašíček Pavel12
Bártík Tomáš01Kouřil Vít11
Bárta Daniel30Masařík Lukáš02
Stehlík Oldřich11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:Ondrovčák Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:Ondrovčák Ladislav
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18532:452KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Forman Libor
Vybíral Lukáš
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
734  3010
2.Ondrovčák Radek
Kříž Bohumil
 
 
Vitula Josef
Dospíšil Pavel
 
 
638  3020
3.Vybíral LukášDospíšil Jiří ml.-61074 3130
4.Kříž BohumilAntoš Jiří5-8-5-9 1331
5.Ondrovčák RadekVitula Josef711-11-9-72332
6.Forman LiborDospíšil Pavel10-7102 3142
7.Kříž BohumilDospíšil Jiří ml.-5-89893252
8.Ondrovčák RadekAntoš Jiří-10-8-6  0353
9.Forman LiborVitula Josef785  3063
10.Vybíral LukášDospíšil Pavel38-99 3173
11.Ondrovčák RadekDospíšil Jiří ml.-121010-6-32374
12.Forman LiborAntoš Jiří8-867 3184
13.Vybíral LukášVitula Josef679  3094
14.Kříž BohumilDospíšil Pavel9112  30104
15.Forman LiborDospíšil Jiří ml.-5-9   02  
16.Vybíral LukášAntoš Jiří         
17.Kříž BohumilVitula Josef         
18.Ondrovčák RadekDospíšil Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vybíral Lukáš30Dospíšil Jiří ml.12
Kříž Bohumil21Antoš Jiří21
Ondrovčák Radek03Vitula Josef12
Forman Libor30Dospíšil Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:Šišma Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Zmrzlý Karel
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36715:678nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
Kozubík Pavel
Vaculík Miloslav
 
 
7411  3010
2.Bartoš Milan
Ságl Ondřej
 
 
Komorovský Róbert
Juroška Ivan
 
 
357  3020
3.Babák PetrKozubík Pavel-117-88-82321
4.Palbuchta JiříVaculík Miloslav3-33-973231
5.Bartoš MilanKomorovský Róbert-7578 3141
6.Ságl OndřejJuroška Ivan-9-4-7  0342
7.Palbuchta JiříKozubík Pavel-137615 3152
8.Bartoš MilanVaculík Miloslav-9-5-9  0353
9.Ságl OndřejKomorovský Róbert11-7-78-92354
10.Babák PetrJuroška Ivan-66-71273264
11.Bartoš MilanKozubík Pavel-1033-10-132365
12.Ságl OndřejVaculík Miloslav-4-6-7  0366
13.Babák PetrKomorovský Róbert366  3076
14.Palbuchta JiříJuroška Ivan87-87 3186
15.Ságl OndřejKozubík Pavel-12-57793296
16.Babák PetrVaculík Miloslav8-11-9-12 1397
17.Palbuchta JiříKomorovský Róbert-9-89-7 1398
18.Bartoš MilanJuroška Ivan-91111-6-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Babák Petr22Kozubík Pavel22
Palbuchta Jiří31Vaculík Miloslav31
Bartoš Milan13Komorovský Róbert22
Ságl Ondřej13Juroška Ivan22
Žlutá karta - zápas č. 6 SÁGL Ondřej/Holásky/ - hození pálkou

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS