Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DVrchní
rozhodčí:
Svoboda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jevišovka - 163d, Nádražní 9, 691 83 JevišovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:47558:689TJ Sokol Vranovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Zdeněk
Tomola Vladimír
 
 
Šťastný Pavel
Goliáš Petr
 
 
-4-5-5  0301
2.Tomola Jaroslav
Tomolová Anna
 
 
Pavelka Ondřej
Pavelka Daniel
 
 
3-1195 3111
3.Svoboda ZdeněkGoliáš Petr-4-5-7  0312
4.Tomola VladimírPavelka Ondřej7-6-3-8 1313
5.Tomolová AnnaPavelka Daniel7-4-56-82314
6.Tomola JaroslavŠťastný Pavel8-4-4-5 1315
7.Tomola VladimírGoliáš Petr-4-5-6  0316
8.Tomolová AnnaPavelka Ondřej84-14-583226
9.Tomola JaroslavPavelka Daniel86-6-9123236
10.Svoboda ZdeněkŠťastný Pavel-2-8-6  0337
11.Tomolová AnnaGoliáš Petr-9-6-5  0338
12.Tomola JaroslavPavelka Ondřej-128210 3148
13.Svoboda ZdeněkPavelka Daniel-9-1095-62349
14.Tomola VladimírŠťastný Pavel-5-2-12  03410
15.Tomola JaroslavGoliáš Petr-8-6-5  03411
16.Svoboda ZdeněkPavelka Ondřej-6114-9832511
17.Tomola VladimírPavelka Daniel-8-9-4  03512
18.Tomolová AnnaŠťastný Pavel9-9-10-7 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Zdeněk13Goliáš Petr40
Tomola Vladimír04Pavelka Ondřej13
Tomolová Anna13Pavelka Daniel31
Tomola Jaroslav22Šťastný Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šitbořice BVrchní
rozhodčí:
Vokál Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nikolčická 531, Šitbořice, tělocvična ZŠ nad fotbalovým hřištěmRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:49499:660TJ Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halasová Ludmila
Skála Marek
 
 
Hruška Jaroslav st.
Furch František
 
 
-9-5-9  0301
2.Slavík Ondřej
Vokál Radek
 
 
Šafařík Václav st.
Hlávka Stanislav
 
 
4-9-7-7 1302
3.Halasová LudmilaFurch František-6-4-5  0303
4.Slavík OndřejŠafařík Václav st.-3-59-6 1304
5.Vokál RadekHruška Jaroslav st.9-4-6-10 1305
6.Skála MarekHlávka Stanislav8-7-6-12 1306
7.Slavík OndřejFurch František-9-9-7  0307
8.Vokál RadekŠafařík Václav st.-810-7-6 1308
9.Skála MarekHruška Jaroslav st.-6873 3118
10.Halasová LudmilaHlávka Stanislav-7-7-7  0319
11.Vokál RadekFurch František-3-87-4 13110
12.Skála MarekŠafařík Václav st.-8-1-3  03111
13.Halasová LudmilaHruška Jaroslav st.9-6-1-9 13112
14.Slavík OndřejHlávka Stanislav88-89 31212
15.Skála MarekFurch František-8-4-9  03213
16.Halasová LudmilaŠafařík Václav st.-8-6-1  03214
17.Slavík OndřejHruška Jaroslav st.6-62-8432314
18.Vokál RadekHlávka Stanislav5-2-10-5 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Halasová Ludmila04Furch František40
Slavík Ondřej22Šafařík Václav st.40
Vokál Radek04Hruška Jaroslav st.22
Skála Marek13Hlávka Stanislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky CVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39628:676Moravan Lednice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
Klenovec Josef
Loukota Zdeněk ml.
 
 
527  3010
2.Suský Josef
Stávek Filip
 
 
Hejmala Karel
Jelínek Jaromír
 
 
9-988 3120
3.Suský JosefHruška Vlastimil4-8-9-6 1321
4.Stávek FilipJelínek Jaromír137-913 3131
5.Stávek JosefHejmala Karel-27-7-9 1332
6.Blaško KvětoslavKlenovec Josef-69-3-9 1333
7.Stávek FilipHruška Vlastimil6-74-5123243
8.Stávek JosefJelínek Jaromír-37123 3153
9.Blaško KvětoslavHejmala Karel-7-889-92354
10.Suský JosefKlenovec Josef-8-8-6  0355
11.Stávek JosefHruška Vlastimil-5-4-8  0356
12.Blaško KvětoslavJelínek Jaromír-59-11-7 1357
13.Suský JosefHejmala Karel-793-983267
14.Stávek FilipKlenovec Josef6-77-6-72368
15.Blaško KvětoslavHruška Vlastimil497  3078
16.Suský JosefJelínek Jaromír-5-48963288
17.Stávek FilipHejmala Karel-4-5-4  0389
18.Stávek JosefKlenovec Josef7-2-8-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suský Josef22Hruška Vlastimil22
Stávek Filip22Jelínek Jaromír13
Stávek Josef13Hejmala Karel31
Blaško Květoslav13Klenovec Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany AVrchní
rozhodčí:
Halámek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:26604:536TJ Sokol Pouzdřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ponížil David
Halámek Zdeněk
 
 
Průdek Filip
Cibulka Radek
 
 
789  3010
2.Geier Ivo
Vybíral Zdeněk
 
 
Vala Jaroslav
Průdek Daniel
 
 
8-979 3120
3.Ponížil DavidCibulka Radek525  3030
4.Halámek ZdeněkPrůdek Daniel-79-9-10 1331
5.Geier IvoPrůdek Filip-8899 3141
6.Vybíral ZdeněkVala Jaroslav-58-3-4 1342
7.Halámek ZdeněkCibulka Radek9-987 3152
8.Geier IvoPrůdek Daniel810-86 3162
9.Vybíral ZdeněkPrůdek Filip7-9-8-7 1363
10.Ponížil DavidVala Jaroslav745  3073
11.Geier IvoCibulka Radek245  3083
12.Vybíral ZdeněkPrůdek Daniel-27-6-7 1384
13.Ponížil DavidPrůdek Filip952  3094
14.Halámek ZdeněkVala Jaroslav-5-8-7  0395
15.Vybíral ZdeněkCibulka Radek6-655 31105
16.Ponížil DavidPrůdek Daniel985  30115
17.Halámek ZdeněkPrůdek Filip-9-9-8  03116
18.Geier IvoVala Jaroslav-82-10-4 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ponížil David40Cibulka Radek04
Halámek Zdeněk13Průdek Daniel22
Geier Ivo31Průdek Filip22
Vybíral Zdeněk13Vala Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí AVrchní
rozhodčí:
Hasilík Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:44553:664TJ Sokol Velké Hostěrádky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hasilík Milan
Radkovič Radek
 
 
Slabyhoudek Václav
Svoboda Bohuslav
 
 
-3-9-10  0301
2.Hanák František
Zhejbal Jiří
 
 
Vacula Karel
Klaška Jaroslav
 
 
-7-891073211
3.Hasilík MilanBílek Jan-78-9-6 1312
4.Hanák FrantišekVacula Karel-8-62-5 1313
5.Zhejbal JiříSvoboda Bohuslav-86-8-8 1314
6.Radkovič RadekSlabyhoudek Václav10-4-3-4 1315
7.Hanák FrantišekBílek Jan599  3025
8.Zhejbal JiříVacula Karel-6-89-8 1326
9.Radkovič RadekSvoboda Bohuslav-5-4-8  0327
10.Hasilík MilanSlabyhoudek Václav-57-9-6 1328
11.Zhejbal JiříKlaška Jaroslav8-897 3138
12.Radkovič RadekVacula Karel-7-3-4  0339
13.Hasilík MilanSvoboda Bohuslav-5-6-5  03310
14.Hanák FrantišekSlabyhoudek Václav547  30410
15.Radkovič RadekKlaška Jaroslav-12-5-9  03411
16.Hasilík MilanVacula Karel-68-7-5 13412
17.Hanák FrantišekSvoboda Bohuslav-6-81081432512
18.Zhejbal JiříSlabyhoudek Václav-75-8-9 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hasilík Milan04Bílek Jan11
Hanák František31Vacula Karel40
Zhejbal Jiří13Svoboda Bohuslav31
Radkovič Radek04Slabyhoudek Václav31
   Klaška Jaroslav11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy