Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak RožmitálVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ J.J. RybyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:19646:413TJ Spartak Rožmitál

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Silavecký Ladislav
Křivánek Aleš
 
 
Čepelák Vladimír ml.
 
 
WO    3010
2.Eisenreich Jindřich ml.
Štefan Radko
 
 
Jirouch Tomáš
Červenka Miroslav
 
 
-89-112-82311
3.Křivánek AlešJirouch Tomáš6-4104 3121
4.Štefan RadkoČepelák Vladimír ml.10-989 3131
5.Eisenreich Jindřich ml.Červenka Miroslav334  3041
6.Silavecký LadislavWO    3051
7.Štefan RadkoJirouch Tomáš-46-5-5 1352
8.Eisenreich Jindřich ml.Čepelák Vladimír ml.653  3062
9.Silavecký LadislavČervenka Miroslav935  3072
10.Křivánek AlešWO    3082
11.Eisenreich Jindřich ml.Jirouch Tomáš-9168-5-52383
12.Silavecký LadislavČepelák Vladimír ml.-78-139-42384
13.Křivánek AlešČervenka Miroslav-8543 3194
14.Štefan RadkoWO    30104
15.Silavecký LadislavJirouch Tomáš-9-7-2  03105
16.Křivánek AlešČepelák Vladimír ml.675  30115
17.Štefan RadkoČervenka Miroslav-69112 31125
18.Eisenreich Jindřich ml.WO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Křivánek Aleš30Jirouch Tomáš31
Štefan Radko21Čepelák Vladimír ml.13
Eisenreich Jindřich ml.21Červenka Miroslav04
Silavecký Ladislav12   
WO50WO05
Teplota začátek 22C° Teplota konec 23C°



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Za vodou ČenkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30652:614TJ Spartak Čenkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrabal Radek
Volek Václav
 
 
Jelínek Kryštof
Vychodil Luděk
 
 
101012  3010
2.Ječmen Jaroslav
Ondráček Oldřich
 
 
Strejc Václav
Vospálek Miroslav
 
 
897  3020
3.Ječmen JaroslavVychodil Luděk-6-8-7  0321
4.Škrabal RadekJelínek Kryštof-14-7-9  0322
5.Volek VáclavVospálek Miroslav4-1266 3132
6.Ondráček OldřichStrejc Václav-76129 3142
7.Škrabal RadekVychodil Luděk-4785 3152
8.Volek VáclavJelínek Kryštof8105  3062
9.Ondráček OldřichVospálek Miroslav-8-969-62363
10.Ječmen JaroslavStrejc Václav58-10-7-102364
11.Volek VáclavVychodil Luděk99-8-9-82365
12.Ondráček OldřichJelínek Kryštof9-4-91013275
13.Ječmen JaroslavVospálek Miroslav-9-5-10  0376
14.Škrabal RadekStrejc Václav8210  3086
15.Ondráček OldřichVychodil Luděk8-5-2-3 1387
16.Ječmen JaroslavJelínek Kryštof-75-7-6 1388
17.Škrabal RadekVospálek Miroslav455  3098
18.Volek VáclavStrejc Václav86-74 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ječmen Jaroslav04Vychodil Luděk31
Škrabal Radek31Jelínek Kryštof22
Volek Václav31Vospálek Miroslav22
Ondráček Oldřich22Strejc Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:41486:540TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunc Petr
Kunc Jaroslav
 
 
Gruber Martin
Stehlík Jan ml.
 
 
-5-5-11  0301
2.Šlosar Roman
Zíma Radek
 
 
Drož Jan
Lev Daniel
 
 
-7-6-8  0302
3.Zíma RadekGruber Martin-6-3-3  0303
4.Šlosar RomanStehlík Jan ml.-2-6-1  0304
5.Kunc PetrDrož Jan6-6-75-92305
6.Kunc JaroslavLev Daniel-7-8-9  0306
7.Šlosar RomanGruber Martin-5-7-5  0307
8.Kunc PetrStehlík Jan ml.-10-9-6  0308
9.Kunc JaroslavDrož Jan-2-6-8  0309
10.Zíma RadekLev Daniel-8-5-2  03010
11.Kunc PetrGruber Martin-10-9-8  03011
12.Kunc JaroslavStehlík Jan ml.-67-38932111
13.Zíma RadekDrož JanWO    30211
14.Šlosar RomanLev Daniel8-7-12-10 13212
15.Kunc JaroslavGruber Martin9-56-6-823213
16.Zíma RadekStehlík Jan ml.WO    30313
17.Šlosar RomanDrož JanWO    30413
18.Kunc PetrLev Daniel968  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zíma Radek02Gruber Martin40
Šlosar Roman03Stehlík Jan ml.21
Kunc Petr13Drož Jan20
Kunc Jaroslav13Lev Daniel31
WO30WO03
Tz - 19°C Tk - 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:33484:423TJ Slavoj Obecnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rada Jonáš
Hlaváček Jan
 
 
Petráň Zdeněk
Srch Radek
 
 
-2-6-3  0301
2.Křikava Richard
Kračmer Matěj
 
 
Tůma Radek
Hála Pavel
 
 
-912-76-42302
3.Rada JonášSrch Radek-2-5-3  0303
4.Hlaváček JanPetráň Zdeněk-8-7-4  0304
5.Kračmer MatějHála Pavel-5-3-5  0305
6.Křikava RichardTůma Radek-76-4583215
7.Hlaváček JanSrch Radek-2-5-7  0316
8.Kračmer MatějPetráň Zdeněk-61175 3126
9.Křikava RichardHála PavelWO    3036
10.Rada JonášTůma Radek-9-6-5  0337
11.Kračmer MatějSrch Radek-9-9-9  0338
12.Křikava RichardPetráň ZdeněkWO    3048
13.Rada JonášHála Pavel-9-7-4  0349
14.Hlaváček JanTůma RadekWO    3059
15.Křikava RichardSrch Radek-7-9-6  03510
16.Rada JonášPetráň ZdeněkWO    30610
17.Hlaváček JanHála PavelWO    30710
18.Kračmer MatějTůma RadekWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rada Jonáš03Srch Radek40
Hlaváček Jan02Petráň Zdeněk11
Kračmer Matěj12Hála Pavel20
Křikava Richard11Tůma Radek11
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:41569:636SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Antonín
Tůma Martin
 
 
Haník Josef
Šimek Jakub
 
 
-9-4-4  0301
2.Drbohlav Marek
Stacho Libor
 
 
Soused Milan
Michal Radek
 
 
9109  3011
3.Pospíšil AntonínŠimek Jakub-9-8-4  0312
4.Drbohlav MarekHaník Josef-3-10-7  0313
5.Stacho LiborMichal Radek9-868 3123
6.Tůma MartinSoused Milan-96-95-42324
7.Drbohlav MarekŠimek Jakub-59-15-5 1325
8.Stacho LiborHaník Josef11-11-10-9 1326
9.Tůma MartinMichal Radek-610-9-7 1327
10.Pospíšil AntonínSoused Milan-161388 3137
11.Stacho LiborŠimek Jakub810-7-9-32338
12.Tůma MartinHaník Josef-5-9-6  0339
13.Pospíšil AntonínMichal Radek-10-6-10  03310
14.Drbohlav MarekSoused Milan-8-899-123311
15.Tůma MartinŠimek Jakub-8-79-7 13312
16.Pospíšil AntonínHaník JosefWO    03313
17.Drbohlav MarekMichal RadekWO    30413
18.Stacho LiborSoused MilanWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Antonín12Šimek Jakub40
Drbohlav Marek03Haník Josef30
Stacho Libor12Michal Radek21
Tůma Martin04Soused Milan21
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ BroumyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:41Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:21683:545ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Betuštiak Petr
Barta Ivan
 
 
Mašek Josef
Mašková Marie
 
 
5148  3010
2.Dohnal Jaroslav
Šturc Jiří
 
 
Konopásek Miroslav
Rosa Martin
 
 
869  3020
3.Barta IvanMašková Marie-9-910-4 1321
4.Šturc JiříRosa Martin-77-7-9 1322
5.Dohnal JaroslavKonopásek Miroslav-9-898-92323
6.Betuštiak PetrMašek Josef979  3033
7.Šturc JiříMašková Marie584  3043
8.Dohnal JaroslavRosa Martin-8-117-7 1344
9.Betuštiak PetrKonopásek Miroslav-7737 3154
10.Barta IvanMašek Josef698  3064
11.Dohnal JaroslavMašková Marie344  3074
12.Betuštiak PetrRosa Martin-7-934-52375
13.Barta IvanKonopásek Miroslav63-99 3185
14.Šturc JiříMašek Josef537  3095
15.Betuštiak PetrMašková Marie12-8-1061032105
16.Barta IvanRosa Martin-8-698732115
17.Šturc JiříKonopásek Miroslav37WO  30125
18.Dohnal JaroslavMašek Josef6109  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Barta Ivan31Mašková Marie13
Šturc Jiří31Rosa Martin31
Dohnal Jaroslav22Konopásek Miroslav13
Betuštiak Petr31Mašek Josef04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy