Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1415:44 TJ Sokol Černovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Martin ml.
Och Jan
 
 
Kolář Jan
Staněk Milan
 
 
     0301
2.Marek Martin
Marek Jiří
 
 
Lipl Karel
Zeman Karel
 
 
     0302
3.Och JanStaněk Milan     3112
4.Marek Martin ml.Lipl Karel     1313
5.Marek MartinStudený Jiří     1314
6.Marek JiříZeman Karel     0315
7.Marek Martin ml.Staněk Milan     0316
8.Marek MartinLipl Karel     1317
9.Marek JiříStudený Jiří     0318
10.Och JanZeman Karel     3128
11.Marek MartinKolář Jan     0329
12.Marek JiříLipl Karel     03210
13.Och JanStudený Jiří     30310
14.Marek Martin ml.Zeman Karel     03311
15.Marek JiříKolář Jan     03312
16.Och JanLipl KarelWO    30412
17.Marek Martin ml.Studený Jiří     03413
18.Marek MartinZeman Karel     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Och Jan30Staněk Milan11
Marek Martin ml.04Lipl Karel30
Marek Martin04Studený Jiří31
Marek Jiří04Zeman Karel31
   Kolář Jan20
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Olešná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:31 SK Olešná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Pavel
Sobotka Zdislav
 
 
Hamza Tomáš
Potěšil Dominik
 
 
     3110
2.Viktorová Gabriela
Haruda Milan
 
 
Prokop Tomáš
Krčil Jiří
 
 
     3020
3.Sobotka ZdislavKrčil Jiří     1321
4.Ptáček PavelHamza Tomáš     0322
5.Haruda MilanPotěšil Dominik     3132
6.Viktorová GabrielaProkop Tomáš     3042
7.Ptáček PavelKrčil Jiří     0343
8.Haruda MilanHamza Tomáš     3053
9.Viktorová GabrielaPotěšil Dominik     3163
10.Sobotka ZdislavProkop Tomáš     3073
11.Haruda MilanKrčil Jiří     3283
12.Viktorová GabrielaHamza Tomáš     3293
13.Sobotka ZdislavPotěšil Dominik     30103
14.Ptáček PavelProkop Tomáš     23104
15.Viktorová GabrielaKrčil JiříWO    03105
16.Sobotka ZdislavHamza TomášWO    03106
17.Ptáček PavelPotěšil DominikWO    03107
18.Haruda MilanProkop TomášWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sobotka Zdislav21Krčil Jiří21
Ptáček Pavel03Hamza Tomáš12
Haruda Milan30Potěšil Dominik03
Viktorová Gabriela30Prokop Tomáš12
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rodinov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Rodinov č.p. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:19 SK Rodinov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pechek Luboš
Běle Milan
 
 
Vítek Stanislav
Roh Marek
 
 
     3110
2.Válal Martin
Strašík Jiří
 
 
Novák Josef
Hejsek Miroslav
 
 
     3220
3.Strašík JiříNovák Josef     3030
4.Pechek LubošRoh Marek     3040
5.Válal MartinVítek Stanislav     2341
6.Běle MilanHejsek Miroslav     1342
7.Pechek LubošNovák Josef     3252
8.Válal MartinRoh Marek     2353
9.Běle MilanVítek Stanislav     3063
10.Strašík JiříHejsek Miroslav     3073
11.Válal MartinNovák Josef     3283
12.Běle MilanRoh Marek     1384
13.Strašík JiříVítek Stanislav     3094
14.Pechek LubošHejsek Miroslav     30104
15.Běle MilanNovák JosefWO    30114
16.Strašík JiříRoh MarekWO    30124
17.Pechek LubošVítek StanislavWO    30134
18.Válal MartinHejsek MiroslavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Strašík Jiří30Novák Josef03
Pechek Luboš30Roh Marek21
Válal Martin12Vítek Stanislav12
Běle Milan12Hejsek Miroslav12
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STS Pacov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Za BranouRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1619:50 SK Kamenice nad Lipou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pípal Jaroslav
Žáček Antonín
 
 
Jůna Jiří
Fenclová Jarmila
 
 
     1301
2.Zeman Karel
Ptáček Jiří
 
 
Ištok Štefan
Bořil Karel
 
 
     0302
3.Ptáček JiříIštok Štefan     0303
4.Pípal JaroslavJůna Jiří     2304
5.Žáček AntonínFenclová Jarmila     2305
6.Zeman KarelBořil Karel     0306
7.Pípal JaroslavIštok Štefan     0307
8.Žáček AntonínJůna Jiří     3217
9.Zeman KarelFenclová JarmilaWO    0318
10.Ptáček JiříBořil Karel     1319
11.Žáček AntonínIštok Štefan     23110
12.Zeman KarelJůna JiříWO    03111
13.Ptáček JiříFenclová Jarmila     13112
14.Pípal JaroslavBořil Karel     13113
15.Zeman KarelIštok ŠtefanWO    03114
16.Ptáček JiříJůna Jiří     30214
17.Pípal JaroslavFenclová Jarmila     23215
18.Žáček AntonínBořil Karel     13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ptáček Jiří13Ištok Štefan30
Pípal Jaroslav04Jůna Jiří12
Žáček Antonín13Fenclová Jarmila30
Zeman Karel01Bořil Karel40
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těmice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31 TJ Jiskra Humpolec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavroš Roman
Hložek František
 
 
Brož Jakub
Brož Jindřich
 
 
     2301
2.Trnka Tomáš
Kohout Vojtěch
 
 
Jirků Jan
Novák Vojtěch
 
 
     1302
3.Kohout VojtěchBrož Jakub     3012
4.Trnka TomášBrož Jindřich     3122
5.Vavroš RomanNovák Vojtěch     3232
6.Řezáč JanJirků Jan     3142
7.Trnka TomášBrož Jakub     3152
8.Vavroš RomanBrož Jindřich     2353
9.Řezáč JanNovák Vojtěch     2354
10.Kohout VojtěchJirků Jan     3164
11.Vavroš RomanBrož Jakub     1365
12.Řezáč JanBrož Jindřich     1366
13.Kohout VojtěchNovák Vojtěch     3176
14.Trnka TomášJirků Jan     3086
15.Řezáč JanBrož Jakub     0387
16.Kohout VojtěchBrož Jindřich     3097
17.Trnka TomášNovák Vojtěch     30107
18.Hložek FrantišekJirků Jan     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kohout Vojtěch40Brož Jakub22
Trnka Tomáš40Brož Jindřich22
Vavroš Roman12Novák Vojtěch13
Řezáč Jan13Jirků Jan13
Hložek František01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PacovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32 TJ Slavoj Pacov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Otto
Tůma Jan
 
 
Nacházel Filip
Zelenková Anna
 
 
     3210
2.Švec Antonín
Barák Antonín
 
 
Záboj Petr
Hrkal Václav
 
 
     3020
3.Švec AntonínNacházel Filip     3230
4.Barák AntonínZelenková Anna     3140
5.Svoboda OttoZáboj Petr     1341
6.Tůma JanHrkal Václav     3051
7.Barák AntonínNacházel Filip     3061
8.Svoboda OttoZelenková Anna     3271
9.Tůma JanZáboj Petr     2372
10.Švec AntonínHrkal Václav     3182
11.Svoboda OttoNacházel Filip     0383
12.Tůma JanZelenková Anna     0384
13.Švec AntonínZáboj Petr     0385
14.Barák AntonínHrkal Václav     3095
15.Tůma JanNacházel Filip     0396
16.Švec AntonínZelenková Anna     2397
17.Barák AntonínZáboj Petr     2398
18.Svoboda OttoHrkal Václav     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švec Antonín22Nacházel Filip22
Barák Antonín31Zelenková Anna22
Svoboda Otto22Záboj Petr40
Tůma Jan13Hrkal Václav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS