Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí:Mikulášek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bíza Petr
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:22510:505TTC Moravská Slavia Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozubík Pavel
Toufar Jan
 
 
Mergenthal Otmar
Bednář Matěj
 
 
-8-810-4 1301
2.Vaculík Miloslav
Juroška Ivan
 
 
Konečný Lukáš
Král Filip
 
 
-58-51153211
3.Svoboda LiborKonečný Lukáš-810109 3121
4.Kozubík PavelKrál Filip-6-87673231
5.Toufar JanBednář Matěj89-910 3141
6.Vaculík MiloslavMergenthal Otmar3-6611 3151
7.Kozubík PavelKonečný Lukáš11-4-45103261
8.Toufar JanKrál Filip11-5-9673271
9.Vaculík MiloslavBednář Matěj9-998 3181
10.Svoboda LiborMergenthal Otmar11-8-6693291
11.Toufar JanKonečný Lukáš-8-510-5 1392
12.Vaculík MiloslavKrál Filip-9-348932102
13.Svoboda LiborBednář Matěj-37   11  
14.Kozubík PavelMergenthal Otmar         
15.Vaculík MiloslavKonečný Lukáš         
16.Svoboda LiborKrál Filip         
17.Kozubík PavelBednář Matěj         
18.Toufar JanMergenthal Otmar         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Libor20Konečný Lukáš12
Kozubík Pavel20Král Filip03
Toufar Jan21Bednář Matěj02
Vaculík Miloslav30Mergenthal Otmar02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno IVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:Dočekal Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro LiguRozhodčí:Kopřiva Tomáš
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:Poledňa Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:17475:410TJ Sokol Brno I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mocek Jan
Juřík Lumír
 
 
Baláž Branislav
Vašíček Jan
 
 
-6628 3110
2.Galatík Pavel
Charitonov Vitalij
 
 
Koníček Michal
Bruckner Tomáš
 
 
-8-84533220
3.Galatík PavelVašíček Jan12-7-6-6 1321
4.Charitonov VitalijKoníček Michal-7258 3131
5.Mocek JanBaláž Branislav9610  3041
6.Juřík LumírBruckner Tomáš-4-8-8  0342
7.Charitonov VitalijVašíček Jan510-6-6183252
8.Mocek JanKoníček Michal-10456 3162
9.Juřík LumírBaláž Branislav878  3072
10.Galatík PavelBruckner Tomáš59-5-483282
11.Mocek JanVašíček Jan-11-109753292
12.Juřík LumírKoníček Michal889  30102
13.Galatík PavelBaláž Branislav         
14.Charitonov VitalijBruckner Tomáš         
15.Juřík LumírVašíček Jan         
16.Galatík PavelKoníček Michal         
17.Charitonov VitalijBaláž Branislav         
18.Mocek JanBruckner Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Galatík Pavel11Vašíček Jan12
Charitonov Vitalij20Koníček Michal03
Mocek Jan30Baláž Branislav02
Juřík Lumír21Bruckner Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol JemniceVrchní
rozhodčí:
Růžková Veronika
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouRozhodčí:Chvátal Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 624, JemniceRozhodčí:Chvátal Pavel st.
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 12:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:38580:618TJ Žďár nad Sázavou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Aleš
Čermák Marek
 
 
Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
2-4105 3110
2.Kříž Jaromír
Svoboda Zdeněk
 
 
Jírek Jan
Palát Petr
 
 
-5-10-9  0311
3.Palát Jiří ml.Pluhař Jan9-1068 3121
4.Svoboda AlešJírek Jan8-6-4433231
5.Kříž JaromírPalát Petr-5-115-8 1332
6.Čermák MarekVeselský Roman10-118-963242
7.Svoboda AlešPluhař Jan-1-8-7  0343
8.Kříž JaromírJírek Jan-9-57-8 1344
9.Čermák MarekPalát Petr9610  3054
10.Palát Jiří ml.Veselský Roman446  3064
11.Kříž JaromírPluhař Jan5-14-5-4 1365
12.Čermák MarekJírek Jan-6-4-4  0366
13.Palát Jiří ml.Palát Petr-8-7-9  0367
14.Svoboda AlešVeselský Roman-768-943277
15.Čermák MarekPluhař Jan-5-6108-62378
16.Palát Jiří ml.Jírek Jan-9-2-9  0379
17.Svoboda AlešPalát Petr-9810-5-923710
18.Kříž JaromírVeselský Roman-39   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palát Jiří ml.22Pluhař Jan31
Svoboda Aleš22Jírek Jan31
Kříž Jaromír03Palát Petr31
Čermák Marek22Veselský Roman03
Utkání začalo o 30 minut později z důvodu dohrávání předchozího utkání KP 2.třídy. Kontrola komisí 16:00-16:20.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodRozhodčí:Pazdera Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Zimola Ondřej
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:53Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34493:557HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palbuchta Jiří
Vičík Oldřich
 
 
Jonáš Martin
Bárta Daniel
 
 
9-4-124-52301
2.Hort Pavel
Ságl Ondřej
 
 
Jadrný Šimon
Kanta František
 
 
-69-6-10 1302
3.Vičík OldřichBárta Daniel9-5-5-6 1303
4.Palbuchta JiříKarel Filip6118  3013
5.Ságl OndřejJadrný Šimon7-5-13-9 1314
6.Hort PavelJonáš Martin583  3024
7.Palbuchta JiříBárta Daniel-5-6-4  0325
8.Ságl OndřejKarel Filip465  3035
9.Hort PavelJadrný Šimon-5-394103245
10.Vičík OldřichJonáš Martin-9-7-10  0346
11.Ságl OndřejBárta Daniel-8-59-2 1347
12.Hort PavelKarel Filip436  3057
13.Vičík OldřichJadrný Šimon-6-7-7  0358
14.Palbuchta JiříJonáš Martin-89-7-6 1359
15.Hort PavelBárta Daniel10-5-7793269
16.Vičík OldřichKanta František-2-8-1  03610
17.Palbuchta JiříJadrný Šimon         
18.Ságl OndřejJonáš Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vičík Oldřich04Bárta Daniel31
Palbuchta Jiří12Karel Filip03
Ságl Ondřej12Jadrný Šimon21
Hort Pavel40Jonáš Martin21
   Kanta František10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CRozhodčí:Pražák Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Novák Aleš
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30636:609TTC Ústí nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Štefan
Svojanovský Radim
 
 
Mikeska Jaroslav
Hromek Filip
 
 
-8-5-4  0301
2.Hodas David
Kantorek Jiří
 
 
Podrazil David
Svoboda Petr
 
 
7-1147 3111
3.Kantorek JiříHromek Filip-84-9793221
4.Čopián ŠtefanPodrazil David106-115 3131
5.Svojanovský RadimMikeska Jaroslav85-8-393241
6.Hodas DavidSvoboda Petr2-9-9953251
7.Čopián ŠtefanHromek Filip-73-6-1 1352
8.Svojanovský RadimPodrazil David19-7-7-10 1353
9.Hodas DavidMikeska Jaroslav-9-6-9  0354
10.Kantorek JiříSvoboda Petr-6887 3164
11.Svojanovský RadimHromek Filip8-6-9-4 1365
12.Hodas DavidPodrazil David848  3075
13.Kantorek JiříMikeska Jaroslav11-10-8-7 1376
14.Čopián ŠtefanSvoboda Petr10118  3086
15.Hodas DavidHromek Filip11-9-69-82387
16.Kantorek JiříPodrazil David9117  3097
17.Čopián ŠtefanMikeska Jaroslav286  30107
18.Svojanovský RadimSvoboda Petr-9-9   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kantorek Jiří31Hromek Filip31
Čopián Štefan31Podrazil David13
Svojanovský Radim12Mikeska Jaroslav22
Hodas David22Svoboda Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ MikulčiceRozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Syrová Vlasta
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33445:524TJ Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepelka Tomáš
Flodr Tomáš
 
 
Lamač Petr
Hrdlička Petr
 
 
-5-6-6  0301
2.Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
Ryšavý Michal
Kolařík Jan
 
 
-1075-6-62302
3.Křepelka TomášRyšavý Michal-11-8-3  0303
4.Flodr TomášKolařík Jan-78-69-82304
5.Táborský JiříLamač Petr7-85-4-72305
6.Šesták RadekHrdlička Petr-59-6-8 1306
7.Flodr TomášRyšavý Michal-4-8-6  0307
8.Táborský JiříKolařík Jan611-9-283217
9.Šesták RadekLamač Petr593  3027
10.Křepelka TomášHrdlička Petr-91227 3137
11.Táborský JiříRyšavý Michal-11-5-6  0338
12.Šesták RadekKolařík Jan9-3-4-7 1339
13.Křepelka TomášLamač Petr899  3049
14.Flodr TomášHrdlička Petr-4-58-6 13410
15.Šesták RadekRyšavý Michal11    10  
16.Křepelka TomášKolařík Jan         
17.Flodr TomášLamač Petr         
18.Táborský JiříHrdlička Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křepelka Tomáš21Ryšavý Michal30
Flodr Tomáš03Kolařík Jan21
Táborský Jiří12Lamač Petr12
Šesták Radek12Hrdlička Petr21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline