Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice DVrchní
rozhodčí:
Vanka Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:39588:635nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vanka Petr
Zseller Jiří
 
 
Hanke Tomáš
Kučera Dušan
 
 
-8-9-5  0301
2.Bednář Petr
Dufek Stanislav
 
 
Klouček Martin
Jursa David
 
 
5-497 3111
3.Zseller JiříJursa David-7-691073221
4.Vanka PetrHanke Tomáš-6-9-5  0322
5.Dufek StanislavKučera Dušan-68310 3132
6.Bednář PetrKlouček Martin-5683 3142
7.Vanka PetrJursa David-8-7-6  0343
8.Dufek StanislavHanke Tomáš-8-5-3  0344
9.Bednář PetrKučera Dušan5-1354 3154
10.Zseller JiříKlouček Martin7-99-953264
11.Dufek StanislavJursa David-97-9-10 1365
12.Bednář PetrHanke Tomáš8-9-117113275
13.Zseller JiříKučera Dušan-3-4-4  0376
14.Vanka PetrKlouček Martin-7-7-5  0377
15.Bednář PetrJursa David55-104 3187
16.Zseller JiříHanke Tomáš-85-3-6 1388
17.Vanka PetrKučera Dušan-5-3-6  0389
18.Dufek StanislavKlouček Martin119-66 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zseller Jiří22Jursa David22
Vanka Petr04Hanke Tomáš31
Dufek Stanislav22Kučera Dušan22
Bednář Petr40Klouček Martin13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
Stejskal Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35577:622TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Adam ml.
Stejskal Radek
 
 
Najbertová Lucie
Baxa Karel
 
 
464  3010
2.Gargulák František
Krukovskij Vladislav
 
 
Dalešický Josef
Ťuík Jan
 
 
9-912-463220
3.Krukovskij VladislavDalešický Josef-4-6-8  0321
4.Suchý Adam ml.Ťuík Jan-4589 3131
5.Gargulák FrantišekBaxa Karel6-9-10-11 1332
6.Stejskal RadekNajbertová Lucie865  3042
7.Suchý Adam ml.Dalešický Josef-4-69-7 1343
8.Gargulák FrantišekŤuík Jan10-8-10-8 1344
9.Stejskal RadekBaxa Karel-78-6-9 1345
10.Krukovskij VladislavNajbertová Lucie-8888 3155
11.Gargulák FrantišekDalešický Josef-4-4-3  0356
12.Stejskal RadekŤuík Jan711-59 3166
13.Krukovskij VladislavBaxa Karel-0-6-8  0367
14.Suchý Adam ml.Najbertová Lucie687  3077
15.Stejskal RadekDalešický Josef-7-76-12 1378
16.Krukovskij VladislavŤuík Jan-6-7-5  0379
17.Suchý Adam ml.Baxa Karel9711  3089
18.Gargulák FrantišekNajbertová Lucie-9-810-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krukovskij Vladislav13Dalešický Josef40
Suchý Adam ml.31Ťuík Jan22
Gargulák František04Baxa Karel31
Stejskal Radek22Najbertová Lucie13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Lhoták Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:38663:665SF SKK EL Niňo Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerdžikov Svetoslav
Krieger Karel
 
 
Filípek Martin
Kořének František
 
 
-6-811-9 1301
2.Konopa Josef
Holštein Jaroslav
 
 
Brož Patrik
Pastorek Lukáš
 
 
-85-7-9 1302
3.Krieger KarelFilípek Martin-89-7-12 1303
4.Konopa JosefKořének František8-7-5-7 1304
5.Holštein JaroslavBrož Patrik52-710 3114
6.Gerdžikov SvetoslavPastorek Lukáš455  3024
7.Konopa JosefFilípek Martin8-87-1053234
8.Holštein JaroslavKořének František86-62 3144
9.Gerdžikov SvetoslavBrož Patrik-994-493254
10.Krieger KarelPastorek Lukáš-8-119-9 1355
11.Holštein JaroslavFilípek Martin7-8914 3165
12.Gerdžikov SvetoslavKořének František7-5-57-72366
13.Krieger KarelBrož Patrik-96-8-7 1367
14.Konopa JosefPastorek Lukáš8-7-6-7 1368
15.Gerdžikov SvetoslavFilípek Martin-77148 3178
16.Krieger KarelKořének František106-8-6-92379
17.Konopa JosefBrož Patrik-5-87-9 13710
18.Holštein JaroslavPastorek Lukáš5    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krieger Karel04Filípek Martin13
Konopa Josef13Kořének František31
Holštein Jaroslav30Brož Patrik22
Gerdžikov Svetoslav31Pastorek Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
Záhorský Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7399:239TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 

 
 
WO    3010
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Blaho Martin
Michálek Vojtěch
 
 
810-10-993220
3.Táborský MichalMichálek Vojtěch-121082 3130
4.Skála PatrikBlaho Martin458  3040
5.Záhorský VladislavSutnar Bohuslav8-867 3150
6.Kolařík IvanWO    3060
7.Skála PatrikMichálek Vojtěch-4766 3170
8.Záhorský VladislavBlaho Martin8-867 3180
9.Kolařík IvanSutnar Bohuslav11-12118 3190
10.Táborský MichalWO    30100
11.Záhorský VladislavMichálek Vojtěch         
12.Kolařík IvanBlaho Martin         
13.Táborský MichalSutnar Bohuslav         
14.Skála Patrik         
15.Kolařík IvanMichálek Vojtěch         
16.Táborský MichalBlaho Martin         
17.Skála PatrikSutnar Bohuslav         
18.Záhorský Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Táborský Michal10Michálek Vojtěch02
Skála Patrik20Blaho Martin02
Záhorský Vladislav20Sutnar Bohuslav02
Kolařík Ivan10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
Erben Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35543:587TJ Sokol Suchdol-Sedlec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kňažík Ondřej
Adámek Jiří
 
 
Studničný Jaromír
Klatovský Karel
 
 
995  3010
2.Černý Ondřej
Erben Michal
 
 
Hojovec Ondřej
Oppitz Karel
 
 
1085  3020
3.Černý OndřejHojovec Ondřej-8-66-8 1321
4.Erben MichalOppitz Karel-68-7-7 1322
5.Adámek JiříStudničný Jaromír0-698 3132
6.Kňažík OndřejKlatovský Karel76-312 3142
7.Erben MichalHojovec Ondřej-9-5-5  0343
8.Adámek JiříOppitz Karel-7-9-3  0344
9.Kňažík OndřejStudničný Jaromír-5-10710-122345
10.Černý OndřejKlatovský Karel7-773 3155
11.Adámek JiříHojovec Ondřej-12-6-10  0356
12.Kňažík OndřejOppitz Karel-68-8813266
13.Černý OndřejStudničný Jaromír-711-99-42367
14.Erben MichalKlatovský Karel-5-9-5  0368
15.Kňažík OndřejHojovec Ondřej9-3-97-62369
16.Černý OndřejOppitz Karel-55-5-7 13610
17.Erben MichalStudničný Jaromír-9-6-8  03  
18.Adámek JiříKlatovský Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Ondřej13Hojovec Ondřej40
Erben Michal03Oppitz Karel31
Adámek Jiří12Studničný Jaromír21
Kňažík Ondřej22Klatovský Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha DRozhodčí:Hedervári Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17523:441TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahota Jiří
Wavrečka Ronald
 
 
Mutl David
Bárta Vít
 
 
662  3010
2.Slunéčko Jindřich
Hedervári Robert
 
 
Houček Jaroslav
Jansa Jiří
 
 
9-88-493220
3.Hedervári RobertHouček Jaroslav-611-5-9 1321
4.Wavrečka RonaldMutl David1156  3031
5.Slunéčko JindřichJansa Jiří965  3041
6.Drahota JiříBárta Vít-9-837123251
7.Wavrečka RonaldHouček Jaroslav-10597 3161
8.Slunéčko JindřichMutl David10-57-6-42362
9.Drahota JiříJansa Jiří969  3072
10.Hedervári RobertBárta Vít4-745 3182
11.Slunéčko JindřichHouček Jaroslav108-8-12-92383
12.Drahota JiříMutl David9-944 3193
13.Hedervári RobertJansa Jiří510-810 31103
14.Wavrečka RonaldBárta Vít5118  30  
15.Drahota JiříHouček Jaroslav         
16.Hedervári RobertMutl David         
17.Wavrečka RonaldJansa Jiří         
18.Slunéčko JindřichBárta Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hedervári Robert21Houček Jaroslav21
Wavrečka Ronald20Mutl David12
Slunéčko Jindřich12Jansa Jiří03
Drahota Jiří30Bárta Vít02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS