Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bízová Lada
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21531:470TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenkapoul Petr
Štofka Filip
 
 
Koubek Vojtěch
Hušek Adam
 
 
10103  3010
2.Sigmund Ivo
Chrást Roman
 
 
Brát Karel ml.
Hrunka Jakub
 
 
14-10105 3120
3.Sigmund IvoBrát Karel ml.-7-6-5  0321
4.Šenkapoul PetrHrunka Jakub496  3031
5.Štofka FilipKoubek Vojtěch-7-4-4  0332
6.Chrást RomanHušek Adam86-92 3142
7.Šenkapoul PetrBrát Karel ml.51-4-683252
8.Štofka FilipHrunka Jakub599  3062
9.Chrást RomanKoubek Vojtěch-95510 3172
10.Sigmund IvoHušek Adam117-104 3182
11.Štofka FilipBrát Karel ml.-106-44-52383
12.Chrást RomanHrunka Jakub-788-763293
13.Sigmund IvoKoubek Vojtěch-7-979-92394
14.Šenkapoul PetrHušek Adam95-78 31104
15.Chrást RomanBrát Karel ml.         
16.Sigmund IvoHrunka Jakub         
17.Šenkapoul PetrKoubek Vojtěch         
18.Štofka FilipHušek Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sigmund Ivo12Brát Karel ml.21
Šenkapoul Petr30Hrunka Jakub03
Štofka Filip12Koubek Vojtěch21
Chrást Roman30Hušek Adam03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:KST JeseníkRozhodčí:Bílová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35487:547KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil David
Kolůch Jaroslav
 
 
Rybár Petr
Matějíček Miloš
 
 
-10-6-11  0301
2.Horák Aleš
Peterka Ondřej
 
 
Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
-9-5-9  0302
3.Horák AlešRybár Petr10-8-84-72303
4.Peterka OndřejTomica Daniel-698-3-82304
5.Musil DavidMatějíček Martin-4-4-5  0305
6.Kolůch JaroslavMatějíček Miloš-1056-943215
7.Peterka OndřejRybár Petr-7-81010-92316
8.Musil DavidTomica Daniel3-71215 3126
9.Kolůch JaroslavMatějíček Martin11-7-6-5 1327
10.Horák AlešMatějíček Miloš88-96 3137
11.Musil DavidRybár Petr-7-6-10  0338
12.Kolůch JaroslavTomica Daniel-8-8-6  0339
13.Horák AlešMatějíček Martin6-10310 3149
14.Peterka OndřejMatějíček Miloš-78-6-4 13410
15.Kolůch JaroslavRybár Petr         
16.Horák AlešTomica Daniel         
17.Peterka OndřejMatějíček Martin         
18.Musil DavidMatějíček Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horák Aleš21Rybár Petr30
Peterka Ondřej03Tomica Daniel21
Musil David12Matějíček Martin21
Kolůch Jaroslav12Matějíček Miloš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:Adam Vladislav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Veselý Jiří
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:28589:588KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dorňák Zdeněk
Smoček Libor
 
 
Revay Radomír
Sikora Filip
 
 
5108  3010
2.Bělík Šimon
Dufek Jan
 
 
Novotný Jiří
Sikora Radek
 
 
2-5-10983220
3.Dorňák ZdeněkRevay Radomír-14-27-42321
4.Dufek JanSikora Filip-7-69993231
5.Bělík ŠimonNovotný Jiří869  3041
6.Smoček LiborSikora Radek74-13-1193251
7.Dufek JanRevay Radomír-6-7-7  0352
8.Bělík ŠimonSikora Filip-711127 3162
9.Smoček LiborNovotný Jiří-6-88-5 1363
10.Dorňák ZdeněkSikora Radek895  3073
11.Bělík ŠimonRevay Radomír-3-69-6 1374
12.Smoček LiborSikora Filip-512-8733284
13.Dorňák ZdeněkNovotný Jiří-1166-583294
14.Dufek JanSikora Radek4-711-6-82395
15.Smoček LiborRevay Radomír-87-49632105
16.Dorňák ZdeněkSikora Filip352  30  
17.Dufek JanNovotný Jiří         
18.Bělík ŠimonSikora Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dorňák Zdeněk21Revay Radomír31
Dufek Jan12Sikora Filip03
Bělík Šimon21Novotný Jiří12
Smoček Libor31Sikora Radek12
bez připoímek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:Toman Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:Kopecký Stanislav ml.
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:33Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14474:383TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlík Tibor
Janča Miroslav
 
 
Ondryáš Daniel
Záškodný Marek
 
 
277  3010
2.Kowal René
Kratochvíl Michal
 
 
Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
10-669 3120
3.Janča MiroslavMasnica Michal-1381-1283230
4.Kratochvíl MichalOndryáš Daniel46-5-763240
5.Kowal RenéZáškodný Marek-88119 3150
6.Pavlík TiborPolášek Radovan4810  3060
7.Kratochvíl MichalMasnica Michal-8974 3170
8.Kowal RenéOndryáš Daniel9-83-7-92371
9.Pavlík TiborZáškodný Marek689  3081
10.Janča MiroslavPolášek Radovan4-1396 3191
11.Kowal RenéMasnica Michal-8-8-5  0392
12.Pavlík TiborOndryáš Daniel5105  30102
13.Janča MiroslavZáškodný Marek714-6  21  
14.Kratochvíl MichalPolášek Radovan         
15.Pavlík TiborMasnica Michal         
16.Janča MiroslavOndryáš Daniel         
17.Kratochvíl MichalZáškodný Marek         
18.Kowal RenéPolášek Radovan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janča Miroslav20Masnica Michal12
Kratochvíl Michal20Ondryáš Daniel12
Kowal René12Záškodný Marek02
Pavlík Tibor30Polášek Radovan02
ŽK-Masnica-hození pálky na stůl ŽK-Kowal-hození pálky na stůl ŽK-Ondryáš-odpalení míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Bednářová Helena
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:26607:507SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bako Radim
Mynář Vojtěch
 
 
Zajíc Miroslav
Melek Milan
 
 
-95-37-62301
2.Volný Karel
Rusnák Aleš
 
 
Gráf Jiří
Růžička Filip
 
 
488  3011
3.Volný KarelZajíc Miroslav-9-2-6  0312
4.Rusnák AlešGráf Jiří-10-98-7 1313
5.Mynář VojtěchRůžička Filip811-87 3123
6.Bako RadimMelek Milan851  3033
7.Rusnák AlešZajíc Miroslav-12-47-6 1334
8.Mynář VojtěchGráf Jiří-593-7-82335
9.Bako RadimRůžička Filip7-9124 3145
10.Volný KarelMelek Milan556  3055
11.Mynář VojtěchZajíc Miroslav-2-5-9  0356
12.Bako RadimGráf Jiří872  3066
13.Volný KarelRůžička Filip9-1046 3176
14.Rusnák AlešMelek MilanWO    3086
15.Bako RadimZajíc Miroslav-69-136-42387
16.Volný KarelGráf Jiří5WO   3097
17.Gorecki JanRůžička Filip-7-7531032107
18.Mynář VojtěchMelek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volný Karel31Zajíc Miroslav40
Rusnák Aleš02Gráf Jiří22
Mynář Vojtěch12Růžička Filip04
Bako Radim31Melek Milan02
Gorecki Jan10   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15494:432TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karásek Karel
Černocký Dominik
 
 
Dudík Luboš
Přikryl Aleš
 
 
-48-9-8 1301
2.Plachta Jakub
Karczmarczyk Michal
 
 
Veselý Lukáš
Polívka Ondřej
 
 
6710  3011
3.Černocký DominikVeselý Lukáš-98-5-5 1312
4.Merta MarekPolívka Ondřej5-10-711-102313
5.Karczmarczyk MichalPřikryl Aleš96-98 3123
6.Plachta JakubDudík Luboš685  3033
7.Karásek KarelVeselý Lukáš5-968 3143
8.Karczmarczyk MichalPolívka Ondřej8138  3053
9.Plachta JakubPřikryl Aleš979  3063
10.Černocký DominikDudík Luboš5-6310 3173
11.Karczmarczyk MichalVeselý Lukáš67-7-5103283
12.Plachta JakubPolívka Ondřej976  3093
13.Černocký DominikPřikryl Aleš11-3129 31103
14.Karásek KarelDudík Luboš         
15.Plachta JakubVeselý Lukáš         
16.Černocký DominikPolívka Ondřej         
17.Karásek KarelPřikryl Aleš         
18.Karczmarczyk MichalDudík Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černocký Dominik21Veselý Lukáš12
Merta Marek01Polívka Ondřej12
Karczmarczyk Michal30Přikryl Aleš03
Plachta Jakub30Dudík Luboš02
Karásek Karel10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy