Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol TurnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnázia, Smetanovo nábřeží 1310, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 15:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:16330:329STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ovčaříková Eva
Elicerová Pavlína
 
 
Protivová Jana
Pušová Ivana
 
 
889  3010
2.Zýmová PavlaProtivová Jana-10-54643220
3.Štricová NiamhPušová Ivana-3-5-7  0321
4.Elicerová PavlínaMatoušková Stanislava-9899 3131
5.Štricová NiamhProtivová Jana9-6-10-5 1332
6.Zýmová PavlaMatoušková Stanislava883  3042
7.Elicerová PavlínaPušová Ivana9-7-10-7 1343
8.Štricová NiamhMatoušková Stanislava-8-5-7  0344
9.Elicerová PavlínaProtivová Jana8810  3054
10.Zýmová PavlaPušová Ivana77-58 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zýmová Pavla30Protivová Jana12
Štricová Niamh03Pušová Ivana21
Elicerová Pavlína21Matoušková Stanislava12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:FK KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, Kolín, u kinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 15:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:20326:350nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvářová Michaela
Růžičková Klára
 
 
Kučerová Veronika
Šilhanová Martina
 
 
-5-5-8  0301
2.Bečvářová MichaelaŠilhanová Martina-117-9-7 1302
3.Vokounová AdélaTláskalová Klára9128  3012
4.Růžičková KláraKučerová Veronika-5-5-3  0313
5.Vokounová AdélaŠilhanová Martina-11-38-9 1314
6.Bečvářová MichaelaKučerová Veronika-3-4-9  0315
7.Růžičková KláraTláskalová Klára446  3025
8.Vokounová AdélaKučerová Veronika-6-751083235
9.Růžičková KláraŠilhanová Martina-1110510 3145
10.Bečvářová MichaelaTláskalová Klára5-56-773255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bečvářová Michaela12Šilhanová Martina21
Vokounová Adéla21Tláskalová Klára03
Růžičková Klára21Kučerová Veronika21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ, Severní 968, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:18340:349SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beranová Sára
Míková Karolína
 
 
Hlávková Hana
Ulrychová Hana
 
 
10810  3010
2.Míková KarolínaUlrychová Hana83-10-9103220
3.Bošinová VeronikaHlávková Hana-10-4-5  0321
4.Beranová SáraDoucková Aneta-9976 3131
5.Bošinová VeronikaUlrychová Hana9-169 3141
6.Míková KarolínaDoucková Aneta-94-66-72342
7.Beranová SáraHlávková Hana710-8-583252
8.Bošinová VeronikaDoucková Aneta-6-5-3  0353
9.Beranová SáraPleskotová Kateřina964  3063
10.Míková KarolínaHlávková Hana-6-9-4  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Míková Karolína12Ulrychová Hana02
Bošinová Veronika12Hlávková Hana21
Beranová Sára30Doucková Aneta21
   Pleskotová Kateřina01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ, Severní 967, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:516:19304:299nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějovská Anna
Lajdová Anežka
 
 
Rozínková Kateřina
Rozínková Monika
 
 
-6-5-11  0301
2.Lajdová AnežkaRozínková Monika-72-7583211
3.Zelingrová KamilaHejzlarová Lucie734  3021
4.Polívková BarboraRozínková Kateřina-4-75-8 1322
5.Zelingrová KamilaRozínková Monika-7-710463232
6.Lajdová AnežkaRozínková Kateřina-10-7-8  0333
7.Polívková BarboraHejzlarová Lucie853  3043
8.Zelingrová KamilaRozínková Kateřina-4-6-10  0344
9.Matějovská AnnaRozínková Monika-2-9-2  0345
10.Lajdová AnežkaHejzlarová Lucie547  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lajdová Anežka21Rozínková Monika12
Zelingrová Kamila21Hejzlarová Lucie03
Polívková Barbora11Rozínková Kateřina30
Matějovská Anna01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústínad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:23371:396nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíčková Lenka
Částková Eliška
 
 
Polanská Jana
Schneiderová Jana
 
 
-58-7-8 1301
2.Šedová EliškaSchneiderová Jana-12-3-8  0302
3.Částková EliškaSchneiderová Pavla410-77 3112
4.Bezdíčková LenkaPolanská Jana-9-85763222
5.Částková EliškaSchneiderová Jana48-7-7-112323
6.Šedová EliškaPolanská Jana-2-3-4  0324
7.Bezdíčková LenkaSchneiderová Pavla7-998 3134
8.Částková EliškaPolanská Jana-6-118563244
9.Bezdíčková LenkaSchneiderová Jana-116-4983254
10.Motlová MonikaSchneiderová Pavla-59-8-6 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šedová Eliška02Schneiderová Jana21
Částková Eliška21Schneiderová Pavla12
Bezdíčková Lenka30Polanská Jana12
Motlová Monika01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Technoline KST JirkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp. 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:18322:331nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Macurová Andrea
 
 
Leitnerová Eva st.
Koutská Marie
 
 
378  3010
2.Zemanová MichaelaKoutská Marie-798-563220
3.Macurová AndreaDemjanová Eliška6106  3030
4.Sazimová TerezieLeitnerová Eva st.-5-1-13  0331
5.Macurová AndreaKoutská Marie936  3041
6.Zemanová MichaelaLeitnerová Eva st.-7-15-9  0342
7.Sazimová TerezieDemjanová Eliška-79-6-6 1343
8.Macurová AndreaLeitnerová Eva st.8-886 3153
9.Sazimová TerezieKoutská Marie-10-6-4  0354
10.Zemanová MichaelaDemjanová Eliška9-9-10-6 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemanová Michaela12Koutská Marie12
Macurová Andrea30Demjanová Eliška21
Sazimová Terezie03Leitnerová Eva st.21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS