Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lysá nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Písková LhotaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husovo náměstí 1976, Lysá nad Labem, 289 22, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:40471:546TJ Sokol Písková Lhota

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Filip
Blažek František
 
 
Mráz Petr
Bláha Petr
 
 
789  3010
2.Michal František
Brynych Jaroslav
 
 
Křepela Miroslav
Píša Zdeněk
 
 
-7-9-9  0311
3.Brynych JaroslavMráz Petr-5-9-8  0312
4.Blažek FrantišekPíša Zdeněk-2-597-82313
5.Michal FrantišekKřepela Miroslav-8-8-7  0314
6.Musil FilipBláha Petr787  3024
7.Blažek FrantišekMráz Petr-7-1-7  0325
8.Michal FrantišekPíša Zdeněk335  3035
9.Musil FilipKřepela Miroslav4-7-5-3 1336
10.Brynych JaroslavBláha Petr-7-7-7  0337
11.Michal FrantišekMráz Petr-5-8-5  0338
12.Musil FilipPíša Zdeněk-74-7-10 1339
13.Brynych JaroslavKřepela Miroslav-6-9-8  03310
14.Blažek FrantišekBláha Petr65-87 31410
15.Musil FilipMráz Petr-2-4-10  03411
16.Brynych JaroslavPíša ZdeněkWO    30511
17.Blažek FrantišekKřepela MiroslavWO    03512
18.Michal FrantišekBláha Petr-95-8-9 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brynych Jaroslav03Mráz Petr40
Blažek František12Píša Zdeněk21
Michal František13Křepela Miroslav30
Musil Filip13Bláha Petr22
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SokolečVrchní
rozhodčí:
Paroulek David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Cerhenská 227 Sokoleč, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:22701:576TJ Sokol Sokoleč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaníček Karel
Šťastný Radek
 
 
Kulhánek Vladimír
Miškovský Josef
 
 
9-1086 3110
2.Podrazský Lukáš
Svoboda Jan
 
 
Jeníková Kateřina
Jánská Ema
 
 
768  3020
3.Vaníček KarelKulhánek Vladimír-1089-10-122321
4.Šťastný RadekMiškovský Josef8-9-810-92322
5.Podrazský LukášJeníková Kateřina769  3032
6.Svoboda JanJánská Ema968  3042
7.Šťastný RadekKulhánek Vladimír-9897 3152
8.Podrazský LukášMiškovský Josef-89-9-6 1353
9.Svoboda JanJeníková Kateřina98-104 3163
10.Vaníček KarelJánská Ema546  3073
11.Podrazský LukášKulhánek Vladimír7-8-89-102374
12.Svoboda JanMiškovský Josef-9910-8-72375
13.Vaníček KarelJeníková Kateřina651  3085
14.Šťastný RadekJánská Ema879  3095
15.Paroulek DavidKulhánek Vladimír-98-8-6 1396
16.Vaníček KarelMiškovský Josef8-1075 31106
17.Šťastný RadekJeníková Kateřina658  30116
18.Podrazský LukášJánská Ema734  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaníček Karel31Kulhánek Vladimír31
Šťastný Radek31Miškovský Josef31
Podrazský Lukáš22Jeníková Kateřina04
Svoboda Jan21Jánská Ema04
Paroulek David01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Městec Králové BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lysá nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 70, 289 03 Městec Králové, u vlakového nádraží Městec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31638:629SK Městec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Pavel
Vaníček Martin
 
 
Horák Václav
Havlena Karel
 
 
-7-4-9  0301
2.Haken Jaroslav
Jansta Josef
 
 
Kazda Milan
Picek Petr
 
 
-96-64-42302
3.Dvořák PavelHorák Václav17107  3012
4.Vaníček MartinHavlena Karel-13-626-22313
5.Jansta JosefKazda Milan588  3023
6.Kříž JakubPicek Petr-9-69-9 1324
7.Vaníček MartinHorák Václav10-47-783234
8.Jansta JosefHavlena Karel-5-610-5 1335
9.Kříž JakubKazda Milan-78710 3145
10.Dvořák PavelPicek Petr5108  3055
11.Jansta JosefHorák Václav566  3065
12.Kříž JakubHavlena Karel-8-97-6 1366
13.Dvořák PavelKazda Milan78-75 3176
14.Vaníček MartinPicek Petr-8-6-6  0377
15.Kříž JakubHorák Václav-8-6-7  0378
16.Dvořák PavelHavlena Karel-9789 3188
17.Vaníček MartinKazda Milan-898-963298
18.Jansta JosefPicek Petr71011  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Pavel40Horák Václav13
Vaníček Martin22Havlena Karel31
Jansta Josef31Kazda Milan04
Kříž Jakub13Picek Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ PředhradíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:43526:626TJ Předhradí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Libor
Sláčal Pavel
 
 
Matějka Ondřej
Rovný David
 
 
-6-8-6  0301
2.Plachý Pavel
Sláčalová Kateřina
 
 
Hartman Petr
Malý Jaroslav
 
 
118-6-683211
3.Plachý PavelMatějka Ondřej-6-79-8 1312
4.Sláčalová KateřinaRovný David8109  3022
5.Malý LiborMalý Jaroslav-8-73-7 1323
6.Sláčal PavelHartman Petr-11-9-4  0324
7.Sláčalová KateřinaMatějka Ondřej-810-78-62325
8.Malý LiborRovný David-7-8-7  0326
9.Sláčal PavelMalý Jaroslav-6-9-7  0327
10.Plachý PavelHartman Petr-77-8983237
11.Malý LiborMatějka Ondřej-5-10-6  0338
12.Sláčal PavelRovný David-6-6-12  0339
13.Plachý PavelMalý Jaroslav-98-97-823310
14.Sláčalová KateřinaHartman Petr688  30410
15.Sláčal PavelMatějka Ondřej-9-11-9  03411
16.Jeník MichalRovný David-6-3-3  03412
17.Sláčalová KateřinaMalý JaroslavWO    30512
18.Malý LiborHartman PetrWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plachý Pavel12Matějka Ondřej40
Sláčalová Kateřina21Rovný David31
Malý Libor03Malý Jaroslav30
Sláčal Pavel04Hartman Petr12
Jeník Michal01   
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvory AVrchní
rozhodčí:
Červinka František
HOSTUJÍCÍ:AFK Nymburk BRozhodčí:Baščan Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvory 100, sokolovna DvoryRozhodčí:Schovanec Emil
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:Soukal Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1039:39710:737AFK Nymburk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baščan Pavel
Soukal Pavel
 
 
Červinka Vít
Kubálek Josef ml.
 
 
-9-310-8 1301
2.Červinka František
Schovanec Emil
 
 
Škornička Stanislav ml.
Kopecký Daniel
 
 
597  3011
3.Červinka FrantišekŠkornička Stanislav ml.79-3-5-62312
4.Soukal PavelČervinka Vít-812-10943222
5.Baščan PavelKopecký Daniel-7311-6-62323
6.Schovanec EmilKubálek Josef ml.966  3033
7.Soukal PavelŠkornička Stanislav ml.11-9-64-112334
8.Baščan PavelČervinka Vít-5-78-9 1335
9.Schovanec EmilKopecký Daniel-6-78-9 1336
10.Červinka FrantišekKubálek Josef ml.-8-878-92337
11.Baščan PavelŠkornička Stanislav ml.-8-481173247
12.Schovanec EmilČervinka Vít3-8-2-9 1348
13.Červinka FrantišekKopecký Daniel-210-2-2 1349
14.Soukal PavelKubálek Josef ml.7-1097 3159
15.Schovanec EmilŠkornička Stanislav ml.-7-512663269
16.Červinka FrantišekČervinka Vít-3106-8103279
17.Soukal PavelKopecký Daniel874  3089
18.Baščan PavelKubálek Josef ml.-8-1279-1023810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Červinka František13Škornička Stanislav ml.22
Soukal Pavel31Červinka Vít22
Baščan Pavel13Kopecký Daniel31
Schovanec Emil22Kubálek Josef ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poděbrady BVrchní
rozhodčí:
Žoha Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská FRozhodčí:Pekárek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 5, Poděbrady 290 01, OD Jiří, 1 poschodí samostatný vchodRozhodčí:Janišš Pavel
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:733:33488:603TTC Poděbrady B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janišš Pavel
Žoha Libor
 
 
Jaderný Petr ml.
Neubauer Lukáš
 
 
584  3010
2.Pekárek František
 
 
Hendrych Roman
Pelant Roman
 
 
WO    0311
3.Žoha LiborJaderný Petr ml.-89-12883221
4.Pekárek FrantišekNeubauer Lukáš-9859 3131
5.Janišš PavelHendrych Roman-7-9-9  0332
6.Pelant RomanWO    0333
7.Pekárek FrantišekJaderný Petr ml.89-810 3143
8.Janišš PavelNeubauer Lukáš63-84 3153
9.Hendrych RomanWO    0354
10.Žoha LiborPelant Roman67-76 3164
11.Janišš PavelJaderný Petr ml.-8118-793274
12.Neubauer LukášWO    0375
13.Žoha LiborHendrych Roman-91088 3185
14.Pekárek FrantišekPelant Roman8-646 3195
15.Jaderný Petr ml.WO    0396
16.Žoha LiborNeubauer Lukáš-5396 31106
17.Pekárek FrantišekHendrych Roman-9789 31116
18.Janišš PavelPelant RomanWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Žoha Libor40Jaderný Petr ml.03
Pekárek František40Neubauer Lukáš03
Janišš Pavel21Hendrych Roman12
   Pelant Roman02
WO06WO60

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS