Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Pacov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:27 TJ Jiskra Humpolec H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehno Josef
Hajčiar Jan
 
 
Červenka Roman st.
Míka Tomáš
 
 
     3110
2.Roh Tomáš
Řezáč Jan
 
 
Augustin Roman
Veleta Jaroslav
 
 
     3120
3.Stehno JosefČervenka Roman st.     3130
4.Roh TomášMíka Tomáš     3240
5.Hajčiar JanAugustin Roman     0341
6.Řezáč JanVeleta Jaroslav     3051
7.Roh TomášČervenka Roman st.     0352
8.Hajčiar JanMíka Tomáš     3162
9.Řezáč JanAugustin Roman     3272
10.Stehno JosefVeleta Jaroslav     3282
11.Hajčiar JanČervenka Roman st.     3192
12.Řezáč JanMíka Tomáš     30102
13.Stehno JosefAugustin Roman     31112
14.Roh TomášVeleta Jaroslav     23113
15.Řezáč JanČervenka Roman st.     31123
16.Stehno JosefMíka Tomáš     31133
17.Rohová MichaelaAugustin Roman     31143
18.Hajčiar JanVeleta Jaroslav     13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stehno Josef40Červenka Roman st.13
Roh Tomáš12Míka Tomáš04
Hajčiar Jan22Augustin Roman13
Řezáč Jan40Veleta Jaroslav22
Rohová Michaela10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlásenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pelhřimov-Osvobození ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VlaseniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:26 SKST Vlásenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Radek
Pechek Vladimír
 
 
David Drahoslav
Vrátný Dominik
 
 
     1301
2.Spielvogel Jiří
Pechek Jan
 
 
Vrátný Milan st.
Vrátný Milan ml.
 
 
     3111
3.Pechek MilanVrátný Milan ml.     0312
4.Spielvogel JiříVrátný Milan st.     3122
5.Pechek JanVrátný Dominik     3032
6.Dohnal RadekDavid Drahoslav     3242
7.Spielvogel JiříVrátný Milan ml.     2343
8.Pechek JanVrátný Milan st.     3153
9.Dohnal RadekVrátný Dominik     3063
10.Pechek MilanDavid Drahoslav     1364
11.Pechek JanVrátný Milan ml.     3074
12.Dohnal RadekVrátný Milan st.     3084
13.Pechek MilanVrátný Dominik     3294
14.Spielvogel JiříDavid Drahoslav     31104
15.Dohnal RadekVrátný Milan ml.     32114
16.Pechek MilanVrátný Milan st.     31124
17.Spielvogel JiříVrátný Dominik     13125
18.Pechek JanDavid Drahoslav     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pechek Milan22Vrátný Milan ml.22
Spielvogel Jiří22Vrátný Milan st.04
Pechek Jan40Vrátný Dominik13
Dohnal Radek40David Drahoslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Nový Rychnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Olešná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28 TJ Start Nový Rychnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Milan
Kejval Jakub
 
 
Kratochvíl Jan
Vyskočil Petr
 
 
     1301
2.Štěpán Jaroslav
Krňa Evžen
 
 
Štěpánek Pavel
Kos Miroslav
 
 
     3011
3.Blažek MilanKratochvíl Jan     3121
4.Štěpán JaroslavVyskočil Petr     3031
5.Krňa EvženŠtěpánek Pavel     1332
6.Kejval JakubKos Miroslav     3142
7.Štěpán JaroslavKratochvíl Jan     1343
8.Krňa EvženVyskočil Petr     3253
9.Kejval JakubŠtěpánek Pavel     3063
10.Blažek MilanKos Miroslav     3073
11.Krňa EvženKratochvíl Jan     2374
12.Kejval JakubVyskočil Petr     3184
13.Blažek MilanŠtěpánek Pavel     3194
14.Štěpán JaroslavSejk Petr     31104
15.Kejval JakubKratochvíl Jan     13105
16.Blažek MilanVyskočil PetrWO    03106
17.Štěpán JaroslavŠtěpánek PavelWO    03107
18.Krňa EvženSejk Petr     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Milan30Kratochvíl Jan31
Štěpán Jaroslav21Vyskočil Petr03
Krňa Evžen22Štěpánek Pavel12
Kejval Jakub31Kos Miroslav02
   Sejk Petr02
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Kamenice nad Lipou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 410, Kamenice nad Lipou 394 70, Tělocvična Střední školy Kamenice nad LipouRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:39 SK Kamenice nad Lipou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Josef
Štěpánová Jana
 
 
Chlup Petr
Jůna Jan
 
 
     0301
2.Semerád Pavel
Luňák Josef
 
 
Jelínková Simona
Nováčková Karla
 
 
     3011
3.Musil JosefChlup Petr     3221
4.Štěpánová JanaJůna Jan     2322
5.Semerád PavelJelínková Simona     0323
6.Liška LubomírNováčková Karla     3033
7.Štěpánová JanaChlup Petr     0334
8.Semerád PavelJůna Jan     2335
9.Liška LubomírJelínková Simona     0336
10.Musil JosefNováčková Karla     0337
11.Semerád PavelChlup Petr     3247
12.Liška LubomírJůna Jan     1348
13.Musil JosefJelínková Simona     0349
14.Štěpánová JanaNováčková Karla     3059
15.Liška LubomírChlup Petr     3269
16.Musil JosefJůna Jan     13610
17.Luňák JosefJelínková SimonaWO    03611
18.Semerád PavelNováčková Karla     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musil Josef13Chlup Petr13
Štěpánová Jana12Jůna Jan40
Semerád Pavel22Jelínková Simona30
Liška Lubomír22Nováčková Karla13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Putimov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Nádražní 1536, PelhřimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1331:42 SKST Putimov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Radek
Mach Radek st.
 
 
Marek Miroslav
Bartoň Oldřich
 
 
     3210
2.Vacek Václav
Chodur Jiří
 
 
Jonáš Lubomír
Haruda Tomáš
 
 
     1311
3.Mach RadekMarek Miroslav     1312
4.Mach Radek st.Bartoň Oldřich     1313
5.Vacek VáclavJonáš Lubomír     3023
6.Chodur JiříHaruda Tomáš     0324
7.Mach Radek st.Marek Miroslav     2325
8.Vacek VáclavBartoň Oldřich     2326
9.Chodur JiříJonáš Lubomír     2327
10.Mach RadekHaruda Tomáš     2328
11.Vacek VáclavMarek Miroslav     2329
12.Chodur JiříBartoň Oldřich     03210
13.Mach RadekJonáš Lubomír     31310
14.Mach Radek st.Haruda TomášWO    30410
15.Chodur JiříMarek Miroslav     03411
16.Mach RadekBartoň Oldřich     23412
17.Mach Radek st.Jonáš Lubomír     13413
18.Vacek VáclavHaruda TomášWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Radek13Marek Miroslav40
Mach Radek st.03Bartoň Oldřich40
Vacek Václav12Jonáš Lubomír22
Chodur Jiří04Haruda Tomáš20
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor III.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rodinov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlásenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Rodinov č.p. 46Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomec Pavel
Zikmund František
 
 
Zahradník Jan
Mašát Radek
 
 
     3110
2.Semotán Jiří
Novotný Petr
 
 
Pechek Pavel
Lang Martin
 
 
     1311
3.Tomec PavelZahradník Jan     3221
4.Zikmund FrantišekMašát Radek     3031
5.Semotán JiříLang Martin     2332
6.Novotný PetrPechek Pavel     0333
7.Zikmund FrantišekZahradník Jan     3043
8.Semotán JiříMašát Radek     2344
9.Novotný PetrLang Martin     1345
10.Tomec PavelPechek Pavel     3255
11.Semotán JiříZahradník Jan     0356
12.Novotný PetrMašát Radek     3166
13.Tomec PavelLang Martin     2367
14.Zikmund FrantišekPechek Pavel     3177
15.Novotný PetrZahradník Jan     0378
16.Tomec PavelMašát Radek     3188
17.Zikmund FrantišekLang Martin     3098
18.Semotán JiříPechek Pavel     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomec Pavel31Zahradník Jan22
Zikmund František40Mašát Radek13
Semotán Jiří04Lang Martin31
Novotný Petr13Pechek Pavel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS