Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Montas Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš st.
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí:Dufková Eva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pražská 581, 500 04 Hradec Králové - Kukleny, Sokolovna TJ MontasRozhodčí:Langrová Dana
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:99:28292:383SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Aubusová Gabriela
Brandejsová Monika
 
 
Smíšková Martina
Nováková Martina
 
 
8-8-10-7 1301
2.Kolegarová ŠárkaMunková Irena7-6-8-4 1302
3.Aubusová GabrielaSmíšková Martina-9-5-8  0303
4.Brandejsová MonikaNováková Martina-6-5-1  0304
5.Aubusová GabrielaMunková Irena-9-69-9 1305
6.Kolegarová ŠárkaNováková Martina-6-6-7  0306
7.Brandejsová MonikaSmíšková Martina-5-5-7  0307
8.Aubusová GabrielaNováková Martina-54138 3117
9.Brandejsová MonikaMunková Irena6-7-6-11 1318
10.Kolegarová ŠárkaSmíšková Martina79-7-10-62319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kolegarová Šárka03Munková Irena30
Aubusová Gabriela12Smíšková Martina30
Brandejsová Monika03Nováková Martina21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TTC LitoměřiceRozhodčí:Zatřepálková Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle pošty, horní tělocvičnaRozhodčí:Vošahlík Radek
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:28279:360TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Zatřepálková Lenka
 
 
Prášilová Petra
Eisnerová Heda
 
 
-66-9753210
2.Zatřepálková LenkaPrášilová Petra-6-9-10  0311
3.Fabiánová PavlaEisnerová Heda-6-6-2  0312
4.Hudečková HanaDrobná Lucie-9-6-8  0313
5.Fabiánová PavlaPrášilová Petra-0-65-6 1314
6.Zatřepálková LenkaDrobná Lucie-7-8-9  0315
7.Hudečková HanaEisnerová Heda-74-73-102316
8.Fabiánová PavlaDrobná Lucie-5-6-6  0317
9.Hudečková HanaPrášilová Petra-910-4733227
10.Tomsová KateřinaEisnerová Heda-3-3-6  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zatřepálková Lenka02Prášilová Petra21
Fabiánová Pavla03Eisnerová Heda30
Hudečková Hana12Drobná Lucie30
Tomsová Kateřina01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovVrchní
rozhodčí:
Čurda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceRozhodčí:Kalášková Lenka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Rudolfa Frimla 816, Trutnov, 541 01, nad vlakovým nádražímRozhodčí:Prokopec Miroslav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:56Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:25357:398TJ AVIA Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holá Natálie
Albrechtová Renata
 
 
Svobodová Helena
Skříčková Ivana
 
 
13-4-8-8 1301
2.Holá NatálieSkříčková Ivana-2-8-9  0302
3.Hindráková MartinaSvobodová Helena-5-10-8  0303
4.Albrechtová RenataChocová Alena11-957 3113
5.Hindráková MartinaSkříčková Ivana-58-4-6 1314
6.Holá NatálieChocová Alena-698-9113224
7.Albrechtová RenataSvobodová Helena-7-68553234
8.Hindráková MartinaChocová Alena-44-8483244
9.Albrechtová RenataSkříčková Ivana-8-10-10  0345
10.Holá NatálieSvobodová Helena-1013-9-7 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holá Natálie12Skříčková Ivana30
Hindráková Martina12Svobodová Helena21
Albrechtová Renata21Chocová Alena03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST LiberecRozhodčí:Šístek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Lacina Miloslav
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:15371:330KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutská Marie
Dosedělová Michaela
 
 
Pařízková Monika
Nykodýmová Natálie
 
 
2-88-7-92301
2.Leitnerová Eva st.Nykodýmová Natálie687  3011
3.Dosedělová MichaelaAbsolonová Marie6812  3021
4.Koutská MariePařízková Monika-11-8-6  0322
5.Dosedělová MichaelaNykodýmová Natálie887  3032
6.Leitnerová Eva st.Pařízková Monika9-9-9-7 1333
7.Koutská MarieAbsolonová Marie397  3043
8.Dosedělová MichaelaPařízková Monika-1175-943253
9.Koutská MarieNykodýmová Natálie-14788 3163
10.Leitnerová Eva st.Absolonová Marie8-10-1-7 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Leitnerová Eva st.12Nykodýmová Natálie03
Dosedělová Michaela30Absolonová Marie12
Koutská Marie21Pařízková Monika21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS