Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StarkočVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StarkočRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:41531:594TTC Žehuň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janeček Martin
Štefl Václav
 
 
Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
-9-7-5  0301
2.Palát Dominik
Kozák Pavel
 
 
Bečvářová Michaela
Šmíd Ondřej
 
 
-6-47-6 1302
3.Kozák PavelKvasnička Daniel ml.-8-5-2  0303
4.Palát DominikKvasnička Jan-98-54-92304
5.Štefl VáclavBečvářová Michaela-9-7-2  0305
6.Janeček MartinŠmíd Ondřej-96106 3115
7.Palát DominikKvasnička Daniel ml.7-3-8-11 1316
8.Štefl VáclavKvasnička Jan48-7-923226
9.Janeček MartinBečvářová Michaela106-68 3136
10.Kozák PavelŠmíd Ondřej-510-5-6 1337
11.Štefl VáclavKvasnička Daniel ml.-11-9-6  0338
12.Janeček MartinKvasnička Jan8-999 3148
13.Kozák PavelBečvářová Michaela-47-5-7 1349
14.Palát DominikŠmíd Ondřej-810-9-8 13410
15.Janeček MartinKvasnička Daniel ml.-5-7-2  03411
16.Kozák PavelKvasnička JanWO    03412
17.Palát DominikBečvářová MichaelaWO    30512
18.Štefl VáclavŠmíd OndřejWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kozák Pavel03Kvasnička Daniel ml.40
Palát Dominik03Kvasnička Jan12
Štefl Václav12Bečvářová Michaela21
Janeček Martin31Šmíd Ondřej21
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PřezleticeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:36698:663TJ Sokol Čáslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vilhelm Oldřich
Weishaupt Robert
 
 
Cyrus Miroslav
Cikán Michal
 
 
-67-7-8 1301
2.Slunéčko Radek
Dvořák Jan
 
 
Mucha Ondřej
Beran Tomáš
 
 
-7-769-102302
3.Dvořák JanBeran Tomáš77-13-7-92303
4.Weishaupt RobertMucha Ondřej-76-9-8 1304
5.Slunéčko RadekCyrus Miroslav-8898 3114
6.Vilhelm OldřichCikán Michal12-9710 3124
7.Weishaupt RobertBeran Tomáš67-5-6-92325
8.Slunéčko RadekMucha Ondřej-7-93-8 1326
9.Vilhelm OldřichCyrus Miroslav1036  3036
10.Dvořák JanCikán Michal-66-8-10 1337
11.Slunéčko RadekBeran Tomáš4-8-68103247
12.Vilhelm OldřichMucha Ondřej4-633 3157
13.Dvořák JanCyrus Miroslav976  3067
14.Weishaupt RobertCikán Michal-8-4-7  0368
15.Vilhelm OldřichBeran Tomáš-6-31-9 1369
16.Dvořák JanMucha Ondřej1286  3079
17.Weishaupt RobertCyrus Miroslav66-10-10-1223710
18.Slunéčko RadekCikán Michal-91088 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Jan22Beran Tomáš31
Weishaupt Robert04Mucha Ondřej22
Slunéčko Radek31Cyrus Miroslav13
Vilhelm Oldřich31Cikán Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16, Sokolovna TJ Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:24686:512TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Mlejnek Jiří
 
 
Štus Radek
Vala Martin
 
 
711-92 3110
2.Iglo Leypold Matěj
Bodlák Jan
 
 
Švarc Ondřej
Dusil Filip
 
 
679  3020
3.Iglo Leypold MatějŠtus Radek1067  3030
4.Mlejnek JiříVala Martin-7-7-6  0331
5.Bodlák JanŠvarc Ondřej3-10-93-142332
6.Dvořák PetrDusil Filip3-893 3142
7.Mlejnek JiříŠtus Radek9-89-7-82343
8.Bodlák JanVala Martin-6-6-5  0344
9.Dvořák PetrŠvarc Ondřej-1265-8103254
10.Iglo Leypold MatějDusil Filip-105-6563264
11.Bodlák JanŠtus Radek-675-8-42365
12.Dvořák PetrVala Martin1073  3075
13.Iglo Leypold MatějŠvarc Ondřej-7944 3185
14.Mlejnek JiříDusil Filip611-8-553295
15.Dvořák PetrŠtus Radek998  30105
16.Iglo Leypold MatějVala MartinWO    30115
17.Mlejnek JiříŠvarc OndřejWO    30125
18.Bodlák JanDusil FilipWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Iglo Leypold Matěj30Štus Radek22
Mlejnek Jiří12Vala Martin21
Bodlák Jan03Švarc Ondřej12
Dvořák Petr40Dusil Filip03
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:33547:517TJ Sokol Velký Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
Vendl Jakub
Ulrich Radek
 
 
-88-10-5 1301
2.Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
Mošna Petr
Lhoták Lubor
 
 
759  3011
3.Pokorný PetrVendl Jakub88-44 3121
4.Vacek MiroslavUlrich Radek-5-4-15  0322
5.Čihák MilanMošna Petr-10-47-9 1323
6.Burda RomanLhoták Lubor-8-8-5  0324
7.Vacek MiroslavVendl Jakub-5-6-6  0325
8.Čihák MilanUlrich Radek9811  3035
9.Burda RomanMošna Petr6-8-5973245
10.Pokorný PetrLhoták Lubor895  3055
11.Čihák MilanVendl Jakub-7-3-13  0356
12.Burda RomanUlrich Radek-8-5-6  0357
13.Pokorný PetrMošna Petr-11-966-92358
14.Vacek MiroslavLhoták Lubor-6-8-6  0359
15.Burda RomanVendl Jakub-6-8-7  03510
16.Pokorný PetrUlrich RadekWO    30610
17.Vacek MiroslavMošna PetrWO    30710
18.Čihák MilanLhoták LuborWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Petr21Vendl Jakub31
Vacek Miroslav03Ulrich Radek21
Čihák Milan12Mošna Petr21
Burda Roman13Lhoták Lubor21
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:22631:551TJ Lokomotiva Nymburk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piroutek Květoslav
Šimek Jiří
 
 
Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
8-9124 3110
2.Třešňák Josef
Hájek Zdeněk
 
 
Plíhal Martin
Pígl Tomáš
 
 
6812  3020
3.Šimek JiříStárek Karel st.-46-59103230
4.Hájek ZdeněkPlíhal Martin887  3040
5.Třešňák JosefStárek Karel ml.75-84 3150
6.Piroutek KvětoslavPígl Tomáš846  3060
7.Hájek ZdeněkStárek Karel st.-3-5-10  0361
8.Třešňák JosefPlíhal Martin8-497 3171
9.Piroutek KvětoslavStárek Karel ml.799  3081
10.Šimek JiříPígl Tomáš9-7-118-92382
11.Třešňák JosefStárek Karel st.-7-611-6 1383
12.Piroutek KvětoslavPlíhal Martin3610  3093
13.Šimek JiříStárek Karel ml.95-106 31103
14.Hájek ZdeněkPígl Tomáš5710  30113
15.Piroutek KvětoslavStárek Karel st.WO    30123
16.Šimek JiříPlíhal MartinWO    03124
17.Hájek ZdeněkStárek Karel ml.5-11-103-523125
18.Třešňák JosefPígl Tomáš87-69 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimek Jiří21Stárek Karel st.21
Hájek Zdeněk22Plíhal Martin03
Třešňák Josef31Stárek Karel ml.13
Piroutek Květoslav30Pígl Tomáš13
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:54Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38598:631TJ Sadská C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrazdíra Jiří
Nádvorník Štěpán
 
 
Kurel David
Vydra Milan
 
 
-12-96-1 1301
2.Váňa Miroslav
Zrcek Miroslav
 
 
Sláčal Pavel
Žežule Ondřej
 
 
6-31110 3111
3.Hrazdíra JiříKurel David1159  3021
4.Nádvorník ŠtěpánSláčal Pavel-2-7-3  0322
5.Zrcek MiroslavVydra Milan-7-12-5  0323
6.Váňa MiroslavŽežule Ondřej-6-8-6  0324
7.Žydyk RomanKurel David-8-91210-52325
8.Zrcek MiroslavSláčal Pavel46-8-843235
9.Váňa MiroslavVydra Milan-9-99-6 1336
10.Hrazdíra JiříŽežule Ondřej76-1010 3146
11.Zrcek MiroslavKurel David-12-5-7  0347
12.Váňa MiroslavSláčal Pavel4-91111 3157
13.Hrazdíra JiříVydra Milan-1110-10-3 1358
14.Žydyk RomanŽežule Ondřej597  3068
15.Váňa MiroslavKurel David-10-58-6 1369
16.Hrazdíra JiříSláčal Pavel-7-6-7  03610
17.Žydyk RomanVydra Milan-78-8-9 13611
18.Zrcek MiroslavŽežule OndřejWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrazdíra Jiří22Kurel David31
Nádvorník Štěpán01Sláčal Pavel22
Zrcek Miroslav12Vydra Milan40
Váňa Miroslav13Žežule Ondřej12
Žydyk Roman12   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy