Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LVrchní
rozhodčí:
Ezr Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32616:612nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Petr
Khozeuly Yedil
 
 
Kop František
Hartmann Miroslav
 
 
-138108 3110
2.Vyvadil Jiří
Kozel Rudolf
 
 
Třesohlavý Josef
Jůzek Karel
 
 
-6978 3120
3.Kozel RudolfTřesohlavý Josef-1099-9-82321
4.Vyvadil JiříJůzek Karel-10-8-6  0322
5.Khozeuly YedilHartmann Miroslav5910  3032
6.Ezr PetrKop František667  3042
7.Vyvadil JiříTřesohlavý Josef-10-53-8 1343
8.Khozeuly YedilJůzek Karel-5-9-7  0344
9.Ezr PetrHartmann Miroslav6113  3054
10.Kozel RudolfKop František-9-7-9  0355
11.Khozeuly YedilTřesohlavý Josef-8-8-4  0356
12.Ezr PetrJůzek Karel867  3066
13.Kozel RudolfHartmann Miroslav-81310-193276
14.Vyvadil JiříKop František-8-67-8 1377
15.Ezr PetrTřesohlavý Josef489  3087
16.Kozel RudolfJůzek Karel-6-8-3  0388
17.Vyvadil JiříHartmann Miroslav3-989 3198
18.Khozeuly YedilKop František88-10-10-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kozel Rudolf13Třesohlavý Josef31
Vyvadil Jiří13Jůzek Karel31
Khozeuly Yedil13Hartmann Miroslav04
Ezr Petr40Kop František31



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha CVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:34Konec
utkání
21:34Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35698:689TTC Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruzha Lumír
Haba Martin
 
 
Hrazdira Adam
Trnovský Ivo
 
 
-8-9114-72301
2.Fejks Michal
Szilágyi Tomáš
 
 
Botek Radomír
Suková Helena
 
 
-791211 3111
3.Szilágyi TomášHrazdira Adam714-6-9-62312
4.Ruzha LumírBotek Radomír9-10610 3122
5.Haba MartinSuková Helena537  3032
6.Fejks MichalTrnovský Ivo-511-3-2 1333
7.Ruzha LumírHrazdira Adam9-664 3143
8.Haba MartinBotek Radomír-6-7-8  0344
9.Fejks MichalSuková Helena-5-10-9  0345
10.Szilágyi TomášTrnovský Ivo-5-9-11  0346
11.Haba MartinHrazdira Adam13-1233 3156
12.Fejks MichalBotek Radomír-9117-673266
13.Szilágyi TomášSuková Helena9-7119 3176
14.Ruzha LumírTrnovský Ivo399  3086
15.Fejks MichalHrazdira Adam-8-97-14 1387
16.Szilágyi TomášBotek Radomír-636-8-92388
17.Ruzha LumírSuková Helena6-78-563298
18.Haba MartinTrnovský Ivo9-39-6632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Szilágyi Tomáš13Hrazdira Adam22
Ruzha Lumír40Botek Radomír22
Haba Martin31Suková Helena13
Fejks Michal13Trnovský Ivo22



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
Vožehová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ERozhodčí:Hlaváček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Zimmel Václav
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:31320:413TJ Pankrác E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hložek Vojtěch
Zimmel Václav
 
 
Peštuka Zdeněk
Pejchal Vlastimil
 
 
-5-6-10  0301
2.Hlaváček Petr
Ruml Jiří
 
 
Pastír Jiří
Holub Martin
 
 
-4-9-5  0302
3.Ruml JiříPeštuka Zdeněk-8-7-5  0303
4.Hložek VojtěchPastír Jiří-685-9-82304
5.Hlaváček PetrPejchal Vlastimil-59-10-6 1305
6.Zimmel VáclavHolub Martin6109  3015
7.Hložek VojtěchPeštuka Zdeněk-7-9-8  0316
8.Hlaváček PetrPastír Jiří-6-6-7  0317
9.Zimmel VáclavPejchal Vlastimil-8-77-3 1318
10.Ruml JiříHolub Martin-8763 3128
11.Hlaváček PetrPeštuka Zdeněk-5-6-5  0329
12.Zimmel VáclavPastír Jiří-9-3-9  03210
13.Ruml JiříPejchal Vlastimil         
14.Hložek VojtěchHolub Martin         
15.Zimmel VáclavPeštuka Zdeněk         
16.Ruml JiříPastír Jiří         
17.Hložek VojtěchPejchal Vlastimil         
18.Hlaváček PetrHolub Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ruml Jiří11Peštuka Zdeněk30
Hložek Vojtěch02Pastír Jiří30
Hlaváček Petr03Pejchal Vlastimil20
Zimmel Václav12Holub Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
Rejent Martin
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19526:457TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nagy Ondrej
Dvořák Petr
 
 
Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
-79-8783210
2.Rejent Martin
Sejpka Ladislav
 
 
Winter Daniel
Patho Róbert
 
 
-8-79373220
3.Nagy OndrejHelisová Kateřina98-6-3-72321
4.Sejpka LadislavPatho Gabriel636  3031
5.Rejent MartinWinter Daniel-85-12313241
6.Dvořák PetrPatho Róbert-9669 3151
7.Sejpka LadislavHelisová Kateřina3-4-74103261
8.Rejent MartinPatho Gabriel-14-88-7 1362
9.Dvořák PetrWinter Daniel9-798 3172
10.Nagy OndrejPatho Róbert996  3082
11.Rejent MartinHelisová Kateřina-95-13-5 1383
12.Dvořák PetrPatho Gabriel989  3093
13.Nagy OndrejWinter Daniel1186  30103
14.Sejpka LadislavPatho Róbert37   20  
15.Dvořák PetrHelisová Kateřina         
16.Nagy OndrejPatho Gabriel         
17.Sejpka LadislavWinter Daniel         
18.Rejent MartinPatho Róbert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nagy Ondrej21Helisová Kateřina21
Sejpka Ladislav20Patho Gabriel12
Rejent Martin12Winter Daniel03
Dvořák Petr30Patho Róbert02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice HVrchní
rozhodčí:
Bednárik Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34417:488TJ Orion Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Marek
Kadavý Ondřej
 
 
Dušek Zdeněk
Bláha Jaroslav
 
 
-110-9-8 1301
2.Chaloupek Petr
Bednárik Martin
 
 
Jirák Jiří
Svatoň Petr
 
 
-7-9-9  0302
3.Bednárik MartinDušek Zdeněk-11-12-5  0303
4.Kadavý OndřejBláha Jaroslav7-3-6-8 1304
5.Novotný MarekSvatoň Petr76-94 3114
6.Chaloupek PetrJirák Jiří8-1057 3124
7.Kadavý OndřejDušek Zdeněk-6-4-5  0325
8.Novotný MarekBláha Jaroslav-3-6-8  0326
9.Chaloupek PetrSvatoň Petr-9-58883236
10.Bednárik MartinJirák Jiří5-113-12-62337
11.Novotný MarekDušek Zdeněk-7-3-7  0338
12.Chaloupek PetrBláha Jaroslav-8-8-9  0339
13.Bednárik MartinSvatoň Petr-10-7106-923310
14.Kadavý OndřejJirák Jiří832  30  
15.Chaloupek PetrDušek Zdeněk         
16.Bednárik MartinBláha Jaroslav         
17.Kadavý OndřejSvatoň Petr         
18.Novotný MarekJirák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bednárik Martin03Dušek Zdeněk30
Kadavý Ondřej02Bláha Jaroslav30
Novotný Marek12Svatoň Petr12
Chaloupek Petr21Jirák Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice GVrchní
rozhodčí:
Šrámek Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:33495:542TJ Sokol Žižkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíková Jana
Šrámek Daniel
 
 
Fusová Anička
Čermák Jiří
 
 
-13-4-5  0301
2.Říha Karel
Němický Jiří
 
 
Elčkner Miroslav
Olach Miloslav
 
 
65-55 3111
3.Němický JiříFusová Anička748  3021
4.Říha KarelČermák Jiří5-109-4-72322
5.Havlíková JanaElčkner Miroslav837  3032
6.Šrámek DanielOlach Miloslav-3-11-5  0333
7.Říha KarelFusová Anička97-10-10-52334
8.Havlíková JanaČermák Jiří-5-8-6  0335
9.Šrámek DanielElčkner Miroslav-98-12-4 1336
10.Němický JiříOlach Miloslav8-8-12693246
11.Havlíková JanaFusová Anička-511-6-6 1347
12.Šrámek DanielČermák Jiří-912-8-7 1348
13.Němický JiříElčkner Miroslav9105  3058
14.Říha KarelOlach Miloslav-5-9-7  0359
15.Šrámek DanielFusová Anička-9-8-12  03510
16.Němický JiříČermák Jiří         
17.Říha KarelElčkner Miroslav         
18.Havlíková JanaOlach Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němický Jiří30Fusová Anička31
Říha Karel03Čermák Jiří30
Havlíková Jana12Elčkner Miroslav12
Šrámek Daniel04Olach Miloslav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS