Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Zlín "B"Vrchní
rozhodčí:
Šaur David
HOSTUJÍCÍ:SKST Slušovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna ZlínRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:26674:574Orel Zlín "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šaur David
Vítek Pavel
 
 
Březík Bohumil
Lysoněk Petr
 
 
75-93 3110
2.Kristýnek Boris ml.
Novák Josef
 
 
Chovanec Michal
Lysoněk Marek
 
 
-10-4-4  0311
3.Vítek PavelLysoněk Petr6124  3021
4.Kristýnek Boris ml.Lysoněk Marek-1167-663231
5.Novák JosefChovanec Michal-10-9-9  0332
6.Šaur DavidBřezík Bohumil-68-9863242
7.Kristýnek Boris ml.Lysoněk Petr4-6-11-10 1343
8.Novák JosefLysoněk Marek8-999 3153
9.Šaur DavidChovanec Michal1211-9-6-22354
10.Vítek PavelBřezík Bohumil334  3064
11.Novák JosefLysoněk Petr-6-9-7  0365
12.Šaur DavidLysoněk Marek47-811 3175
13.Vítek PavelChovanec Michal37-86 3185
14.Kristýnek Boris ml.Březík Bohumil107-88 3195
15.Šaur DavidLysoněk Petr536  30105
16.Vítek PavelLysoněk Marek587  30115
17.Kristýnek Boris ml.Chovanec Michal-8996 31125
18.Novák JosefBřezík Bohumil8-774 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vítek Pavel40Lysoněk Petr22
Kristýnek Boris ml.31Lysoněk Marek04
Novák Josef22Chovanec Michal22
Šaur David31Březík Bohumil04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "B"Vrchní
rozhodčí:
Gazdoš Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:FS Napajedla "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ SOKOL MYSLOČOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 13:30 Začátek
utkání
342:0Konec
utkání
390:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:20674:537TJ Sokol Mysločovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyoral Pavel
Gazdoš Zdeněk
 
 
Tesař Tomáš
Čevela Slavomír
 
 
656  3010
2.Podola Milan
Adamec Michal
 
 
Ratiborský Pavel
Tomek Miroslav
 
 
-89-75-62311
3.Vyoral PavelČevela Slavomír-6466 3121
4.Adamec MichalTesař Tomáš467  3031
5.Gazdoš ZdeněkTomek Miroslav478  3041
6.Podola MilanRatiborský Pavel888  3051
7.Adamec MichalČevela Slavomír-9-58-10 1352
8.Gazdoš ZdeněkTesař Tomáš556  3062
9.Podola MilanTomek Miroslav7-75-973272
10.Vyoral PavelRatiborský Pavel-8-8-10  0373
11.Gazdoš ZdeněkČevela Slavomír364  3083
12.Podola MilanTesař Tomáš989  3093
13.Vyoral PavelTomek Miroslav9-4514 31103
14.Adamec MichalRatiborský Pavel10-8611 31113
15.Podola MilanČevela Slavomír5-10-8-8 13114
16.Vyoral PavelTesař Tomáš-8568 31124
17.Adamec MichalTomek Miroslav54-127 31134
18.Gazdoš ZdeněkRatiborský Pavel-78118 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyoral Pavel31Čevela Slavomír22
Adamec Michal31Tesař Tomáš04
Gazdoš Zdeněk40Tomek Miroslav04
Podola Milan31Ratiborský Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "C"Vrchní
rozhodčí:
Kubáč Petr
HOSTUJÍCÍ:Orel Zlín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sokol Kostelec - u hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:21672:548TJ Sokol Kostelec "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říha Petr
Kubáč Petr
 
 
Svoboda Miroslav
Novotný Oldřich
 
 
4-8-61193210
2.Karal Oldřich
Matulík Jaromír
 
 
Vaněk Jan
Svoboda Vlastimil ml.
 
 
-2-9-6  0311
3.Matulík JaromírSvoboda Vlastimil ml.-81-4-5 1312
4.Říha PetrVaněk Jan5-643 3122
5.Kubáč PetrNovotný Oldřich-108-12-9 1323
6.Karal OldřichSvoboda Miroslav457  3033
7.Říha PetrSvoboda Vlastimil ml.624  3043
8.Kubáč PetrVaněk Jan866  3053
9.Karal OldřichNovotný Oldřich739  3063
10.Matulík JaromírSvoboda Miroslav6124  3073
11.Kubáč PetrSvoboda Vlastimil ml.6-7-4-6 1374
12.Karal OldřichVaněk Jan-9813-1243284
13.Matulík JaromírNovotný Oldřich8-1778 3194
14.Říha PetrSvoboda Miroslav695  30104
15.Karal OldřichSvoboda Vlastimil ml.696  30114
16.Matulík JaromírVaněk Jan-10-779732124
17.Říha PetrNovotný Oldřich9-1077 31134
18.Kubáč PetrSvoboda Miroslav1078  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matulík Jaromír31Svoboda Vlastimil ml.22
Říha Petr40Vaněk Jan04
Kubáč Petr22Novotný Oldřich13
Karal Oldřich40Svoboda Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Louky "A"Vrchní
rozhodčí:
Zubík Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Štítná "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna PrštnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holík Tomáš
Pastyřík Miroslav
 
 
Šuráň Petr
Petrů František
 
 
     3010
2.Pastyřík Petr
Zubík Libor
 
 
Fojtík Petr
Trčka Petr
 
 
     1311
3.Holík TomášFojtík Petr     3121
4.Pastyřík MiroslavTrčka Petr     1322
5.Pastyřík PetrŠuráň Petr     2323
6.Zubík LiborPetrů František     3233
7.Pastyřík MiroslavFojtík Petr     0334
8.Pastyřík PetrTrčka Petr     3144
9.Zubík LiborŠuráň Petr     3154
10.Holík TomášPetrů František     3064
11.Pastyřík PetrFojtík Petr     2365
12.Zubík LiborTrčka Petr     2366
13.Holík Tomᚊuráň Petr     2367
14.Pastyřík MiroslavPetrů František     3277
15.Zubík LiborFojtík Petr     1378
16.Holík TomášTrčka Petr     3088
17.Pastyřík MiroslavŠuráň Petr     1389
18.Pastyřík PetrPetrů František     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holík Tomáš31Fojtík Petr31
Pastyřík Miroslav13Trčka Petr22
Pastyřík Petr22Šuráň Petr31
Zubík Libor22Petrů František04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Rokytnice "A"Vrchní
rozhodčí:
Bureš Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Hospůdky za lávkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:43640:703TJ Jiskra Otrokovice "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malatinský Petr
Martinovský Radek
 
 
Silný Jakub
Jílek Petr
 
 
-8-88-10 1301
2.Křek Pavel
Žálek René
 
 
Hlobil Stanislav
Zikmund Jiří
 
 
-3-788103211
3.Křek PavelZikmund Jiří8-7-7-10 1312
4.Martinovský RadekSilný Jakub-8-911-9 1313
5.Žálek RenéHlobil Stanislav-9-89-9 1314
6.Malatinský PetrJílek Petr66-46 3124
7.Martinovský RadekZikmund Jiří9-5-15-9 1325
8.Žálek RenéSilný Jakub1079  3035
9.Malatinský PetrHlobil Stanislav-10986 3145
10.Křek PavelJílek Petr-11-5-9  0346
11.Žálek RenéZikmund Jiří-6-6-8  0347
12.Malatinský PetrSilný Jakub-42-7-9 1348
13.Křek PavelHlobil Stanislav9-95-7133258
14.Martinovský RadekJílek Petr-3-9-7  0359
15.Malatinský PetrZikmund Jiří-564-9-823510
16.Křek PavelSilný Jakub-47-79-423511
17.Martinovský RadekHlobil Stanislav9-5-8-5 13512
18.Žálek RenéJílek Petr-3953 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křek Pavel13Zikmund Jiří40
Martinovský Radek04Silný Jakub31
Žálek René22Hlobil Stanislav22
Malatinský Petr22Jílek Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Fryšták "C"Vrchní
rozhodčí:
Gregor Radek
HOSTUJÍCÍ:SK Újezd "A"Rozhodčí:Konečný David
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 78, Fryšták, SOKOLOVNA Fryšták, (nad náměstím)Rozhodčí:Plišťák Jaroslav st.
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
Rozhodčí:Hochmajer Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33666:635TJ Fryšták "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný David
Plišťák Jaroslav st.
 
 
Psota Vladimír
Matejička Libor
 
 
-10-97-3 1301
2.Gregor Radek
Výmola Antonín
 
 
Maniš Dalibor
Martinek Lubomír
 
 
-119-1011-62302
3.Gregor RadekManiš Dalibor-139610 3112
4.Hochmajer PetrMartinek Lubomír-8-6-9  0313
5.Konečný DavidMatejička Libor-128711 3123
6.Plišťák Jaroslav st.Psota Vladimír6-96-763233
7.Hochmajer PetrManiš Dalibor-8-7-5  0334
8.Konečný DavidMartinek Lubomír755  3044
9.Plišťák Jaroslav st.Matejička Libor779  3054
10.Gregor RadekPsota Vladimír77-87 3164
11.Konečný DavidManiš Dalibor448  3074
12.Plišťák Jaroslav st.Martinek Lubomír665  3084
13.Gregor RadekMatejička Libor85-3-7-62385
14.Výmola AntonínPsota Vladimír-3-59-10 1386
15.Plišťák Jaroslav st.Maniš Dalibor97-10-683296
16.Gregor RadekMartinek Lubomír-9-9-7  0397
17.Výmola AntonínMatejička Libor-5-66-7 1398
18.Konečný DavidPsota Vladimír1-107-10732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gregor Radek22Maniš Dalibor13
Hochmajer Petr02Martinek Lubomír22
Konečný David40Matejička Libor22
Plišťák Jaroslav st.40Psota Vladimír13
Výmola Antonín02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS