Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GVrchní
rozhodčí:
Navrátil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
20:57Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8400:310SF SKK EL Niňo Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Petr
Beran Matěj
 
 
Matoušek Jan
Hozman Bohumil
 
 
99-92 3110
2.Navrátil Jiří
Suvorov Maxim
 
 
Pecka Milan
Marek Vladimír
 
 
97-98 3120
3.Kubát PetrPecka Milan-0107-943230
4.Beran MatějMatoušek Jan66-810 3140
5.Navrátil JiříHozman Bohumil9148  3050
6.Suvorov MaximMarek Vladimír-8466 3160
7.Beran MatějPecka Milan7-879 3170
8.Navrátil JiříMatoušek Jan1145  3080
9.Suvorov MaximHozman Bohumil959  3090
10.Kubát PetrMarek Vladimír6-9610 31100
11.Navrátil JiříPecka Milan-7    01  
12.Suvorov MaximMatoušek Jan         
13.Kubát PetrHozman Bohumil         
14.Beran MatějMarek Vladimír         
15.Suvorov MaximPecka Milan         
16.Kubát PetrMatoušek Jan         
17.Beran MatějHozman Bohumil         
18.Navrátil JiříMarek Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubát Petr20Pecka Milan02
Beran Matěj20Matoušek Jan02
Navrátil Jiří20Hozman Bohumil02
Suvorov Maxim20Marek Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1015:32385:484TJ Orion Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votípka Emanuel
Hubinger Lukáš
 
 
Hyršl Ondřej
Šmatlák Jiří
 
 
-56-65-112301
2.Haralík Stanislav
Veselý Vojtěch
 
 
Rucký Přemysl
Toman Vojtěch
 
 
-9108-3-112302
3.Votípka EmanuelŠmatlák Jiří-7-9-13  0303
4.Veselý VojtěchHyršl Ondřej7-1-8-3 1304
5.Haralík StanislavRucký Přemysl9-36-10-102305
6.Hubinger LukášToman Vojtěch-9-6911-42306
7.Veselý VojtěchŠmatlák Jiří-5-6-6  0307
8.Haralík StanislavHyršl Ondřej-4-7-7  0308
9.Hubinger LukášRucký Přemysl6-89-6-82309
10.Votípka EmanuelToman Vojtěch-711-7973219
11.Haralík StanislavŠmatlák Jiří9-6-6-4 13110
12.Hubinger LukášHyršl Ondřej-7    01  
13.Votípka EmanuelRucký Přemysl         
14.Veselý VojtěchToman Vojtěch         
15.Hubinger Lukᚊmatlák Jiří         
16.Votípka EmanuelHyršl Ondřej         
17.Veselý VojtěchRucký Přemysl         
18.Haralík StanislavToman Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Votípka Emanuel11Šmatlák Jiří30
Veselý Vojtěch02Hyršl Ondřej20
Haralík Stanislav03Rucký Přemysl20
Hubinger Lukáš02Toman Vojtěch11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Veselý Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:38694:701TJ Pankrác B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešina Jiří
Zunt Zdeněk
 
 
Král Lukáš
Gomola Jan
 
 
109-7-873210
2.Blažek Jan
Krameš Jan
 
 
Sedlář Jan
Zapletal Jan
 
 
5-1084 3120
3.Zunt ZdeněkZapletal Jan9-7-86-92321
4.Pešina JiříGomola Jan-867-8-52322
5.Blažek JanKrál Lukáš-10-5-4  0323
6.Krameš JanSedlář Jan8-1445 3133
7.Pešina JiříZapletal Jan-586-10-92334
8.Blažek JanGomola Jan-5-89-10 1335
9.Krameš JanKrál Lukáš1166  3045
10.Zunt ZdeněkSedlář Jan-8-10-9  0346
11.Blažek JanZapletal Jan9-698 3156
12.Krameš JanGomola Jan7-84-8-72357
13.Zunt ZdeněkKrál Lukáš1098  3067
14.Rotari VjačeslavSedlář Jan10-588 3177
15.Krameš JanZapletal Jan-79-5-5 1378
16.Zunt ZdeněkGomola Jan147-7-853288
17.Rotari VjačeslavKrál Lukáš-10-13-5  0389
18.Blažek JanSedlář Jan-87-11-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zunt Zdeněk22Zapletal Jan31
Pešina Jiří02Gomola Jan31
Blažek Jan13Král Lukáš22
Krameš Jan22Sedlář Jan22
Rotari Vjačeslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha FRozhodčí:Kára Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:16 TJ Sokol Nusle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbáček Milan
Prokš Vladimír
 
 
Hampl Pavel
Marat Filip
 
 
     3010
2.Kára Petr
Budík Bohuslav ml.
 
 
Daníček Adam
Bialas Filip
 
 
     1311
3.Hrbáček MilanBialas Filip     3021
4.Prokš VladimírDaníček Adam     3131
5.Kára PetrHampl Pavel     3041
6.Budík Bohuslav ml.Marat Filip     3151
7.Prokš VladimírBialas Filip     1352
8.Kára PetrDaníček Adam     1353
9.Budík Bohuslav ml.Hampl Pavel     3163
10.Hrbáček MilanMarat Filip     3073
11.Kára PetrBialas Filip     1374
12.Budík Bohuslav ml.Daníček Adam     3084
13.Hrbáček MilanHampl Pavel     3094
14.Prokš VladimírMarat Filip     31104
15.Budík Bohuslav ml.Bialas Filip         
16.Hrbáček MilanDaníček Adam         
17.Prokš VladimírHampl Pavel         
18.Kára PetrMarat Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrbáček Milan30Bialas Filip21
Prokš Vladimír21Daníček Adam12
Kára Petr12Hampl Pavel03
Budík Bohuslav ml.30Marat Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Růžička Filip
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:22 Slovan KST Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Filip
Cihlář Matěj
 
 
Kubera František
Řepík Jaroslav
 
 
     0301
2.Radouš Jaromír
Mirovský Ondřej
 
 
Kačinetz Alan
Mazánek Jiří
 
 
     3111
3.Cihlář MatějŘepík Jaroslav     2312
4.Mirovský OndřejMazánek Jiří     3222
5.Radouš JaromírKubera František     3032
6.Růžička FilipKačinetz Alan     3142
7.Mirovský OndřejŘepík Jaroslav     2343
8.Radouš JaromírMazánek Jiří     3153
9.Růžička FilipKubera František     2354
10.Cihlář MatějKačinetz Alan     3164
11.Radouš JaromírŘepík Jaroslav     3074
12.Růžička FilipMazánek Jiří     3084
13.Cihlář MatějKubera František     2385
14.Mirovský OndřejKačinetz Alan     3095
15.Růžička FilipŘepík Jaroslav     31105
16.Cihlář MatějMazánek Jiří         
17.Mirovský OndřejKubera František         
18.Radouš JaromírKačinetz Alan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cihlář Matěj12Řepík Jaroslav22
Mirovský Ondřej21Mazánek Jiří03
Radouš Jaromír30Kubera František21
Růžička Filip31Kačinetz Alan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice C ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Novotný Petr
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26615:552Avia Čakovice C ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nejedlý Pavel
Šimáček Milan
 
 
Abdullin Denis
Kočí Štěpán
 
 
684  3010
2.Balák Pavel
Novotná Markéta
 
 
Červenka Jan
Schmidtmayer František
 
 
WO    3020
3.Balák PavelČervenka Jan3-8-66133230
4.Svoboda RobertKočí Štěpán-10-2-9  0331
5.Nejedlý PavelAbdullin Denis98-96 3141
6.Šimáček MilanSchmidtmayer František97-10-8-42342
7.Svoboda RobertČervenka Jan6-610-10-82343
8.Nejedlý PavelKočí Štěpán7126  3053
9.Šimáček MilanAbdullin Denis410-68 3163
10.Balák PavelSchmidtmayer František-11-114-4 1364
11.Nejedlý PavelČervenka Jan-4-76993274
12.Šimáček MilanKočí Štěpán1269  3084
13.Balák PavelAbdullin Denis114-9-563294
14.Svoboda RobertSchmidtmayer František-44-5-5 1395
15.Šimáček MilanČervenka Jan-12-118-10 1396
16.Balák PavelKočí Štěpán788  30106
17.Svoboda RobertAbdullin Denis         
18.Nejedlý PavelSchmidtmayer František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Balák Pavel31Červenka Jan22
Svoboda Robert03Kočí Štěpán13
Nejedlý Pavel30Abdullin Denis03
Šimáček Milan22Schmidtmayer František30
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy