Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha AVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:36700:669AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Josef
Mazánek Jiří
 
 
Martiška Jan
Gaydoš Vít
 
 
-84811 3110
2.Řepík Jaroslav
Kubera František
 
 
Stano Peter
Skopec Daniel
 
 
-12784 3120
3.Gruber JosefStano Peter-8-8-12  0321
4.Kubera FrantišekMartiška Jan-187-9783231
5.Mazánek JiříSkopec Daniel6-8-814-92332
6.Řepík JaroslavGaydoš Vít-918-6-9 1333
7.Kubera FrantišekStano Peter-8-7-7  0334
8.Mazánek JiříMartiška Jan-9-99-8 1335
9.Řepík JaroslavSkopec Daniel869  3045
10.Gruber JosefGaydoš Vít-6478 3155
11.Mazánek JiříStano Peter98-10-3-62356
12.Řepík JaroslavMartiška Jan10-667 3166
13.Gruber JosefSkopec Daniel239  3076
14.Kubera FrantišekGaydoš Vít-8-77-4 1377
15.Řepík JaroslavStano Peter6-29-8-102378
16.Gruber JosefMartiška Jan-86-98-102379
17.Kubera FrantišekSkopec DanielWO    3089
18.Mazánek JiříGaydoš Vít10-1-11-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gruber Josef22Stano Peter40
Kubera František12Martiška Jan22
Mazánek Jiří04Skopec Daniel12
Řepík Jaroslav22Gaydoš Vít31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Šimáček Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:39576:635TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimáček Milan
Nejedlý Pavel
 
 
Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
-6796 3110
2.Balák Pavel
Svoboda Robert
 
 
Trnka Václav
Flekač Tomáš
 
 
-6710-883220
3.Svoboda RobertFlekač Tomáš9-7-68-42321
4.Šimáček MilanTrnka Václav-5-11-10  0322
5.Balák PavelČerný Martin-11-67-6 1323
6.Nejedlý PavelDuchoslav Petr-108-5673233
7.Šimáček MilanFlekač Tomáš-9-3-2  0334
8.Balák PavelTrnka Václav-88-7-9 1335
9.Nejedlý PavelČerný Martin3-811-11133245
10.Svoboda RobertDuchoslav Petr-2-8-8  0346
11.Balák PavelFlekač Tomáš-910-44-92347
12.Nejedlý PavelTrnka Václav-6-6-2  0348
13.Svoboda RobertČerný Martin10-67-7-72349
14.Šimáček MilanDuchoslav Petr-8-94533259
15.Nejedlý PavelFlekač Tomáš794  3069
16.Svoboda RobertTrnka Václav8-6-6-9 13610
17.Šimáček MilanČerný Martin8    10  
18.Balák PavelDuchoslav Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Robert04Flekač Tomáš31
Šimáček Milan12Trnka Václav40
Balák Pavel03Černý Martin21
Nejedlý Pavel31Duchoslav Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34689:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil David
Sklenář Ondřej
 
 
Milek Petr
Fišar Martin
 
 
-7-4-10  0301
2.Diblíková Klára
Šebl Jáchym
 
 
Provazník Petr
Rulec Jakub
 
 
-12-14-7  0302
3.Sklenář OndřejMilek Petr-6-6-8  0303
4.Diblíková KláraFišar Martin-678-7-112304
5.Šebl JáchymRulec Jakub-91086 3114
6.Pospíšil DavidProvazník Petr1086  3024
7.Diblíková KláraMilek Petr-7-78-3 1325
8.Šebl JáchymFišar Martin-6-37983235
9.Pospíšil DavidRulec Jakub586  3045
10.Sklenář OndřejProvazník Petr-81-1011-92346
11.Šebl JáchymMilek Petr-9-811833256
12.Pospíšil DavidFišar Martin9-6-67-92357
13.Sklenář OndřejRulec JakubWO    3067
14.Diblíková KláraProvazník Petr777  3077
15.Pospíšil DavidMilek Petr813-8-10-52378
16.Sklenář OndřejFišar Martin6-8-99-92379
17.Diblíková KláraRulec JakubWO    3089
18.Šebl JáchymProvazník Petr7-66-843299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sklenář Ondřej03Milek Petr31
Diblíková Klára12Fišar Martin31
Šebl Jáchym40Rulec Jakub02
Pospíšil David22Provazník Petr13
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DVrchní
rozhodčí:
Kudrna Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35496:532TTC Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Vojtěch
Zámyslický Jaroslav
 
 
Horák Dominik
Chlumský Petr
 
 
-9-710-6 1301
2.Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
-8-89-9 1302
3.Veselý VojtěchChlumský Petr-9-7-9  0303
4.Ambrož JiříRemunda Štěpán-9974 3113
5.Černoch JanHorák Dominik945  3023
6.Zámyslický JaroslavVokurka Miloslav-5-97753233
7.Ambrož JiříChlumský Petr5-8-9-4 1334
8.Černoch JanRemunda Štěpán4-7-9-9 1335
9.Zámyslický JaroslavHorák Dominik-6-661273245
10.Veselý VojtěchVokurka Miloslav-6-810-10 1346
11.Černoch JanChlumský Petr-7-7-11  0347
12.Zámyslický JaroslavRemunda Štěpán5-9-10-9 1348
13.Veselý VojtěchHorák Dominik-7-4-8  0349
14.Ambrož JiříVokurka Miloslav-48-89-1023410
15.Zámyslický JaroslavChlumský Petr-7-784 22  
16.Veselý VojtěchRemunda Štěpán         
17.Ambrož JiříHorák Dominik         
18.Černoch JanVokurka Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Veselý Vojtěch03Chlumský Petr30
Ambrož Jiří12Remunda Štěpán21
Černoch Jan12Horák Dominik12
Zámyslický Jaroslav21Vokurka Miloslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Růžička Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38667:674nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Filip
Polcar Vojtěch
 
 
Veselý Luboš
Hondlík Josef
 
 
67-68 3110
2.Vomlel Lukáš
Mirovský Ondřej
 
 
Moravec Roman
Müller Radek
 
 
-97-9-9 1311
3.Růžička FilipVeselý Luboš785  3021
4.Mirovský OndřejMüller Radek-6-2-8  0322
5.Vomlel LukášHondlík Josef-8-8-4  0323
6.Polcar VojtěchMoravec Roman5-127-7-82324
7.Mirovský OndřejVeselý Luboš-859-8-52325
8.Vomlel LukášMüller Radek-87-5-5 1326
9.Polcar VojtěchHondlík Josef-877-593236
10.Růžička FilipMoravec Roman4-10-7793246
11.Vomlel LukášVeselý Luboš-776-1163256
12.Polcar VojtěchMüller Radek-159-5-10 1357
13.Růžička FilipHondlík Josef-9565 3167
14.Mirovský OndřejMoravec Roman7-10-7-5 1368
15.Polcar VojtěchVeselý Luboš-6647 3178
16.Růžička FilipMüller Radek-4-5-8  0379
17.Mirovský OndřejHondlík Josef95-58 3189
18.Vomlel LukášMoravec Roman-71288 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Filip31Veselý Luboš13
Mirovský Ondřej13Müller Radek40
Vomlel Lukáš22Hondlík Josef13
Polcar Vojtěch22Moravec Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Kocábek Pavel
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:Budík Bohuslav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:23579:506TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabě Václav
Budík Bohuslav ml.
 
 
Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
5108  3010
2.Kocábek Pavel
Přáda Jaroslav
 
 
Ploc Marek
Tůma Michal
 
 
-9-89-8 1311
3.Kocábek PavelHron Jiří-210-7-9 1312
4.Přáda JaroslavNěmeček Jiří678  3022
5.Budík Bohuslav ml.Ploc Marek887  3032
6.Hrabě VáclavTůma Michal757  3042
7.Přáda JaroslavHron Jiří-9-5-9  0343
8.Budík Bohuslav ml.Němeček Jiří1096  3053
9.Hrabě VáclavPloc Marek-77146 3163
10.Kocábek PavelTůma Michal5411  3073
11.Budík Bohuslav ml.Hron Jiří-9-9-9  0374
12.Hrabě VáclavNěmeček Jiří-7478 3184
13.Kocábek PavelPloc Marek13-10-9-32385
14.Přáda JaroslavTůma Michal978  3095
15.Hrabě VáclavHron Jiří57-6-4-82396
16.Kocábek PavelNěmeček Jiří-10-7-8  0397
17.Přáda JaroslavPloc Marek2310  30107
18.Budík Bohuslav ml.Tůma Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kocábek Pavel13Hron Jiří40
Přáda Jaroslav31Němeček Jiří13
Budík Bohuslav ml.21Ploc Marek13
Hrabě Václav31Tůma Michal03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS