Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1025:34 TJ Sokol Vlkoš B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šereš Samuel
Šerešová Timea
 
 
Ondrůšek Vlastislav
Macuch Martin
 
 
     0301
2.Novotná Eliška
Surman Damien
 
 
Šmídová Kamila
Klimeš Jakub
 
 
     3211
3.Šereš SamuelŠmídová Kamila     3021
4.Šerešová TimeaOndrůšek Vlastislav     0322
5.Novotná EliškaKlimeš Jakub     0323
6.Surman DamienMacuch Martin     3133
7.Šerešová TimeaŠmídová Kamila     0334
8.Novotná EliškaOndrůšek Vlastislav     0335
9.Surman DamienKlimeš Jakub     3045
10.Šereš SamuelMacuch Martin     3055
11.Novotná EliškaŠmídová Kamila     0356
12.Surman DamienOndrůšek Vlastislav     0357
13.Šereš SamuelKlimeš Jakub     3067
14.Šerešová TimeaMacuch Martin     0368
15.Surman DamienŠmídová Kamila     1369
16.Šereš SamuelOndrůšek Vlastislav     03610
17.Šerešová TimeaKlimeš Jakub     30710
18.Novotná EliškaMacuch Martin     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šereš Samuel31Šmídová Kamila31
Šerešová Timea13Ondrůšek Vlastislav40
Novotná Eliška13Klimeš Jakub13
Surman Damien22Macuch Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:185:54 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Profota Zdeněk
Petřík Marek
 
 
Chvátal Antonín st.
Pantlík Ladislav
 
 
     0301
2.Profota Adam
Petřík Tadeáš
 
 
Libor Hradil
Kostelanský Stanislav
 
 
     0302
3.Petřík MarekHála Josef     1303
4.Petřík TadeášPantlík Ladislav     0304
5.Profota AdamChvátal Antonín st.     0305
6.Profotová AlžbětaLibor Hradil     0306
7.Petřík TadeášHála Josef     0307
8.Profota AdamPantlík Ladislav     0308
9.Profotová AlžbětaChvátal Antonín st.     0309
10.Petřík MarekLibor Hradil     23010
11.Profota AdamHála Josef     03011
12.Profota ZdeněkPantlík Ladislav     03012
13.Petřík MarekChvátal Antonín st.     03013
14.Petřík TadeášLibor Hradil     03014
15.Profota ZdeněkHála Josef     03015
16.Petřík MarekPantlík Ladislav     03016
17.Petřík TadeášChvátal Antonín st.     03017
18.Profota AdamLibor Hradil     23018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petřík Marek04Hála Josef40
Petřík Tadeáš04Pantlík Ladislav40
Profota Adam04Chvátal Antonín st.40
Profotová Alžběta02Libor Hradil40
Profota Zdeněk02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 08:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:39 T.J. Sokol Svatobořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zůbek Tomáš
Zelinka Vladimír
 
 
Častulíková Lenka
Šeda Roman
 
 
     3010
2.Zůbková Lenka
Šálek Karel
 
 
Zetocha František
Bruckner Pavel
 
 
     0311
3.Zelinka VladimírZetocha František     3021
4.Zůbek Tomᚊeda Roman     3031
5.Šálek KarelČastulíková Lenka     1332
6.Zůbková LenkaBruckner Pavel     0333
7.Zůbek TomášZetocha František     3143
8.Šálek KarelŠeda Roman     0344
9.Zůbková LenkaČastulíková Lenka     0345
10.Zelinka VladimírBruckner Pavel     2346
11.Šálek KarelZetocha František     1347
12.Zůbková LenkaŠeda Roman     1348
13.Zelinka VladimírČastulíková Lenka     1349
14.Zůbek TomášBruckner Pavel     3259
15.Zůbková LenkaZetocha František     03510
16.Zelinka VladimírŠeda Roman     13511
17.Zůbek TomášČastulíková Lenka     30611
18.Šálek KarelBruckner Pavel     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zelinka Vladimír13Zetocha František22
Zůbek Tomáš40Šeda Roman31
Šálek Karel04Častulíková Lenka31
Zůbková Lenka04Bruckner Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice CVrchní
rozhodčí:
Hřebíček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:15 TJ Sokol Lužice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valoušek Jindřich
Hřebíček Miroslav
 
 
Příkaský Libor
Maňák Patrik
 
 
     3110
2.Hrubý Petr
Parák Lukáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Parák LukášHruška Jaroslav     3130
4.Hrubý PetrMaňák Patrik     3040
5.Valoušek JindřichPříkaský Libor     3050
6.Parák FrantišekWO    3060
7.Hrubý PetrHruška Jaroslav     3070
8.Valoušek JindřichMaňák Patrik     3080
9.Parák FrantišekPříkaský Libor     0381
10.Parák LukášWO    3091
11.Valoušek JindřichHruška Jaroslav     2392
12.Parák FrantišekMaňák Patrik     31102
13.Parák LukášPříkaský Libor     13103
14.Hrubý PetrWO    30113
15.Parák FrantišekHruška Jaroslav     31123
16.Parák LukášMaňák Patrik     31133
17.Hrubý PetrPříkaský Libor     31143
18.Valoušek JindřichWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Parák Lukáš21Hruška Jaroslav13
Hrubý Petr30Maňák Patrik04
Valoušek Jindřich21Příkaský Libor22
Parák František21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:42 SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Vlastimil
Valuch David
 
 
Jurčeka Jaromír
Ráček Ladislav
 
 
     0301
2.Bartoník Jakub
Glos Tomáš
 
 
Matza Pavel
Cuták Jaroslav
 
 
     3111
3.Glos TomášJurčeka Jaromír     2312
4.Bartoník JakubMatza Pavel     2313
5.Valuch DavidRáček Ladislav     0314
6.Zelinka VlastimilCuták Jaroslav     2315
7.Bartoník JakubJurčeka Jaromír     3025
8.Valuch DavidMatza Pavel     0326
9.Zelinka VlastimilRáček Ladislav     1327
10.Glos TomášCuták Jaroslav     0328
11.Bařina ZbyněkJurčeka Jaromír     2329
12.Zelinka VlastimilMatza Pavel     13210
13.Glos TomášRáček Ladislav     13211
14.Bartoník JakubCuták Jaroslav     31311
15.Zelinka VlastimilJurčeka Jaromír     30411
16.Glos TomášMatza Pavel     23412
17.Bartoník JakubRáček Ladislav     03413
18.Bařina ZbyněkCuták Jaroslav     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Glos Tomáš04Jurčeka Jaromír22
Bartoník Jakub22Matza Pavel40
Valuch David02Ráček Ladislav40
Zelinka Vlastimil13Cuták Jaroslav22
Bařina Zbyněk11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:36 T.J. Sokol Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Libor
Svoboda Jakub
 
 
Brezina Ondřej
Létal Emil
 
 
     3110
2.Tomeček Karel
Jamný Ondřej
 
 
Mikuš Pavel
Zálešák Petr
 
 
     1311
3.Svoboda JakubBrezina Ondřej     3121
4.Tomeček KarelLétal Emil     1322
5.Jamný OndřejMikuš Pavel     0323
6.Slonka JakubZálešák Petr     1324
7.Tomeček KarelBrezina Ondřej     0325
8.Jamný OndřejLétal Emil     0326
9.Slonka JakubMikuš Pavel     0327
10.Svoboda JakubZálešák Petr     3037
11.Jamný OndřejBrezina Ondřej     0338
12.Slonka JakubLétal Emil     0339
13.Svoboda JakubMikuš Pavel     3249
14.Tomeček KarelZálešák Petr     3059
15.Svoboda LiborBrezina Ondřej     3269
16.Svoboda JakubLétal Emil     3079
17.Tomeček KarelKořínek Pavel     3089
18.Jamný OndřejZálešák Petr     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Jakub40Brezina Ondřej22
Tomeček Karel22Létal Emil31
Jamný Ondřej04Mikuš Pavel21
Slonka Jakub03Zálešák Petr22
Svoboda Libor10Kořínek Pavel01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:47 TJ Sokol Kyjov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procháska Stanislav
Grabovský Jaroslav nejst.
 
 
Šikuta Michal
Palán František
 
 
     1301
2.Grabovský Jaroslav ml.
Grabovský Jaroslav st.
 
 
Kučera Zdeněk st.
Werner Jan
 
 
     0302
3.Procháska StanislavŠikuta Michal     1303
4.Grabovský Jaroslav ml.Kučera Zdeněk st.     2304
5.Grabovský Jaroslav st.Werner Jan     0305
6.Grabovský Jaroslav nejst.Palán František     0306
7.Grabovský Jaroslav ml.Šikuta Michal     3016
8.Grabovský Jaroslav st.Kučera Zdeněk st.     0317
9.Grabovský Jaroslav nejst.Werner Jan     0318
10.Procháska StanislavPalán František     0319
11.Grabovský Jaroslav st.Šikuta Michal     13110
12.Grabovský Jaroslav nejst.Kučera Zdeněk st.     23111
13.Procháska StanislavWerner Jan     03112
14.Grabovský Jaroslav ml.Palán František     31212
15.Grabovský Jaroslav nejst.Šikuta Michal     13213
16.Procháska StanislavKučera Zdeněk st.     03214
17.Grabovský Jaroslav ml.Werner Jan     31314
18.Grabovský Jaroslav st.Palán František     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Procháska Stanislav04Šikuta Michal31
Grabovský Jaroslav ml.31Kučera Zdeněk st.40
Grabovský Jaroslav st.04Werner Jan31
Grabovský Jaroslav nejst.04Palán František31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS