Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bižuterie Jablonec n.N.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, Jablonec n.N. Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31694:664Bižuterie Jablonec n.N.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rose Radek
Bradáč Petr
 
 
Malík Karel
Brůna Petr
 
 
65-1211 3110
2.Minář Jiří
Louda Jiří
 
 
Malík Lukáš
Balous Milan
 
 
9-18-38-92311
3.Bradáč PetrBrůna Petr1557  3021
4.Louda JiříMalík Lukáš-8-9-9  0322
5.Minář JiříMalík Karel875  3032
6.Rose RadekBalous Milan6-811-9103242
7.Louda JiříBrůna Petr-10-558-82343
8.Minář JiříMalík Lukáš9-7-11-10 1344
9.Rose RadekMalík Karel9-9-5-9 1345
10.Bradáč PetrBalous Milan10-8118 3155
11.Minář JiříBrůna Petr1034  3065
12.Rose RadekMalík Lukáš10-2269 3175
13.Bradáč PetrMalík Karel9-768 3185
14.Louda JiříBalous Milan-6-9-8  0386
15.Rose RadekBrůna Petr4-98-7-32387
16.Bradáč PetrMalík Lukáš4810  3097
17.Louda JiříMalík Karel-5-4-4  0398
18.Minář JiříBalous Milan-8967 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bradáč Petr40Brůna Petr22
Louda Jiří04Malík Lukáš22
Minář Jiří31Malík Karel22
Rose Radek22Balous Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra HoliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bezová 359/8, Liberec 13 Nové PavloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38670:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Perný Michal
Smejkal Tomáš
 
 
Táborský Jiří
Koubek Vojtěch
 
 
-758-683210
2.Regner Michal
Obešlo Josef st.
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
-4-11-4  0311
3.Perný MichalJelínek Michal-7888 3121
4.Regner MichalKoubek René10-6-81193231
5.Obešlo Josef st.Táborský Jiří-93-9-2 1332
6.Smejkal TomášKoubek Vojtěch7-8-13783242
7.Regner MichalJelínek Michal-7-6-9  0343
8.Obešlo Josef st.Koubek René785  3053
9.Smejkal TomášTáborský Jiří79-9-1073263
10.Perný MichalKoubek Vojtěch-71275 3173
11.Obešlo Josef st.Jelínek Michal-6-789-82374
12.Smejkal TomášKoubek René-106-9-6 1375
13.Perný MichalTáborský Jiří-3-6-9  0376
14.Regner MichalKoubek Vojtěch8106  3086
15.Smejkal TomášJelínek Michal68-9-9-32387
16.Perný MichalKoubek René-8-109-9 1388
17.Regner MichalTáborský Jiří-1-911-2 1389
18.Obešlo Josef st.Koubek Vojtěch6-1083 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Perný Michal22Jelínek Michal31
Regner Michal22Koubek René22
Obešlo Josef st.22Táborský Jiří31
Smejkal Tomáš22Koubek Vojtěch04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hr.Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, Hr.KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12452:348Sokol Hr.Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pozník David
Brát Karel ml.
 
 
Kohout Pavel
Rejha Jan
 
 
1010-7-1193210
2.Zeman Daniel
Buben Vlastimil
 
 
Roček Milan ml.
Tisoňů Nikola
 
 
779  3020
3.Pozník DavidKohout Pavel573  3030
4.Brát Karel ml.Roček Milan ml.66-56 3140
5.Zeman DanielRejha Jan1077  3050
6.Buben VlastimilTisoňů Nikola589  3060
7.Brát Karel ml.Kohout Pavel5-8-6933270
8.Zeman DanielRoček Milan ml.4-73-8-92371
9.Buben VlastimilRejha Jan8711  3081
10.Pozník DavidTisoňů Nikola345  3091
11.Zeman DanielKohout Pavel-8-7-9  0392
12.Buben VlastimilRoček Milan ml.97-104 31102
13.Pozník DavidRejha Jan         
14.Brát Karel ml.Tisoňů Nikola         
15.Buben VlastimilKohout Pavel         
16.Pozník DavidRoček Milan ml.         
17.Brát Karel ml.Rejha Jan         
18.Zeman DanielTisoňů Nikola         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pozník David20Kohout Pavel12
Brát Karel ml.20Roček Milan ml.12
Zeman Daniel12Rejha Jan02
Buben Vlastimil30Tisoňů Nikola02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ D.Králové n.L./J.JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala při ZŠ, ul.Sv.Čecha, ChoceňRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:24562:517US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimonek Petr
Zajíček Miroslav
 
 
Rýgl Vojtěch
Hrycík Radim
 
 
566  3010
2.Bezdíček Martin
Bělohlávek Dominik
 
 
Foff Miroslav st.
Slavík Libor
 
 
-78-4-7 1311
3.Šimonek PetrRýgl Vojtěch-58713 3121
4.Merta JakubFoff Miroslav st.68-74 3131
5.Bezdíček MartinHrycík Radim7-3113 3141
6.Bělohlávek DominikSlavík Libor968  3051
7.Merta JakubRýgl Vojtěch97-67 3161
8.Bezdíček MartinFoff Miroslav st.-97-44-122362
9.Bělohlávek DominikHrycík Radim1238  3072
10.Šimonek PetrSlavík Libor-9-87-7 1373
11.Bezdíček MartinRýgl Vojtěch-9-5-7  0374
12.Bělohlávek DominikFoff Miroslav st.1078  3084
13.Šimonek PetrHrycík Radim-875-1073294
14.Zajíček MiroslavSlavík Libor-9-78-9 1395
15.Bělohlávek DominikRýgl Vojtěch-9-3-3  0396
16.Šimonek PetrFoff Miroslav st.468  30106
17.Zajíček MiroslavHrycík Radim         
18.Bezdíček MartinSlavík Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimonek Petr31Rýgl Vojtěch22
Merta Jakub20Foff Miroslav st.13
Bezdíček Martin12Hrycík Radim03
Bělohlávek Dominik31Slavík Libor21
Zajíček Miroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 503, Chrudim I (zelenobílá hala)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:33353:448Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michalec Roman
Stehlík Milan
 
 
Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
-8-7-9  0301
2.Šindelář Pavel
Rohlík Jan ml.
 
 
Bukovský Radek
Stránský Michal
 
 
-79-8-2 1302
3.Rohlík Jan ml.Bukovský Radek-8-8-11  0303
4.Šindelář PavelBlažek Jan8-1189 3113
5.Stehlík MilanKošák Vojtěch-3-10-8  0314
6.Michalec RomanStránský Michal-72-7843224
7.Šindelář PavelBukovský Radek-5-99-4 1325
8.Stehlík MilanBlažek Jan-59-6-5 1326
9.Michalec RomanKošák Vojtěch-8-6-6  0327
10.Rohlík Jan ml.Stránský Michal85-8-8-92328
11.Stehlík MilanBukovský Radek-7-4-7  0329
12.Michalec RomanBlažek Jan-3-8-10  03210
13.Rohlík Jan ml.Košák Vojtěch         
14.Šindelář PavelStránský Michal         
15.Michalec RomanBukovský Radek         
16.Rohlík Jan ml.Blažek Jan         
17.Šindelář PavelKošák Vojtěch         
18.Stehlík MilanStránský Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rohlík Jan ml.02Bukovský Radek30
Šindelář Pavel11Blažek Jan21
Stehlík Milan03Košák Vojtěch20
Michalec Roman12Stránský Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hererova 191, Kolín (u kina)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:38696:705AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilner Jaroslav
Hořejší Radim
 
 
Postelt Tomáš
Nešněra Jiří
 
 
106-67 3110
2.Dolejší Stanislav
Jindra Josef
 
 
Trajhan Miroslav
Serbus Tomáš
 
 
10-79-4-122311
3.Pilner JaroslavPostelt Tomáš-107-6-13 1312
4.Dolejší StanislavNešněra Jiří-8-186-9 1313
5.Jindra JosefTrajhan Miroslav-9-1097103223
6.Hořejší RadimŠťastný Vladislav797  3033
7.Dolejší StanislavPostelt Tomáš-59-9-7 1334
8.Jindra JosefNešněra Jiří3-10-9-1 1335
9.Hořejší RadimTrajhan Miroslav-7586 3145
10.Pilner JaroslavŠťastný Vladislav-101067 3155
11.Jindra JosefPostelt TomášWO    0356
12.Hořejší RadimNešněra Jiří11-1252 3166
13.Pilner JaroslavTrajhan Miroslav66-75 3176
14.Dolejší StanislavŠťastný Vladislav-4-596-62377
15.Hořejší RadimPostelt Tomáš67-104 3187
16.Pilner JaroslavNešněra Jiří-6-327-82388
17.Dolejší StanislavTrajhan Miroslav10-6-9-9 1389
18.Jindra JosefŠťastný Vladislav9-9-109-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilner Jaroslav22Postelt Tomáš21
Dolejší Stanislav04Nešněra Jiří31
Jindra Josef12Trajhan Miroslav13
Hořejší Radim40Šťastný Vladislav22
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline