Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 4 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KlánoviceVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
11:15Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:31:965:107TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Garček TomášOšmera Jan-5-78-7 1301
2.Pavlíček MatyášRemunda Alexandros Matheos-8-8-8  0302
3.Jandus MartinZacharda Jáchym-3-3-5  0303
4.Garček TomášRemunda Alexandros Matheos         
5.Pavlíček MatyášOšmera Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Garček Tomáš01Ošmera Jan10
Pavlíček Matyáš01Remunda Alexandros Matheos10
Jandus Martin01Zacharda Jáchym10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 4 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
11:15Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:19:3117:106SK DDM Kotlářka Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šíp MartinPodrazil Václav797  3010
2.Kopecký MichaelJungwirthová Andrea8128  3020
3.Luxemburk FilipSochor David-4-6-5  0321
4.Šíp MartinJungwirthová Andrea778  3031
5.Kopecký MichaelPodrazil Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šíp Martin20Podrazil Václav01
Kopecký Michael10Jungwirthová Andrea02
Luxemburk Filip01Sochor David10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 4 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:ZŠ Lužiny 06Vrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
11:15Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:32:983:114TJ Slavoj Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rek Martin AdamGräf Adam-97-58-92301
2.Rein TomášNádvorník Václav-7-6-7  0302
3.Ohera RichardRek Dominik Lukáš-2-7-9  0303
4.Rek Martin AdamNádvorník Václav         
5.Rein TomášGräf Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rek Martin Adam01Gräf Adam10
Rein Tomáš01Nádvorník Václav10
Ohera Richard01Rek Dominik Lukáš10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS