Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkVrchní
rozhodčí:
Hojgr Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:Malý Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:Šubčík Jiří
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:47Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:22589:500TTC Pramet Šumperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wiesner Petr
Rabenseifner Milan
 
 
Skácelík František
Gembala Jan
 
 
956  3010
2.Müller Jiří
Žvátora Miroslav
 
 
Heuman Ivan
Doležal Miroslav
 
 
-9-859-122311
3.Müller JiříSkácelík František5-997 3121
4.Rabenseifner MilanHeuman Ivan-11-7-9  0322
5.Žvátora MiroslavGembala Jan-109-11893232
6.Wiesner PetrDoležal Miroslav-106310 3142
7.Rabenseifner MilanSkácelík František613  3052
8.Žvátora MiroslavHeuman Ivan87-117 3162
9.Wiesner PetrGembala Jan-9-891-52363
10.Müller JiříDoležal Miroslav-81-36-62364
11.Žvátora MiroslavSkácelík František8811  3074
12.Wiesner PetrHeuman Ivan6-4-99113284
13.Müller JiříGembala Jan-5-861333294
14.Rabenseifner MilanDoležal Miroslav127-94 31104
15.Wiesner PetrSkácelík František         
16.Müller JiříHeuman Ivan         
17.Rabenseifner MilanGembala Jan         
18.Žvátora MiroslavDoležal Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Müller Jiří21Skácelík František03
Rabenseifner Milan21Heuman Ivan12
Žvátora Miroslav30Gembala Jan12
Wiesner Petr21Doležal Miroslav12
bez



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:Absolon Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, velký sál v přízemí budovyRozhodčí:Šťastný Daniel
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Mikulecký Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16516:391SK US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Martin
Mikulecký Jan
 
 
Martynek Krzysztof
Cieslar Radek
 
 
-6-11910-72301
2.Bělohlávek Dominik
Šimonek Petr
 
 

 
 
WO    3011
3.Stránský MatějMartynek Krzysztof-51111-783221
4.Bezdíček MartinPilch Jakub-79-7-8 1322
5.Bělohlávek DominikCieslar Radek4125  3032
6.Šimonek PetrWO    3042
7.Bezdíček MartinMartynek Krzysztof-8-1071183252
8.Bělohlávek DominikPilch Jakub7-366 3162
9.Šimonek PetrCieslar Radek10911  3072
10.Stránský MatějWO    3082
11.Bělohlávek DominikMartynek Krzysztof-9-865-62383
12.Šimonek PetrPilch Jakub-115510 3193
13.Stránský MatějCieslar Radek-4889 31103
14.Bezdíček Martin         
15.Šimonek PetrMartynek Krzysztof         
16.Stránský MatějPilch Jakub         
17.Bezdíček MartinCieslar Radek         
18.Bělohlávek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stránský Matěj20Martynek Krzysztof12
Bezdíček Martin11Pilch Jakub12
Bělohlávek Dominik21Cieslar Radek03
Šimonek Petr20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
Míček Petr
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Olomouc NeředínRozhodčí:Matula Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:Baroš Petr
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:27582:526TJ Rožnov pod Radhoštěm

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Jiří
Pustějovský Stanislav
 
 
Dočkal Tomáš
Chalupa Jakub
 
 
-9-8-7  0301
2.Ondryáš Daniel
Hrabica Marián
 
 
Dohnálek Ondřej
Kovačik Jakub
 
 
586  3011
3.Pustějovský StanislavChalupa Jakub-9-5-6  0312
4.Konečný JiříDohnálek Ondřej275  3022
5.Hrabica MariánDočkal Tomáš4812  3032
6.Ondryáš DanielKovačik Jakub-7-7-11  0333
7.Konečný JiříChalupa Jakub-87-77103243
8.Hrabica MariánDohnálek Ondřej11-1065 3153
9.Ondryáš DanielDočkal Tomáš39-107 3163
10.Pustějovský StanislavKovačik Jakub-711-8-5 1364
11.Hrabica MariánChalupa Jakub-8-7-9  0365
12.Ondryáš DanielDohnálek Ondřej710-88 3175
13.Pustějovský StanislavDočkal Tomáš8-9-13-7 1376
14.Konečný JiříKovačik Jakub-75-3-6 1377
15.Ondryáš DanielChalupa Jakub855  3087
16.Pustějovský StanislavDohnálek Ondřej668  3097
17.Konečný JiříDočkal Tomáš46-92 31107
18.Hrabica MariánKovačik Jakub-8-12   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pustějovský Stanislav13Chalupa Jakub22
Konečný Jiří31Dohnálek Ondřej04
Hrabica Marián21Dočkal Tomáš13
Ondryáš Daniel31Kovačik Jakub30
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Rajnoch Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ČechoviceRozhodčí:Merenda Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí:Michálek Pavel
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17494:407ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záškodný Marek
Jiříček Dalibor
 
 
Šťastný Zdeněk
Jančík Jiří
 
 
8-76-833210
2.Masnica Michal
Polášek Radovan
 
 
Stužka Oldřich ml.
Lošťák Martin
 
 
1239  3020
3.Polášek RadovanJančík Jiří827  3030
4.Masnica MichalŠťastný Zdeněk623  3040
5.Zich Michal nejml.Stužka Oldřich ml.-11-8-5  0341
6.Řežáb JiříLošťák Martin9912  3051
7.Masnica MichalJančík Jiří867  3061
8.Zich Michal nejml.Šťastný Zdeněk-7-89-5 1362
9.Záškodný MarekStužka Oldřich ml.68-103 3172
10.Polášek RadovanLošťák Martin375  3082
11.Zich Michal nejml.Jančík Jiří8-7-11-8 1383
12.Záškodný MarekŠťastný Zdeněk-9-10-4  0384
13.Polášek RadovanStužka Oldřich ml.13-8-6983294
14.Masnica MichalLošťák Martin276  30104
15.Záškodný MarekJančík Jiří-108   11  
16.Polášek RadovanŠťastný Zdeněk         
17.Masnica MichalStužka Oldřich ml.         
18.Zich Michal nejml.Lošťák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Radovan30Jančík Jiří12
Masnica Michal30Šťastný Zdeněk21
Zich Michal nejml.03Stužka Oldřich ml.12
Řežáb Jiří10Lošťák Martin03
Záškodný Marek11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ FryštákRozhodčí:Gregor Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí:Stania Jindřich
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36654:678nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wallik Lukáš
Vitásek Adam
 
 
Hrdlička Michal
Hrdlička Martin
 
 
107-29 3110
2.Onderka František
Onderka Radek
 
 
Červík Jaroslav
Dorňák Zdeněk
 
 
-6-5-9  0311
3.Vitásek AdamČervík Jaroslav9-5-4-12 1312
4.Onderka RadekDorňák Zdeněk-6-8-4  0313
5.Onderka FrantišekHrdlička Martin6-79-993223
6.Wallik LukášHrdlička Michal62-77 3133
7.Onderka RadekČervík Jaroslav11-8-5-10 1334
8.Onderka FrantišekDorňák Zdeněk854  3044
9.Wallik LukášHrdlička Martin157-611 3154
10.Vitásek AdamHrdlička Michal-11-4-11  0355
11.Onderka FrantišekČervík Jaroslav10-6-47-82356
12.Wallik LukášDorňák Zdeněk-6-59883266
13.Vitásek AdamHrdlička Martin-1210-1011-172367
14.Onderka RadekHrdlička Michal98-10-1063277
15.Wallik LukášČervík Jaroslav-7-7-4  0378
16.Vitásek AdamDorňák Zdeněk-11-11-9  0379
17.Onderka RadekHrdlička Martin965  3089
18.Onderka FrantišekHrdlička Michal546  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vitásek Adam04Červík Jaroslav40
Onderka Radek22Dorňák Zdeněk22
Onderka František31Hrdlička Martin13
Wallik Lukáš31Hrdlička Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Jašek
HOSTUJÍCÍ:KST VsetínRozhodčí:Skulina
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Ostrava, Herna TJ Ostrava KSTRozhodčí:Vicherková
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:32299:430KST Vsetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtek Lukáš
Jurdzin Tomáš
 
 
Slováček Libor
Vlk Radek
 
 
-4-107-6 1301
2.Solanský Pavel
Vilč Martin
 
 
Sagáčik Štefan
Došek Jaroslav
 
 
-67-89113211
3.Jurdzin TomášSagáčik Štefan-4-6-11  0312
4.Vojtek LukášDošek Jaroslav-7-877-62313
5.Solanský PavelVlk Radek-5-711-8 1314
6.Vilč MartinSlováček Libor-3-8-9  0315
7.Vojtek LukášSagáčik Štefan-9WO   0316
8.Solanský PavelDošek Jaroslav-8-76-3 1317
9.Vilč MartinVlk Radek-107-7-7 1318
10.Jurdzin TomášSlováček Libor-9-9-11  0319
11.Solanský PavelSagáčik ŠtefanWO    03110
12.Vilč MartinDošek Jaroslav-710   11  
13.Jurdzin TomášVlk Radek         
14.Vojtek LukášSlováček Libor         
15.Vilč MartinSagáčik Štefan         
16.Jurdzin TomášDošek Jaroslav         
17.Vojtek LukášVlk Radek         
18.Solanský PavelSlováček Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jurdzin Tomáš02Sagáčik Štefan20
Vojtek Lukáš02Došek Jaroslav20
Solanský Pavel02Vlk Radek20
Vilč Martin02Slováček Libor20
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS