Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČernošiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:39584:634TJ Viktoria Vestec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Deré Michal
Lágner Petr
 
 
Lachout Miroslav
Barcal Petr
 
 
8-89-7-42301
2.Fischer Jiří
Růžička Petr
 
 
Kurková Marie
Pecháček Jiří
 
 
264  3011
3.Lágner PetrBarcal Petr-4-5-4  0312
4.Fischer JiříLachout Miroslav-4-6-4  0313
5.Růžička PetrKurková Marie-611-6-12 1314
6.Deré MichalPecháček Jiří539  3024
7.Fischer JiříBarcal Petr-10-4-9  0325
8.Růžička PetrLachout Miroslav9-6-7-8 1326
9.Deré MichalKurková Marie-449-663236
10.Lágner PetrPecháček Jiří6-457 3146
11.Růžička PetrBarcal Petr-7-6-10  0347
12.Deré MichalLachout Miroslav-10-88-8 1348
13.Lágner PetrKurková Marie83-911 3158
14.Fischer JiříPecháček Jiří-75-107-82359
15.Deré MichalBarcal Petr-7-6-3  03510
16.Lágner PetrLachout Miroslav9-12-3-2 13511
17.Fischer JiříKurková Marie878  30611
18.Růžička PetrPecháček Jiří-108-74532711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lágner Petr22Barcal Petr40
Fischer Jiří13Lachout Miroslav40
Růžička Petr13Kurková Marie13
Deré Michal22Pecháček Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:19611:417SK Viktorie Ořech C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heřman Miroslav
Veverka Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Krolop David
Poncar Karel
 
 
Tolar Petr
Brejcha Petr
 
 
94-68 3120
3.Krolop DavidTolar Petr8-911-793230
4.Veverka JanBrejcha Petr-88-5-3 1331
5.Heřman MiroslavKamenszki Ivan2-6410 3141
6.Poncar KarelWO    3051
7.Veverka JanTolar Petr-64-8-6 1352
8.Heřman MiroslavBrejcha Petr628  3062
9.Poncar KarelKamenszki Ivan759  3072
10.Krolop DavidWO    3082
11.Heřman MiroslavTolar Petr-9-3-10  0383
12.Poncar KarelBrejcha Petr89-77 3193
13.Krolop DavidKamenszki Ivan966  30103
14.Veverka JanWO    30113
15.Poncar KarelTolar Petr-4-3-4  03114
16.Krolop DavidBrejcha Petr1076  30124
17.Veverka JanKamenszki Ivan6-10-99932134
18.Heřman MiroslavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krolop David30Tolar Petr31
Veverka Jan12Brejcha Petr13
Heřman Miroslav21Kamenszki Ivan04
Poncar Karel21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náves 10, ÚholičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32642:610nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rudolf Tomáš
Vojtěch Dušan
 
 
Vodňanský Martin
Švarc Martin
 
 
10101  3010
2.Novák Martin
Kozel Vilém
 
 
Pöschl Miroslav st.
Jakoubek Jakub
 
 
7-9810 3120
3.Rudolf Tomᚊvarc Martin679  3030
4.Novák MartinPöschl Miroslav st.-7-7-6  0331
5.Vojtěch DušanVodňanský Martin10-10-85-82332
6.Navrátil LukášJakoubek Jakub-12-9-9  0333
7.Novák MartinŠvarc Martin-11-11-11  0334
8.Vojtěch DušanPöschl Miroslav st.6-9-82103244
9.Navrátil LukášVodňanský Martin-12-5-9  0345
10.Rudolf TomášJakoubek Jakub576  3055
11.Vojtěch DušanŠvarc Martin-775-9-52356
12.Kozel VilémPöschl Miroslav st.8-10-6-7 1357
13.Rudolf TomášVodňanský Martin575  3067
14.Novák MartinJakoubek Jakub-91-47-72368
15.Kozel VilémŠvarc Martin-3-7-5  0369
16.Rudolf TomášPöschl Miroslav st.1357  3079
17.Novák MartinVodňanský Martin8-612-1073289
18.Vojtěch DušanJakoubek Jakub999  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rudolf Tomáš40Švarc Martin31
Novák Martin13Pöschl Miroslav st.22
Vojtěch Dušan22Vodňanský Martin22
Navrátil Lukáš02Jakoubek Jakub22
Kozel Vilém02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Únětice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:15709:547TJ Sokol Mníšek pod Brdy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kilian Vít
Freisleben Zdeněk
 
 
Kratochvíl Jiří
Potužník Václav
 
 
1399  3010
2.Zamazal Pavel
Freisleben Radek
 
 
Faltin Miloš
Moravec Petr
 
 
659  3020
3.Freisleben ZdeněkMoravec Petr-9-9101063230
4.Freisleben RadekKratochvíl Jiří-877-6103240
5.Zamazal PavelPotužník Václav-568-1273250
6.Kilian VítFaltin Miloš-8-79593260
7.Freisleben RadekMoravec Petr653  3070
8.Zamazal PavelKratochvíl Jiří996  3080
9.Kilian VítPotužník Václav696  3090
10.Freisleben ZdeněkFaltin Miloš9611  30100
11.Zamazal PavelMoravec Petr588  30110
12.Kilian VítKratochvíl Jiří-99-10-9 13111
13.Freisleben ZdeněkPotužník Václav98-54 31121
14.Freisleben RadekFaltin Miloš795  30131
15.Kilian VítMoravec Petr754  30141
16.Freisleben ZdeněkKratochvíl Jiří3-98-10932151
17.Freisleben RadekPotužník Václav653  30161
18.Zamazal PavelFaltin Miloš-111049 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Freisleben Zdeněk40Moravec Petr04
Freisleben Radek40Kratochvíl Jiří13
Zamazal Pavel40Potužník Václav04
Kilian Vít31Faltin Miloš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LibčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:25659:534TJ Sokol Libčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jaroslav ml.
Slaměník Richard
 
 
Matoušek Michal
Matoušek Tomáš
 
 
762  3010
2.Richter Jaroslav st.
Podrápský Jaroslav
 
 
Škoda Jiří
Pražský Michal
 
 
-97610 3120
3.Richter Jaroslav ml.Matoušek Michal5211  3030
4.Slaměník RichardMatoušek Tomáš496  3040
5.Podrápský JaroslavPražský Michal644  3050
6.Richter Jaroslav st.Škoda Jiří-7-8-11  0351
7.Slaměník RichardMatoušek Michal12106  3061
8.Podrápský JaroslavMatoušek Tomáš-6-736-72362
9.Richter Jaroslav st.Pražský Michal526  3072
10.Richter Jaroslav ml.Škoda Jiří9-1054 3182
11.Podrápský JaroslavMatoušek Michal-8-147-8 1383
12.Richter Jaroslav st.Matoušek Tomáš-5-5-5  0384
13.Richter Jaroslav ml.Pražský Michal447  3094
14.Slaměník RichardŠkoda Jiří12-95-8-82395
15.Richter Jaroslav st.Matoušek Michal-69-10-8 1396
16.Richter Jaroslav ml.Matoušek Tomáš-9-877532106
17.Slaměník RichardPražský Michal444  30116
18.Podrápský JaroslavŠkoda Jiří68-7-8-723117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Richter Jaroslav ml.40Matoušek Michal22
Slaměník Richard31Matoušek Tomáš22
Podrápský Jaroslav13Pražský Michal04
Richter Jaroslav st.13Škoda Jiří31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy