Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Sázel Karel
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:Hruban Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:Jágr Martin
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:27317:383SVS Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
Sazimová Terezie
Kozáková Tereza
 
 
-10-6-6  0301
2.Klempířová JiřinaSazimová Terezie-8-4-6  0302
3.Dvořáková LenkaKozáková Tereza-89-63-52303
4.Dusilová JanaKlempererová Anna-869-683213
5.Dvořáková LenkaSazimová Terezie5-2-68-82314
6.Klempířová JiřinaKlempererová Anna-121029 3124
7.Dusilová JanaKozáková Tereza-79-9-7 1325
8.Dvořáková LenkaKlempererová Anna-5-8-8  0326
9.Dusilová JanaSazimová Terezie-94-3-6 1327
10.Klempířová JiřinaSedloňová Aneta-8-8-5  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klempířová Jiřina12Sazimová Terezie30
Dvořáková Lenka03Kozáková Tereza20
Dusilová Jana12Klempererová Anna12
   Sedloňová Aneta10
Střídání hostů: Sedloňová Aneta místo Kozákové Terezy



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim AVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:Pěnkava Luboš st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Pěnkava Luboš ml.
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4354:188SKST Vlašim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláková Veronika
Keroušová Michaela
 
 
Ježková Kateřina
Pokorná Tereza
 
 
715  3010
2.Poláková VeronikaJežková Kateřina233  3020
3.Keroušová MichaelaPokorná Tereza329  3030
4.Matějovská AnnaŠkopková Věra-6776 3140
5.Keroušová MichaelaJežková Kateřina75-62 3150
6.Poláková VeronikaŠkopková Věra255  3060
7.Matějovská AnnaPokorná Tereza637  3070
8.Keroušová MichaelaŠkopková Věra465  3080
9.Matějovská AnnaJežková Kateřina387  3090
10.Beranová SáraPokorná Tereza-652-6732100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Poláková Veronika20Ježková Kateřina03
Keroušová Michaela30Pokorná Tereza03
Matějovská Anna30Škopková Věra03
Beranová Sára10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim BVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:Jeništa Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Sídliště, Severní 968, 25801 Vlašim, 300 m nad Městským koupalištěmRozhodčí:Poláková Veronika
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6372:241SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkavová Kristýna
Polívková Barbora
 
 
Veletová Ilona
Hagino Petra
 
 
375  3010
2.Pěnkavová KristýnaVeletová Ilona496  3020
3.Jírová MonikaHlaváčková Lenka3-6-10563230
4.Polívková BarboraHagino Petra289  3040
5.Jírová MonikaVeletová Ilona89-75 3150
6.Pěnkavová KristýnaHagino Petra6-6310 3160
7.Polívková BarboraHlaváčková Lenka668  3070
8.Jírová MonikaHagino PetraWO    3080
9.Polívková BarboraVeletová Ilona866  3090
10.Pěnkavová KristýnaHlaváčková Lenka-696-41132100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pěnkavová Kristýna30Veletová Ilona03
Jírová Monika20Hlaváčková Lenka03
Polívková Barbora30Hagino Petra02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Štika Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí:Polanská Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Janeček Marek
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:87:26251:323SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schneiderová Jana
Svatoňová Tereza
 
 
Allertová Sára ml.
Štricová Niamh
 
 
-7-8-9  0301
2.Svatoňová TerezaŠtricová Niamh-8-6-13  0302
3.Schneiderová JanaVyvadilová Jitka-12-38-6 1303
4.Kacálková KristýnaAllertová Sára ml.72-5-12103213
5.Schneiderová JanaŠtricová Niamh-7-1-4  0314
6.Svatoňová TerezaAllertová Sára ml.-1-5-7  0315
7.Kacálková KristýnaVyvadilová Jitka-6-6-9  0316
8.Schneiderová JanaAllertová Sára ml.-3-8-5  0317
9.Kacálková KristýnaŠtricová Niamh-8-6-8  0318
10.Polanská JanaVyvadilová JitkaWO    3028

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svatoňová Tereza02Štricová Niamh30
Schneiderová Jana03Vyvadilová Jitka20
Kacálková Kristýna12Allertová Sára ml.21
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline