Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Borová-LiberecVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC ELIZZA Praha EUROMASTERRozhodčí:Zahradník Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:6199:171SKST Borová-Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubKalužný Samuel31012  3010
2.Košťál RadekHrnčiřík Jan782  3020
3.Marek DavidTakeoka Junki4-4-7-6 1321
4.Košťál RadekKalužný Samuel10-9-81573231
5.Seibert JakubTakeoka Junki-87812 3141
6.Marek DavidHrnčiřík Jan         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub20Kalužný Samuel02
Košťál Radek20Hrnčiřík Jan01
Marek David01Takeoka Junki11
Počet diváků: 76



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí:Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:44:12128:160SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špánik TiborGavlas Antonín ml.77-9-9-32301
2.Beneš MichalReitšpies David-89-9-7 1302
3.Gorecki JanKleprlík Jakub-5-8-7  0303
4.Beneš MichalGavlas Antonín ml.-6-55-8 1304
5.Špánik TiborKleprlík Jakub         
6.Gorecki JanReitšpies David         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Špánik Tibor01Gavlas Antonín ml.20
Beneš Michal02Reitšpies David10
Gorecki Jan01Kleprlík Jakub10
Počet diváků: 25



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST AVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí:Jašek Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:12157:185TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinko JiříBajger Ondřej16-8-7-9 1301
2.Bindač MiroslavKorbel Petr992  3011
3.Klos PatrikTregler Tomáš-9-8-5  0312
4.Sadílek TomášBajger Ondřej8-68-4-102313
5.Martinko JiříTregler Tomáš-8-5-5  0314
6.Klos PatrikKorbel Petr         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Martinko Jiří02Bajger Ondřej20
Bindač Miroslav10Korbel Petr01
Klos Patrik01Tregler Tomáš20
Sadílek Tomáš01   
Počet diváků: 40
Dopingová kontrola: za domácí - Klos Patrik, Martinko Jiří za hosty - Tregler Tomáš, Korbel Petr



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál pro Extraligu mužůRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:9243:234TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klásek MarekKučera Stanislav-7-68-5 1301
2.Crha JakubMálek Tomáš146-98 3111
3.Lebeda Michal ml.Kaucký Petr-3-61211-52312
4.Crha JakubŽKučera Stanislav-85-138103222
5.Klásek MarekKaucký Petr5611  3032
6.Lebeda Michal ml.Málek Tomáš6129  3042
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klásek Marek11Kučera Stanislav11
Crha Jakub20Málek Tomáš02
Lebeda Michal ml.11Kaucký Petr11
Počet diváků: 40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline