Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:Šíp Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, Sedlčany, gymnastická tělocvična haly gymnázia, vchod zezadu od parkovištěRozhodčí:Pešek Miroslav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:32692:636nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faktor Radovan
Kaucký Roman
 
 
Benák Libor
Nejedlý Petr
 
 
-8-88-12 1301
2.Pejša Karel ml.
Drechsler Dušan
 
 
Šimeček Jan
Hořejší Radim
 
 
363  3011
3.Faktor RadovanNejedlý Petr29-7-8-62312
4.Kaucký RomanHořejší Radim8-9-5-10 1313
5.Drechsler DušanŠimeček Jan877  3023
6.Pejša Karel ml.Benák Libor9105  3033
7.Kaucký RomanNejedlý Petr-8-886-62334
8.Drechsler DušanHořejší Radim10-9-8-5 1335
9.Pejša Karel ml.Šimeček Jan6-846 3145
10.Faktor RadovanBenák Libor105-74 3155
11.Drechsler DušanNejedlý Petr-810-8-7 1356
12.Pejša Karel ml.Hořejší Radim9-4-85-62357
13.Faktor RadovanŠimeček Jan9-747 3167
14.Kaucký RomanBenák Libor-6-1394-122368
15.Pejša Karel ml.Nejedlý Petr589  3078
16.Faktor RadovanHořejší Radim105-5-673288
17.Kaucký RomanŠimeček Jan9-8-9-8 1389
18.Drechsler DušanBenák Libor883  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faktor Radovan31Nejedlý Petr31
Kaucký Roman04Hořejší Radim31
Drechsler Dušan22Šimeček Jan13
Pejša Karel ml.31Benák Libor13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČBVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:Kortus Pavel st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Lojka Ladislav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Kortusová Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:33422:515ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Matěj
Čelikovský Jakub
 
 
Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
10-7-10-8 1301
2.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Pěnkava Luboš
Čamr František
 
 
998  3011
3.Kortus FilipČamr František-9-98-4 1312
4.Čelikovský JakubBorůvka Jakub-2-4-8  0313
5.Fausek MatějPěnkava Luboš-9-8-7  0314
6.Kortus Pavel ml.Vaculovič Libor8-97-8-62315
7.Čelikovský JakubČamr František-5-6-7  0316
8.Fausek MatějBorůvka Jakub8-5-4-6 1317
9.Kortus Pavel ml.Pěnkava Luboš986  3027
10.Kortus FilipVaculovič Libor-9-7-9  0328
11.Fausek MatějČamr František7-4-12-8 1329
12.Kortus Pavel ml.Borůvka Jakub-610106 3139
13.Kortus FilipPěnkava Luboš8-58-693249
14.Čelikovský JakubVaculovič Libor-3-4-7  03410
15.Kortus Pavel ml.Čamr František         
16.Kortus FilipBorůvka Jakub         
17.Čelikovský JakubPěnkava Luboš         
18.Fausek MatějVaculovič Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kortus Filip12Čamr František30
Čelikovský Jakub03Borůvka Jakub21
Fausek Matěj03Pěnkava Luboš12
Kortus Pavel ml.21Vaculovič Libor30
Přítomen komisař 13:30 - 13:45



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:Gavlas Anton st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 39/1, 351 01 Františkovy Lázně, Sportovní hala při základní školeRozhodčí:Průcha Petr
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Volf Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6386:241SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Michal
Žaloudík Jan
 
 
Kolář Vlastimil
Kuba Josef
 
 
710-810 3110
2.Žák Jan
Gavlas Petr
 
 
Krameš Jan ml.
Pospíšil Milan
 
 
8-91010 3120
3.Žaloudík JanKolář Vlastimil644  3030
4.Žák JanKuba Josef839  3040
5.Gavlas PetrKrameš Jan ml.332  3050
6.Polák MichalPospíšil Milan6-929 3160
7.Žák JanKolář Vlastimil-9400 3170
8.Gavlas PetrKuba Josef6-797 3180
9.Polák MichalKrameš Jan ml.312-71 3190
10.Žaloudík JanJuklík Tomáš469  30100
11.Gavlas PetrKolář Vlastimil76   20  
12.Polák MichalKuba Josef         
13.Žaloudík JanKrameš Jan ml.         
14.Žák JanJuklík Tomáš         
15.Polák MichalKolář Vlastimil         
16.Žaloudík JanKuba Josef         
17.Žák JanKrameš Jan ml.         
18.Gavlas PetrJuklík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žaloudík Jan20Kolář Vlastimil02
Žák Jan20Kuba Josef02
Gavlas Petr20Krameš Jan ml.02
Polák Michal20Pospíšil Milan01
   Juklík Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor EissmannVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:Gallerach Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:Šoltés Juraj
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:20584:467TJ Sokol Bor Eissmann

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dráždil Roman
Chvátal Martin
 
 
Ezr Václav
Krejcar Vilém
 
 
-10-7-10  0301
2.Belopotočan Roman
Pour Pavel ml.
 
 
Špaček Zbyněk
Půlpán David
 
 
-6645 3111
3.Dráždil RomanKrejcar Vilém38-910 3121
4.Pour Pavel ml.Ezr Václav9-8-53-32322
5.Chvátal MartinŠpaček Zbyněk-64-812-62323
6.Belopotočan RomanPůlpán David977  3033
7.Pour Pavel ml.Krejcar Vilém5-9412 3143
8.Chvátal MartinEzr Václav5-10-10-9 1344
9.Belopotočan RomanŠpaček Zbyněk714-123 3154
10.Dráždil RomanPůlpán David666  3064
11.Chvátal MartinKrejcar Vilém8-11-810-72365
12.Belopotočan RomanEzr Václav6710  3075
13.Dráždil RomanŠpaček Zbyněk392  3085
14.Pour Pavel ml.Půlpán David-9883 3195
15.Belopotočan RomanKrejcar Vilém522  30105
16.Dráždil RomanEzr Václav         
17.Pour Pavel ml.Špaček Zbyněk         
18.Chvátal MartinPůlpán David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dráždil Roman30Krejcar Vilém13
Pour Pavel ml.21Ezr Václav21
Chvátal Martin03Špaček Zbyněk12
Belopotočan Roman40Půlpán David03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Nedbal Václav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17517:421TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Gireth Pavel
Kodým Jiří
 
 
9-957 3110
2.Bartošek Vít
Hervert Josef
 
 
Pařízek Martin
Reliszka Jakub
 
 
7-845 3120
3.Hervert JosefKodým Jiří12-747 3130
4.Pinka JanPařízek Martin279  3040
5.Bartošek VítReliszka Jakub673  3050
6.Tschakert TomášGireth Pavel5-8-2-5 1351
7.Pinka JanKodým Jiří71211  3061
8.Bartošek VítPařízek Martin-87-9-8 1362
9.Tschakert TomášReliszka Jakub534  3072
10.Hervert JosefGireth Pavel11-6-9-9 1373
11.Bartošek VítKodým Jiří-866-3-52374
12.Tschakert TomášPařízek Martin2-8104 3184
13.Hervert JosefReliszka Jakub1086  3094
14.Pinka JanGireth Pavel97-87 31104
15.Tschakert TomášKodým Jiří666  30  
16.Hervert JosefPařízek Martin         
17.Pinka JanReliszka Jakub         
18.Bartošek VítGireth Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hervert Josef21Kodým Jiří12
Pinka Jan30Pařízek Martin12
Bartošek Vít12Reliszka Jakub03
Tschakert Tomáš21Gireth Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Balcar Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Zvěřina Jiří
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:37505:566Tatran KRPA Hostinné

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
Voňka Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
-78-6473210
2.Postelt Tomáš
Balog Roland
 
 
Šváb Richard
Kalenský Jaroslav
 
 
9-9-10-8 1311
3.Balog RolandKalenský Jaroslav-8-1067-82312
4.Postelt TomášVoňka Jakub-89-5-6 1313
5.Kaňka Luděk st.Rýgl Vojtěch37-1410 3123
6.Zajíček PavelŠváb Richard-4-11-5  0324
7.Postelt TomášKalenský Jaroslav-28-9-7 1325
8.Kaňka Luděk st.Voňka Jakub-9-10-6  0326
9.Zajíček PavelRýgl Vojtěch-669-753236
10.Balog RolandŠváb Richard-696-633246
11.Lapka MiroslavKalenský Jaroslav-9-3-8  0347
12.Zajíček PavelVoňka Jakub-9-786-72348
13.Balog RolandRýgl Vojtěch9-8-710-92349
14.Postelt Tomᚊváb Richard-8-2-8  03410
15.Zajíček PavelKalenský Jaroslav         
16.Balog RolandVoňka Jakub         
17.Postelt TomášRýgl Vojtěch         
18.Lapka MiroslavŠváb Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balog Roland12Kalenský Jaroslav30
Postelt Tomáš03Voňka Jakub30
Kaňka Luděk st.11Rýgl Vojtěch12
Zajíček Pavel12Šváb Richard21
Lapka Miroslav01   
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS