Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zbraslavec CVrchní
rozhodčí:
Švancara Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679072, 2 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1430:48 KST Blansko D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Jan
Švancara Vladimír
 
 
Trávníčková Karla
Procházka Ondřej
 
 
     0301
2.Illek Roman
Křepela Zdeněk
 
 
Němec Josef
Žáček Bronislav
 
 
     2302
3.Švancara VladimírTrávníčková Karla     3212
4.Illek RomanNěmec Josef     0313
5.Sekanina JanProcházka Ondřej     2314
6.Křepela ZdeněkŽáček Bronislav     1315
7.Illek RomanTrávníčková Karla     2316
8.Sekanina JanNěmec Josef     1317
9.Křepela ZdeněkProcházka Ondřej     1318
10.Švancara VladimírŽáček Bronislav     3128
11.Sekanina JanTrávníčková Karla     1329
12.Křepela ZdeněkNěmec Josef     23210
13.Švancara VladimírProcházka Ondřej     23211
14.Illek RomanŽáček Bronislav     31311
15.Křepela ZdeněkTrávníčková Karla     23312
16.Švancara VladimírNěmec Josef     23313
17.Illek RomanProcházka Ondřej     03314
18.Sekanina JanŽáček Bronislav     32414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švancara Vladimír22Trávníčková Karla31
Illek Roman13Němec Josef40
Sekanina Jan13Procházka Ondřej40
Křepela Zdeněk04Žáček Bronislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Brumov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Voděrady ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BrumovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22 Brumov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tulis Radek ml.
Dolníček Pavel
 
 
Švancarová Veronika
Prokop Lubomír
 
 
     3110
2.Musil Tomáš
Musil Antonín
 
 
Trčka Petr
Švancara Radim
 
 
     2311
3.Dolníček PavelTrčka Petr     3221
4.Tulis Radek ml.Švancara Radim     3131
5.Musil TomášProkop Lubomír     3141
6.Musil AntonínŠvancarová Veronika     3051
7.Tulis Radek ml.Trčka Petr     2352
8.Musil Tomᚊvancara Radim     0353
9.Musil AntonínProkop Lubomír     3063
10.Dolníček PavelŠvancarová Veronika     3073
11.Musil TomášTrčka Petr     0374
12.Musil AntonínŠvancara Radim     3284
13.Dolníček PavelProkop Lubomír     3094
14.Tulis Radek ml.Švancarová Veronika     30104
15.Musil AntonínTrčka Petr     03105
16.Dolníček PavelŠvancara Radim     30115
17.Tulis Radek ml.Prokop Lubomír     30125
18.Musil Tomᚊvancarová Veronika     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dolníček Pavel40Trčka Petr31
Tulis Radek ml.31Švancara Radim13
Musil Tomáš22Prokop Lubomír04
Musil Antonín31Švancarová Veronika04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rohozec AVrchní
rozhodčí:
Kříž Radek
HOSTUJÍCÍ:Adamov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rohozec 45Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:40687:709nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Radek
Kříž Zbyněk
 
 
Bezděk Petr
Masařík Radim
 
 
67-86 3110
2.Suchomel Josef
Suchomel Vít
 
 
Všianský Martin
Beneš Zbyněk
 
 
8-810-10103220
3.Kříž ZbyněkBeneš Zbyněk-77-81183230
4.Kříž RadekMasařík Radim-886-10103240
5.Suchomel VítBezděk Petr-4-7-8  0341
6.Suchomel JosefVšianský Martin-8-998103251
7.Kříž RadekBeneš Zbyněk8-7-6-9 1352
8.Smetana MilanMasařík Radim-7-5-6  0353
9.Suchomel JosefBezděk Petr-88-9-10 1354
10.Kříž ZbyněkVšianský Martin8-89-973264
11.Smetana MilanBeneš Zbyněk-8-9-7  0365
12.Suchomel JosefMasařík Radim8-89-9-92366
13.Kříž ZbyněkBezděk Petr-87-6-7 1367
14.Kříž RadekVšianský Martin678  3077
15.Suchomel JosefBeneš Zbyněk-8-99-8 1378
16.Kříž ZbyněkMasařík Radim-88-9963288
17.Kříž RadekBezděk Petr889  3098
18.Smetana MilanVšianský Martin-8-9-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kříž Zbyněk31Beneš Zbyněk31
Kříž Radek31Masařík Radim22
Suchomel Vít01Bezděk Petr31
Suchomel Josef13Všianský Martin13
Smetana Milan03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Svitávka AVrchní
rozhodčí:
Šmerda Borek
HOSTUJÍCÍ:Křetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Františka Řepky 299, 679 32 SvitávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:34 Křetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Stanislav
Kuběna Petr
 
 
Koudelka Ladislav ml.
Koudelka Petr
 
 
     3110
2.Fagulec Martin
Peterka David
 
 
Bačovský Filip
Maresch Michal
 
 
     3120
3.Dvořáček StanislavKoudelka Ladislav ml.     1321
4.Fagulec MartinKoudelka Petr     1322
5.Peterka DavidMaresch Michal     3032
6.Kuběna PetrBačovský Filip     0333
7.Fagulec MartinKoudelka Ladislav ml.     2334
8.Peterka DavidKoudelka Petr     0335
9.Kuběna PetrMaresch Michal     3145
10.Dvořáček StanislavBačovský Filip     3055
11.Peterka DavidKoudelka Ladislav ml.     1356
12.Kuběna PetrKoudelka Petr     0357
13.Dvořáček StanislavMaresch Michal     0358
14.Fagulec MartinBačovský Filip     3068
15.Kuběna PetrKoudelka Ladislav ml.     0369
16.Dvořáček StanislavKoudelka Petr     3179
17.Fagulec MartinMaresch Michal     03710
18.Peterka DavidBačovský Filip     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořáček Stanislav22Koudelka Ladislav ml.40
Fagulec Martin13Koudelka Petr31
Peterka David22Maresch Michal22
Kuběna Petr13Bačovský Filip13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vysočany AVrchní
rozhodčí:
Zouhar Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Boskovice ARozhodčí:Vaněk Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vysočany - Molenburk 130, Kulturní důmRozhodčí:Žáček Miroslav
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Gyurgyik Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27 Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gyurgyik Pavel
Kellner Aleš
 
 
Dokoupil Roman
Mládek Jindřich
 
 
     3010
2.Zouhar Ondřej
Žáček Miroslav
 
 
Horváth Tomáš
Zachoval Leoš
 
 
     3020
3.Gyurgyik PavelDokoupil Roman     3030
4.Žáček MiroslavHorváth Tomáš     1331
5.Kellner AlešZachoval Leoš     3141
6.Zouhar OndřejMládek Jindřich     3251
7.Žáček MiroslavDokoupil Roman     3061
8.Kellner AlešHorváth Tomáš     3171
9.Zouhar OndřejZachoval Leoš     1372
10.Gyurgyik PavelMládek Jindřich     3182
11.Kellner AlešDokoupil Roman     3092
12.Zouhar OndřejHorváth Tomáš     2393
13.Gyurgyik PavelZachoval Leoš     1394
14.Žáček MiroslavMládek Jindřich     30104
15.Zouhar OndřejDokoupil RomanWO    03105
16.Gyurgyik PavelHorváth TomášWO    03106
17.Žáček MiroslavZachoval LeošWO    03107
18.Kellner AlešMládek Jindřich     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gyurgyik Pavel21Dokoupil Roman03
Žáček Miroslav21Horváth Tomáš21
Kellner Aleš40Zachoval Leoš21
Zouhar Ondřej12Mládek Jindřich04
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rájec AVrchní
rozhodčí:
Dudek Michal
HOSTUJÍCÍ:Ždárná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11 Rájec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sehnal Stanislav
Svoboda Jan
 
 
Polívka Roman
Polívka Martin st.
 
 
     3110
2.Koumar Jiří
Zouhar Michal
 
 
Žáček Václav
Sýkora Josef
 
 
     3120
3.Svoboda JanPolívka Roman     3030
4.Koumar JiříSýkora Josef     3040
5.Sehnal StanislavŽáček Václav     3150
6.Zouhar MichalPolívka Martin st.     3060
7.Koumar JiříPolívka Roman     3270
8.Sehnal StanislavSýkora Josef     3180
9.Zouhar MichalŽáček Václav     3090
10.Svoboda JanPolívka Martin st.     30100
11.Sehnal StanislavPolívka Roman     23101
12.Zouhar MichalSýkora Josef     30111
13.Svoboda JanŽáček Václav     30121
14.Koumar JiříPolívka Martin st.     30131
15.Zouhar MichalPolívka Roman     31141
16.Svoboda JanSýkora Josef     30151
17.Koumar JiříŽáček Václav     31161
18.Sehnal StanislavPolívka Martin st.     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Jan40Polívka Roman13
Koumar Jiří40Sýkora Josef04
Sehnal Stanislav31Žáček Václav04
Zouhar Michal40Polívka Martin st.04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline